Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

4 minutes ago, Čvarkov said:

Torba za izlazak, a može i po kući.

 

Najnepraktičnija stvar na svetu, kad zavučem ruku u torbu kroz zip koji je kod ručki, ostane tu... :classic_laugh: 

 

Otprilike samo za foru, da je gledam i da muškarci mogu da komentarišu na šta žene troše pare :classic_tongue:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Smrtokapa said:

 

Ne bi ovaj forum bio to što jeste da Mek ne iznese tvrdnju toliko samouverenim tonom da aktivira kosmičku negativnu povratnu spregu. :classic_biggrin:

 

(Što je najgore ovo što kaže ima smisla)

Ne znam sta je ovde samouvereno, imas tri cisto jace reprezentacije od njih - SAD, Kanadu i nas, Grcka, Nemacka, Spanija su tu sa njima, ostali mozda malo slabiji ali blizi njima nego nama

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, McLeod said:

Ne znam sta je ovde samouvereno

 

Pa ti. :kece:

 

11 minutes ago, McLeod said:

imas tri cisto jace reprezentacije od njih - SAD, Kanadu i nas, Grcka, Nemacka, Spanija su tu sa njima, ostali mozda malo slabiji ali blizi njima nego nama

 

Tu je i prednost domaćeg terena. Mogu da se složim za ovaj trojac jačih (ako se niko ne povredi pu pu), s tim što su Ameri posebna kategorija naravno. Nemce bih stavio malo ispod, čisto zbog tog domaćinstva. Grčka, Australija, Španija su još nivo ispod. Sve u svemu, rangirao bih Francuze na četvrto mesto, što uopšte nije za kvalifikaciju "neće prismrdeti medalji". Naravno, nije uopšte isključeno da ih neko otrese u četvrtfinalu, ali bi to ipak bio objektivni podbačaj za njih.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Smrtokapa said:

 

Veruju i Srbi.

 

Paradoksalno je da ga onda Srbende (ne znam dal je ovo pogrdno, znamo otprilike sta se podrazumeva pod tim) najvise pljuju kad ne dodje, a zapravo je on po slici koja je o njemu u javnosti stvorena (ispija pivo - placa crtu u zadruzi - mrzi ga da radi svoj poso - jasha konje) arhetip tipicne Srbende. Mislim ja ga licno volem ko brata rodjenog. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Chaos Is Me said:

Od Milutinova ne očekujem čuda na turniru. On jedini ne profitira od Jokićevog prisustva. Ali imaće ulogu i mora biti spreman i fokusiran.

Prilično je jebeno navići se na to da si odigrao odlično SP a onda na narednom takmičenju blejiš na klupi. Nadam se kao i ti da će posložiti to u glavi. Igraće većinu svojih minuta protiv igrača sa klupe u drugim reprezentacijama i tu bi morao da brutalno izdominira.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, СтелаРоса said:

Kad pogledas sta sve donosi Jokic ovoj ekipi onda se samo jos vise razocaras sto lik nece da igra svaki drugi turnir. Recimo proslo leto bi se verovatno okitili zlatom da je bio u timu. 

Nije ni on robot pa da celu sezonu nema ni par dana odmora. Bitno je da kad može i dođe igra maximalno a kad ne može odustane na vreme. Barem znamo unapred na čemu sko a ne da dođe i ladi jaja na utakmici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Francuzi posle utakmice baš neskriveno utučeni, Batum kaže "moramo da popravimo glavu", Fournier "ovo je bilo siromašno od A do Z" i "nemojmo da se zavaravamo time što smo prišli na -4 u završnici, izdominirali su nas", Gobert "bio sam loš, pravio glupe faulove, ovo je moja krivica, moram bolje"

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Del Piero said:

Nije svejedno ni ovim visokim igracima kad postavljaju blok i vide ovog da se zalece. Moraju da postave savrseno nepokretan blok inace ce biti faul u napadu jer nacin  na koji se Aleksa zalece je ravan samoubici, tu nema nikakve zadrske.

 

jos kad iskolaci oci fali mu samo ona kamikaze bandana sa ocilima umesto sunca

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Ok je prozivati Kolea ali treba znati da ima jednog Kenija Atkinsona u svom stručnom štabu. Nipodaštavanje Francuza zato zaista ne razumem, mislim da pobeda od gotovo 30 razlike nad Nemcima sve govori o njima.

Link to comment
Share on other sites

Dobri smo bili juce, delujemo uigrano.

 

Bilo je par bas dobrih detalja kad smo brzo resavali kontre, ono razbijanje presinga isto.

 

A o tome gde smo tacno u procesu priprema verovatno dobro govori i procenat sa slobodnih.

 

Da li se zna sta je sa Dobricem?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...