Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

21 hours ago, Kronostime said:

Kao svaki prestonicki iole obrazzovani pivopija zna da se pivo NE PRESIPA IZ LIMENKE U CASU.

Pije se direktno iz limenke ili flase - u casu se sipa iz tocilice.

 

Molim te da ne iznosiš ovakve dezinformacije. Ima i dece i mladih koji ovo čitaju.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Kronostime said:

Kao svaki prestonicki iole obrazzovani pivopija zna da se pivo NE PRESIPA IZ LIMENKE U CASU.

Pije se direktno iz limenke ili flase - u casu se sipa iz tocilice.

Beerhounds (forumski postovaoci i proizvodjaci piva) are comming on your traill....

:classic_biggrin:

Iz točilice može i u usta da se sipa, nije ni to loše. Naravno ako imaš točilicu kući, u kafani se ne bi lepo proveo da to pokušaš.

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

Obaška pitanje fizičke (ne)spremnosti, nekako mi situacija sa Lučom deluje i da je rezultat procene da bi u ovoj ekipi bio poslednji Mohikanac neke prethodne generacije koja polako ali sigurno jaše u sumrak, i da ovo sada treba da bude Bogijeva ekipa. Kapa dole za sve što si dao reprezentaciji, majstore. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nesto mi doslo da odgledam celu konferenciju.

 

Kari dosta pametno pricao, a utisak mi ke i koliko je Bogdan sazreo. Kako odgovara na pitanja, kao mudri veteran 😁

 

Jedino sto je posle bio mozda i previse iskren kad je pricao o gradjenju hemije i poseti Jokicu na hipodromu.

 

Kaze nisu za gradjenje hemije samo izlasci i pijancenje 😂 nego i da se malo dublje upoznamo i povezemo 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

I Jovic je sam danas rekao da nije siguran da li ce igrati na olimpijadi. Zvuci dosta kriticno.

 

Ako je to tačno, nepozivanje Tristana na širem spisku je profesionalna greška selektora, pod uslovom naravno da igrač nije odbio poziv.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...