Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 minute ago, Don Juan said:

Ok nam je grupa, ali se treba čuvati ubedljivog poraza od Amera, za svaki slučaj. Italija ili Litvanija bi trebalo da budu sa nama u grupi.

 

Italija ili Litvanija koji će morati da postignu top formu i zapnu iz sve snage početkom jula da bi uopšte prošli na OI, a onda da ponovo podignu pik forme na isti nivo posle samo mesec dana. Neće im to biti lako da izvedu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stiletto said:

Ameri u grupi... Znači, mašimo ih u eliminacijama do finala 🙂 

Ne znači, možemo da idemo na njih u polufinalu

 

Dve najbolje prvoplasirane se maše do finala, sve i da budemo najbolja drugoplasirana imaćemo 50% da pogodimo Amere u polufinalu

Edited by Bax
Link to comment
Share on other sites

@bogdan

 

i kad izracionalizujem risensi bajasom i drustvenim mrezama i dalje mi deluje da ni u zlatna vremena nismo imali igraca koji je ovoliko voleo da igra za reprezentaciju, bas je kapitencina
teo ode bez zlata u penziju, nece valjda i on

  • Like 7
  • Love 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Barkley#34 said:

Kakav je format takmičenja ne bi me iznenadilo ni da se polufinalisti sretnu i u finalu. :classic_biggrin:

Zamrsili su ko luda pletenje, odustao sam posle prve faze ... :smiley13:

 

Kari ... :classic_biggrin:

Quote

Ako hoćeš zlato, moraš da pobediš svaku utakmicu” u svom stilu je izjavio strateg Orlova.

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stiletto said:

 

Italija ili Litvanija koji će morati da postignu top formu i zapnu iz sve snage početkom jula da bi uopšte prošli na OI, a onda da ponovo podignu pik forme na isti nivo posle samo mesec dana. Neće im to biti lako da izvedu.

Pa načelno se slažem, ali i mi smo posle takvih kvalifikacija došli do finala, tako da i ne mora da znači.

Link to comment
Share on other sites

Iz nekih upisa ovde deluje da je prava zbrka sa kartama i da je moguće da si već kupio karte a da nemaš pojma koju ćeš utakmicu gledati. S obzirom da bi USA vs Srbija trebalo da bude pravi spektakl, čisto sumnjam da će se karte nuditi okolo za trampu dok se ne objave termini.

 

Odlična grupa za nas btw, koliko je to moguće na turniru od samo 12 ekipa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...