Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

1 hour ago, gledan van, ludilo 1 said:

Kojneperče, primijetio sam da tvoja uvijek mora biti zadnja 😁 “problem” nastaje kad naiđeš na sebi ravnu forumašicu i kreneš se s njom raspravljat 😜

 

  Reveal hidden contents

Svrbe li vas prsti? 😁😁

 

 

Zar nije to poenta forumasenja?  :classic_sleep:

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Tango said:

Zasluzili ste titulu prosle godine....ali je isto tako i cinjenica da na 30 razlike u cetvrtoj utakmici Zeljko ubacuje klince da ne bi otislo na 40,50 razlike....tu je ispostovao Radonju....inace bi preslo onu magicnu cifru kad"stoka nabija" 40+ razlike....

 

Na sta ja odgovaram sa.

 

41 minutes ago, Sam B said:

 

Nema spora, mislim da smo svi svesni kakvo poštovanje Obradović pruža nama i kakvo zaslužuje. Sledeći put nek ne popušta, neka tera do 50. Ja sam više u fazonu Bajerna koji tera do osmice protiv Barselone.

 

Zbog čega su ovo upisi za tata temu? Prosto moram da pitam, pošto je i @Tango napisao nešto što nije sprdanje, a ni ja nisam napisao sprdanje. Najozbiljnije mislim da je najveće poštovanje kada igraš maksimalno do kraja. Ispada da ste se toliko naplašili u moderaciji da ste počeli bukvalno bilo kakve upise koji u sebi sadrže pominjanje obatima, ili upise komšija na suparničkim temama da tretirate kako tata materijal. Čovek prosto više ne zna kako da se ponaša.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zato što vidim gde će odvesti postovi, kao što i jesu, pa je nekad lakše čitavu "diskusiju" da prebacimo, nego da bude besmisleno isecirano po temama.


Jer, ovo je npr. za tata temu:
 

38 minutes ago, Plant said:

Kako se brzo zaboravlja oruzana pljacka u trecoj, da ne radi metla ... zato smo cetvrtu i tankovali.

Sto se, jelte uspostavilo kao ispravno pa je posle pete veliki gospodin utekao na prednje sediste ... a posle je opet utekao.

A onda je sa isto takvim gospodinom preCednikom, preduzeo neke mere da ne mora ponovo da utekne ... i uradio onakav prelazni rok ... od sezonskih, nego kako

 

Neki postovi pre toga nisu, ali bi doveli do ovakvih i sličnih.
Tvoji postovi @Sam B  takođe nisu i to smo svi shvatili, ali ne znam dokle ćeš da se žališ što ti postovi budu prebačeni kao kolateralna šteta na tata temu. Moš misliti.
Sad i kad sam hteo da iseciram i vratim one koji to nisu, videh da si ih hajdovao, pa nemam nameru, tj. vremena da ih odhajdujem i vraćam.

 

 

25 minutes ago, Plant said:

Jel mi to ovde imamo gtr moderaciju, nalik vecini medija, pa se tek tako brisu postovi ?

Ako su prednje sediste i bezanje neka uvreda onda razlog za brisanje i lici na gtr ... 


Postovi svakako nisu obrisani, već prebačeni na tata temu,
a tebi kolega opomena pred ban.

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uvrnuto said:

Tvoji postovi @Sam B  takođe nisu i to smo svi shvatili, ali ne znam dokle ćeš da se žališ što ti postovi budu prebačeni kao kolateralna šteta na tata temu. Moš misliti.

 

Odgovor na tvoje pitanje je vrlo jednostavan. Dokle god mi neopravdano prebacujete na tata temu, dotle. Ne znam kako ljudi percipiraju tu temu, ali meni je ta tema prilično blato, da ne upotrebim neku težu reč, i samim tim je neka vrsta uvrede kada mi neki post, koji tamo ne pripada, bude tamo prebačen. 

 

Hajdovao sam jer postovi koji nisu ni sarkastični ni ironični ni bilo kako uvredljivi ne trebaju biti na toj temi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

Postovi svakako nisu obrisani, već prebačeni na tata temu,
a tebi kolega opomena pred ban.

 

U trenutku kada sam proveravao, nisu bili jos uvek prebaceni ... stoga se izvinjavam.

Sumnjam bas da smo kolege ali ajd' da te pitam ... sta je ovde za ban ?

Edited by Plant
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mozda je resenje jednostavno brisati sve prepucavacke postove koji se nadovezuju na ozbiljan post koji napise @Sam B?

 

Ili staviti upozorenje da za svako pisanje koje provocira neku grupu forumasa na regularnim temama sledi ban od tri dana? Time bi postovi koje su napisali @Tango i @Sam B ostali na temi, a provokatori bi isli na krace hladjenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Plant said:

 

U trenutku kada sam proveravao, nisu bili jos uvek prebaceni ... stoga se izvinjavam.

Sumnjam bas da smo kolege ali ajd' da te pitam ... sta je ovde za ban ?


Kolege forumaši. 🙂

Pa i nije za ban. Dobio si opomenu da ćeš biti banovan ako nastaviš u istom ritmu nakon sklanjanja postova i optuživanja moderacije.
 

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Green23 said:

Partizan ima suđenje u EL kakvo mi možemo samo da sanjamo. Lesoru se ništa ne svira u odbrani, a napravi minimum jedan faul kada preuzme nižeg igrača. 

 

Videćemo šta će biti u ABA ligi u derbiju, ali mislim da je ovo sezona u kojoj moramo biti mnogo bolji u derbiju, da bismo mogli da budemo egal. 

 

1 hour ago, UDresuKvinsiMilera said:

Kakvo sudjenje ima partizai u EL treba samo cestitati.Mi u domacim takmicenjima nemamo ama bas nikakve sanse.Tako talentovanom rosteru ne treba mnogo a one lazne blokade,koracanja i sve ostalo od prosle godine ce biti sigurno dovoljno ovaj put.

 

Uporedite ova dva upisa. Jedan je sklonjen, drugi nije. 

Nadam se da ne treba dalje da objašnjavamo.

 

Iako nisam ja sklanjao, da ne bude da je gtr moderator u pitanju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lik je hodajući prozivatelj Želimira i partizaia, patkomer prve klase koji vas još lagano i napušava što mu brišete post. Ne zalazi na tatu, ali zato redovno po neutralnim temama piša po kkP i Željku. 
 

Pre 10 dana je lagano pisao o "Partizanu SNS projektu od 15 miliona" i nikom ništa. Dođe da najavi pobedu jer je roster medju najskupljima, ako se izgubi piše o sramoti uz priču spiskanih para. 

Ne kapiram šta ima da se objašnjavate, svako sa dva grama mozga će razumeti zašto čistite smeće. Bitno da prso ne mora da se objasni. 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kendrick said:

Lik je hodajući prozivatelj Želimira i partizaia, patkomer prve klase koji vas još lagano i napušava što mu brišete post. Ne zalazi na tatu, ali zato redovno po neutralnim temama piša po kkP i Željku. 
 

Pre 10 dana je lagano pisao o "Partizanu SNS projektu od 15 miliona" i nikom ništa. Dođe da najavi pobedu jer je roster medju najskupljima, ako se izgubi piše o sramoti uz priču spiskanih para. 

Ne kapiram šta ima da se objašnjavate, svako sa dva grama mozga će razumeti zašto čistite smeće. Bitno da prso ne mora da se objasni. 

 

 

Ti prijatelju Zvezdu zoveš dzvedzda ili tako nekako a ovde ukazuješ na takvo isto ponašanje. Uozbilji se.

 

Inače ban skroz opravdan.

Link to comment
Share on other sites

Pričalo se o tome hiljadu puta, ako dođeš u blato zvano "Tata" i kukaš na blato, šta da ti kažem. 
 

Pravila su vrlo jasna, pustilo se blato i svinjarije na Tati, na ostalim temama se gaji neki minimum diskusione kulture i ja to poštujem. Slobodan si da nađeš bilo koji primer gde sam na vašoj, našoj ili EL temi direktno prozivao vašeg trenera, igrače, tumačio ostrašćeno kriterijume suđenja...

 

edit: evo npr. Pantelia voli da zatatiše na tati jako, ali je kulturan momak koji ne šilji patku na temama gde ljudi koje ne zanima blato obitavaju, za razliku od ovog banovanog. 

Edited by kendrick
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kendrick said:

Pričalo se o tome hiljadu puta, ako dođeš u blato zvano "Tata" i kukaš na blato, šta da ti kažem. 
 

Pravila su vrlo jasna, pustilo se blato i svinjarije na Tati, na ostalim temama se gaji neki minimum diskusione kulture i ja to poštujem. Slobodan si da nađeš bilo koji primer gde sam na vašoj, našoj ili EL temi direktno prozivao vašeg trenera, igrače, tumačio ostrašćeno kriterijume suđenja...

 

edit: evo npr. Pantelia voli da zatatiše na tati jako, ali je kulturan momak koji ne šilji patku na temama gde ljudi koje ne zanima blato obitavaju, za razliku od ovog banovanog. 

 

Jesu pravila jasna i niko ne trazi ban za tebe zbog upisa na tati, ali mi je malo, odnosno malo vise tragikomicno da bas tebi to zasmeta kad si isti takav.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sam B said:

 

Jesu pravila jasna i niko ne trazi ban za tebe zbog upisa na tati, ali mi je malo, odnosno malo vise tragikomicno da bas tebi to zasmeta kad si isti takav.


Nisam nešo u fazonu da sada branim sebe ovde, ali grešiš. Kao što rekoh, Tata je tema koja već godinama gaji određene načine komunikacije gde ti kao česti obitavač znaš kako funkcionišu stvari. 
 

Ne žalim se ja ovde što on skrnavi ime Partizana, već da piša van mesta za pišanje (Tata) i još napušava moderaciju što ga opominju. I to radi mesecima. Nećeš naći nijedan primer gde moja malenkost radi išta slično, tako da svaki argument sa pa ti na tati radiš to i to je... promašen. 
 

Uostalom, ne žalim se na lika ovde, samo mi je komično što se oseća pravdanje moderacije za evidentno blato koje lik kreira a koje je obrisano. Ako tripuje da ga jure GTR moderatori, CIA, BIA... represija na zvezdašima... realno, ko ga jebe. 

Link to comment
Share on other sites

@kendrick

Eno ga jedan "vas" na "nasoj" temi koji odgovara ovom tvom opisu - citam a oci mi krvare jbt. 

 

Spoiler

  

6 minutes ago, Tango said:

Budi malo objektivan.....To sto vam Covic ulazi u ugovore igracima pa im neki procenat uzima to je vas problem....o cemu ti govoris?Da Bodiroga busi Cokija????Da li stvarno verujes u to?Nabroj mi tih 5 igraca u K.K.P koji imaju po milion?Imate 5 plejeva i 5 centra......i Ostoja je isto sto i Covic jedino je bolje sto se ne mesa u sportski deo Obradovicu trazeci mu tajmaut dok sedi iza kosa.....

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

 

 

Uporedite ova dva upisa. Jedan je sklonjen, drugi nije. 

Nadam se da ne treba dalje da objašnjavamo.

 

Iako nisam ja sklanjao, da ne bude da je gtr moderator u pitanju. 

Ne moras se pravdati unapred, i ja koji Partizan ne volim ni na razglednici bih onaj post sklonio bez razmisljanja. I ban je opravdan skroz zbog ovog posle.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ne moras se pravdati unapred, i ja koji Partizan ne volim ni na razglednici bih onaj post sklonio bez razmisljanja. I ban je opravdan skroz zbog ovog posle.

 

Nije da se nisam pravdao, ali sam hteo i da prebacim diskusiju sa Zvezdinog topika na ovaj kada su ljudi počeli sa komenatrisanjem odluke i pitanjima zašto mu je sklonjen post. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...