Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Ako budemo imali sreće, srpska maćeha će praviti Ušće 3 pa će onaj biti opravdano odsutan. Vasi svaka čast za 2019. kad je ostao u Kini a mama mu je preminula, ali sa zdravim Jovketom on je višak. Nemamo luksuz za njegovo drvljenje lopte. Kalina ako hoće i može ok, vrlo je koristan igrač, mada mislim da neće igrati.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, DameTime said:

Ako budemo imali sreće, srpska maćeha će praviti Ušće 3 pa će onaj biti opravdano odsutan. Vasi svaka čast za 2019. kad je ostao u Kini a mama mu je preminula, ali sa zdravim Jovketom on je višak. Nemamo luksuz za njegovo drvljenje lopte. Kalina ako hoće i može ok, vrlo je koristan igrač, mada mislim da neće igrati.

Revija kiča nikada nije "sreća", čak ni zbog bizarnog razloga vezivanja "onog" za festival pomenute narikače kako ne bi bio sa ekipom.  😛

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, DameTime said:

Ako budemo imali sreće, srpska maćeha će praviti Ušće 3 pa će onaj biti opravdano odsutan. Vasi svaka čast za 2019. kad je ostao u Kini a mama mu je preminula, ali sa zdravim Jovketom on je višak. Nemamo luksuz za njegovo drvljenje lopte. Kalina ako hoće i može ok, vrlo je koristan igrač, mada mislim da neće igrati.

 

Da li stvarno misliš da neće pozvati Vasu? Ja čak mislim da će on biti startni plej, iako više cenim Jovketov profil na toj poziciji.

Link to comment
Share on other sites

Skroz mi je smešno da bilo ko ozbiljno razmatra varijantu po kojoj Aleksa ne ide na OI, nakon onakvog SP i ovih par mečeva oko vikenda, kakav god da je u Partizanu ove sezone, a prilično je loš. Što bi se reklo, to vam je završeno.

 

Vasa je naravno prvi plej, ali ako opet bude igrao na poziciji ja blejim dok me fakin' Spisu urniše onda bih ga ipak pre poslao u obilazak Luvra i Ajfelovog tornja. Naravno, ako bude hteo, on će ići i imaće bitnu ulogu. Mišljenja sam da će nas on na OI ili oduševiti ili uobičajeno smoriti, neće biti sredine.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, drgnk said:

Da li stvarno misliš da neće pozvati Vasu? Ja čak mislim da će on biti startni plej, iako više cenim Jovketov profil na toj poziciji.

 

Ma zvaće ga ofc, ja samo napisah neko svoje mišljenje na temu.

Link to comment
Share on other sites

Micić, Topić, Avramović

BB, Gudurić

Marinković, Kalinić

Jović, Petrušev

Jokić, Milutinov, Smailagić

 

+Jović, Jaramaz, Dobrić, Trifunović, Poku, Mitrović

 

Eurobasket treba da bude prajm ove generacije.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Barkley#34 said:

Skroz mi je smešno da bilo ko ozbiljno razmatra varijantu po kojoj Aleksa ne ide na OI, nakon onakvog SP i ovih par mečeva oko vikenda, kakav god da je u Partizanu ove sezone, a prilično je loš. Što bi se reklo, to vam je završeno.

 

Vasa je naravno prvi plej, ali ako opet bude igrao na poziciji ja blejim dok me fakin' Spisu urniše onda bih ga ipak pre poslao u obilazak Luvra i Ajfelovog tornja. Naravno, ako bude hteo, on će ići i imaće bitnu ulogu. Mišljenja sam da će nas on na OI ili oduševiti ili uobičajeno smoriti, neće biti sredine.

Moze eventualno u obilazak nekih znamenitosti u Lilu, jer se kosarkaski turnir ne igra u Parizu nego 250km dalje. 

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Vidim opet krenulo tradicionalno sklapanje nikad jačeg sastava a onda na kraju se jedva skupi reprezentacija. 

 

Što se tiče toga ko inicijalno ide a ko ne ide, poznavajući Pešića mislim da će ići svi igrači koji su bili na SP-u uz dodatak Jokića na ono jedno nažalost upražnjeno mesto a da će eventualne promene zavisiti samo od povreda. 

 

Topić sa ovom povredom i čuvenim Zvezdinim medicinskim timom uz činjenicu da mu je draft godina i da igrači koji su visoko birani skoro nikad ne igraju za reprezentaciju, šanse mislim da su gotovo nikakve a kamoli da ide umesto Avramovića što je presmešno. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Čitam sad ovde da je Kari nešto zamerio Kaliniću. Možda, ja nisam čuo, ali verujem da gde ima dima, ima i vatre. Ali setite se da je pre toga, ne tako davno,  hvalio Kalinića kao najznačajnijeg igrača reprezentacije. 

 

Quote

„Znamo da je košarka kolektivni sport. Niko me ne pita da li će Kalinić da igra. Dosad me niko nije pitao. Šta mislite kako se Kalinić oseća? A, meni je Kalinić najvažniji igrač reprezentacije. Evo sad ovde vam direktno kažem – meni je Kalinić najvažniji igrač reprezentacije, kao što mi je bio Gurović“, kazao je Pešić.

Selektor je naveo je da Kalinić „drži grupu, drži ekipu“ i da je „svuda na terenu“.

 

Ako ga ne pozove, ili se ovaj ne odazove, ozbiljan krater ćemo imati na poziciji 3. Godinama tu poziciju pokrivaju Lučić i Kalinić. Srećom, imamo univerzalnog Davidooouuvca. 

 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Bobby Shurda said:

Vidim opet krenulo tradicionalno sklapanje nikad jačeg sastava a onda na kraju se jedva skupi reprezentacija. 

 

Cuti bre, nemoj da moderacija izvali da se pola Zvezdine teme preselilo ovde, da utolimo malo zedj za sklapanjem ekipe 😄 pa makar i repke. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

Čitam sad ovde da je Kari nešto zamerio Kaliniću. Možda, ja nisam čuo, ali verujem da gde ima dima, ima i vatre. Ali setite se da je pre toga, ne tako davno,  hvalio Kalinića kao najznačajnijeg igrača reprezentacije. 

 

 

Ako ga ne pozove, ili se ovaj ne odazove, ozbiljan krater ćemo imati na poziciji 3. Godinama tu poziciju pokrivaju Lučić i Kalinić. Srećom, imamo univerzalnog Davidooouuvca. 

 

Pitanje da li je istina, ali navodno Kalinic i Jokic nisu bas bili zadovoljni nacinom na koji Pesic vodi treninge i savetuje igrace kako da igraju. Ne mogu da se setim kojeg igraca je Pesic pokazivao Jokicu u fazonu ovako i ti treba da igras. A verovatno je i nacin na koji je Teo otpisan iz reprezentacije i kasnije neuspeh na EP dosta uticao na to da odluce da ne igraju SP letos.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Chaos Is Me said:

Tako sam i ja čuo. Nije neki konkretan događaj bio sa Karijem nego su pojedini igrači (Kalina i Vasa, pre svega) nezadovoljni njegovim staromodnim metodama i načinom rada koji je neprilagođen aktuelnom košarkaškom trenutku.

Nije nemoguće, ali meni je sve to nekako racionalizacija posle dogadjaja. 

Momci su igrali dobar turnir, bez obzira na nedoraslost protivnika u grupi, čak i deo utakmice protiv Italijana je bio jako dobar. 

Nisam primetio do tad nista što bi slutilo na nečije nezadovoljstvo. 

Vasa je bio dosta dobar u prvom poluvremenu, Jokic je izgarao celu temu. 

Ako se išta desilo, to je mogla biti neka sekvenca u 2p kad je brod počeo da tone. Vasa je pritom bio gori od svih. 

 

Ne bi bilo prvi put da krenu varnice kad ne ide pa se posle stvar smiri. 

 

Imamo koju stranu nazad link gde se kaže da se Vasa raduje okupljanju za OI, što je dobar znak, s obzirom na priče o navodnom njegovom nezadovoljstvu. 

 

Sve u svemu, ne bi trebalo pridavati važnost neproverenim nagadjanjima po kuloarima. 

Ako ništa drugo OI i uspeh od prošle godine bi trebalo da bude bolja motivacija od nekakvog nezadovoljstva od pre 2 godine.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kankkunen said:

 

Чудно баш, а овде му не одговарају методе и Спису му се попишао једном утакмицом... Како мало људима треба да крену да пљују некога без икаквог основа.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...