Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Just now, Miki28 Teoljub said:

Ne slazem se. Usao je prepadnut, nije svestan brzine protivnika. Vidjelo se kad je imao lagano polaganje cim je usao da se prepao brzog suta a onda je sledeci put krenuo na brzi sut kada ga je AD cekao. Sve je to skola. Treba mu dati podrsku

 Treba mu dati podršku ali ne može odmah u reprezentaciju igrač koji je sa svojih 25 godina igrao u Smederevu, Megi i Univerzitetu Tenesi.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, No name said:

U principu fale Milutinov i Bogdanović , ali i sa njima šut mora da bude i ole pristojan da bi se bio egal. 

U principu fale i Jović i Devidovac, a Jović je jedan od boljih šutera u ovoj ekipi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Tvoj 1 dio posta i ovaj boldovan apsolutno nemaju smisla. 

 

Teov TM prosle sezone je da cim udje na teren, zvekne trojku preko ruke, pa ako je promasi, zvekne jos jednu. 

 

Uzivam ja u Teovoj igri, ali znam sta sam gledao i svakako je poenta bila ta da ne mislim da bi bilo sta doprineo u reprezentaciji. Korisniji bi bili trenutno i Topic i Jovic, odnosno takav tip igraca. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Moš misliti Plavša se ne snalazi protiv Davisa i Bama. Sve ovo je ok, imamo Bogdana i Jovića u rezervi. Milutinov ne verujem da bi se ovde nešto naigrao svojim guznim stilom, on je spor kao spomenik za ove Amere.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drgnk said:

 Treba mu dati podršku ali ne može odmah u reprezentaciju igrač koji je sa svojih 25 godina igrao u Smederevu, Megi i Univerzitetu Tenesi.

 

Što da ne? Pitanje je da li će uopšte ući u 12, a i ako uđe sigurno neće igrati u eliminacijama kad se skrati rotacija.

Inače Kuzmanović lobira da se još uspori igra i stane na loptu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Dobric zakucava u prvoj cetvrtini, posle ide jos 2,3 napada i odlazi se na tajm aut, a RTS reklamni blok krece sa vise se ne bore samo protiv Kobre

Umjesto da puste ljubi baba tiket da prođe🥺

  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Teov TM prosle sezone je da cim udje na teren, zvekne trojku preko ruke, pa ako je promasi, zvekne jos jednu. 

 

Uzivam ja u Teovoj igri, ali znam sta sam gledao i svakako je poenta bila ta da ne mislim da bi bilo sta doprineo u reprezentaciji. Korisniji bi bili trenutno i Topic i Jovic, odnosno takav tip igraca. 

A da nema veze sa ulogama? Ulazi sa klupe da promijeni tempo kada smo u 90% situaciji bili toliko bezidejni i sa ocajnim organizacijama napada i sutem? Protivnik se skoncentrise na tebe kao no1 pretnju ali da li bi Teo bio ta no1 prijetnja u minutima sa Jokicem? Covjek koji obozava p&r, urucenja i centar koji to isto obozava. Vrvr ne bi bila direktna saradnja njiu 2 vec bi profitirali likovi koji katuju jer Jokic i Teo vide sve na terenu. 

 

Jovic naravno, covjek je dirigent. Topic t9 nije ali bi mu odg igra protiv Amera zbog tempa. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, drgnk said:

Teodosić je tempirana bomba sa njegovim sklonostima ka povredama. To što Micić ne isporučuje ne znači da bi se sa Teom usrećili.

Da ne menjamo teze, nije problem sto Teo ne igra (sto neko rece, ispricana tuzna prica) i kako bi igrao da igra - nego je problemcina sto Vasa igra, i sto igra tako kako igra. Uklapa se u tim kao dzem od kajsije u zidarski sendvic, kao volan na rolsue, kao injekcija u drvenu nogu. Bolno mu nije mesto na parketu - i koliko god tokom sezone umeo da odigra dovoljno da zavredi ugovor u svojim timovima, ovo sto pokazuje u reprezentaciji tera na nostalgiju i zastrasujuca pitanja tipa "Gde su i sta rade Stefan Peno i Ilija Djokovic?". Upropasti nas covek. Zapravo, apsolutno sam siguran, da je Spasa igrao prosle godine, medalja se ne bi desila ni pod tackom razno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Markoss said:

 

Teodosic u Zvezdi igra na isti nacin kao Vasilije u repstaciji, dakle apsolutni ball stopper sa ponekim flashy pasom. Naravno, za razliku od Vase on pogadja ove suteve i pasovi mu prolaze, talija je, karakter i to sve, i to je velika razlika, ali hocu reci da nama ne treba takav igrac u reprezentaciji.

 

Nama doslovno treba ono sto je Nikola Topic igrao u Megi i Zvezdi. Dakle, skolski plej koji ce da postavi napad, odigra skolsku akciju, distribuira loptu i razigra ekipu. Vasilije kad god udje na teren pokusava iskljucivo samog sebe da razigra. Topic bi zavrsavao ove utakmice sa po 10 asistencija, ali ne zato sto bi imao flashy pasove koje Vasa pokusava da izvede nego zato sto bi uvek pronalazio najbolja resenja i otvorene suteve. 

 

Ovako, udje Vasilije, uzme loptu, svi se ohlade i svi stanu sa igrom. Naravno da nece pogadjati kad loptu pipnu svaki drugi, treci napad u proseku. 

Sve ok, ali tesko da bi napad sa Teom bio isti kao sa Vasom. Teo je Teo i u ovim godinama. Inace na OI ce biti dosta starijih igraca koji se oprastaju od reprezentacije, samo smo mi ispali nakaradni i nismo imali mesta za nasu legendu i simbol reprezentacije u poslednjih 15 godina. Ali dobro, ipak je on prljavi matorac koji moze da razjebe svlacionicu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Casaubon said:

Da ne menjamo teze, nije problem sto Teo ne igra (sto neko rece, ispricana tuzna prica) i kako bi igrao da igra - nego je problemcina sto Vasa igra, i sto igra tako kako igra. Uklapa se u tim kao dzem od kajsije u zidarski sendvic, kao volan na rolsue, kao injekcija u drvenu nogu. Bolno mu nije mesto na parketu - i koliko god tokom sezone umeo da odigra dovoljno da zavredi ugovor u svojim timovima, ovo sto pokazuje u reprezentaciji tera na nostalgiju i zastrasujuca pitanja tipa "Gde su i sta rade Stefan Peno i Ilija Djokovic?". Upropasti nas covek. Zapravo, apsolutno sam siguran, da je Spasa igrao prosle godine, medalja se ne bi desila ni pod tackom razno.

Micic kod nas strci kao Embiid kod Amera. Stvarno mi nije jasno sta se desava sa Vasom u reprezentaciji

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šut stao, oni pogodili i to je to. SAD je takva ekipa da protiv njih nam treba od prve do poslednje sekunde utakmice prikazana  igra kao iz prve četvrtine. Intezitet i koncentracija ne sme da padne ni na nanosekund. 

Edited by Čočo
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...