Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

2 hours ago, Hugo Punch said:

 

Jasno je meni se to, ali od necega treba da se pocne. Ja sam 100 puta pisao kako mi je smesno da se jedino navijaci Zvezde i Partizana zale, a jedino oni su miljenici drzave. Sta bi tek drugi trebali da kazu na temu nepravde... mogu misliti.

Koji drugi? Ti drugi su statistička greška :classic_smile::classic_unsure:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Barkley#34 said:

Pa poenta je da je ta formalnost upravo to - formalnost, ne mora neko da ima pištolj na čelu da bi to bila prinuda. 

 

Mislim da se u suštini slažemo pa bezveze drvimo naširoko. Miško nije neka mica od lika ali nije ni kriminalac, čovek je i pre ulaska u menadžerske vode imao legalan biznis i kontakte u košarci. Potpuno mi je sumanuto da njega koji se probio i do NBA a u Evropi je bez premca u svom poslu poredimo sa raznoraznim krimosima kojima je zastupanje drvne fudbalske građe na manje više lokalnom nivou najlegalnija stvar kojom se bave. 

 

Sumirao bih ovo sa tim da Mišku igrači veruju, ne zato što je lep, zgodan i dobar čovek već zato što je pokazao da zna posao, dela govore za njega, a na rečima je uglavnom ljomber al to je nebitno. A ako bi neko uprkos Miškovom savetu da ode u klub X izabrao klub Y, to bi bilo sasvim legitimno i pre svega legalno i ne vidim ništa čudno u tome, niti bilo šta za dodatna pitanja. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Barkley#34 said:

Navedi jednom gde sam pričao o Željku i Bjelici ili odskakući u troskoku. Degenek je najskoriji primer, pisali normalni ljudi kod vas na temi, bilo je takvih slučajeva na svim stranama milion.

 

Pa poenta je da je ta formalnost upravo to - formalnost, ne mora neko da ima pištolj na čelu da bi to bila prinuda. 

Pisali jesu ali ne znaš sigurno dal je istina zar ne? Kao što se ne zna ni za Bjelicu a o tome se pisalo. Samo kažem te skakljive stvari iz kluba su uglavnom tračevi novinara i dokonih ljudi.

Link to comment
Share on other sites

Safet je preterao sa tonom obracanja Fenderu, ali je potezanje jurnjave Zoca za Bjelicom definitivno za Tatu. Nacujem i ja svasta iz nekih svojih izvora ( a imao sam ih i sa tamne strane brda ovih godina, mada vise za FK ) , sta je tu istina, ko ce znati, ali da ne bi dolazilo do picvajza bolje je te price plasirati na Tatu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moram reci i ovo. U poslednje vreme mi nije bas prijatno da obitavam ovde. Nisam ja kao forumas toliko bitan, mnogi vidjeniji i sadrzajno kvalitetniji forumasi od mene su odlazili odavde, ali mi se ne svidja u kom pravcu forum ide. Pojavilo se previse zle krvi i tenzije, mozete obrisati Tatu deset puta, ali se to nece resiti na taj nacin. Razumljivo mi je da se zbog aktuelizovanja rivalstva vecitih neminovno sprema i vise svadji i patkometrije, zdrave su i prozivke, sterilnost nekad smara, ali trebamo svi mi povremeno da prikocimo kada stvari odu predaleko, a narocito kada se spuste na licni nivo. Jebem mu mater, odrasli smo ljudi...

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Potrošićete Safeta brže nego mi Peru Božića. Šteta.

Ovo je test za moderaciju, skupite se i stanite iza čovjeka a ne da ga razvlače ovdje kojekakvi. Dobri ste momci, radite dobar posao, po meni jedina tema koja treba da ode je ova ovdje i koja služi samo da se konstantno vrši pritisak i istjeruje neka imaginarna pravda.

Šta ima tu da se raspravlja oko pravila i banova, takva su kakva su, sviđalo se nekom ili ne. Niko nikog ne tjera da bude ovdje ali ako ste već tu poštujte ih i sve super.

Ako već niste voljni da ih poštujete onda se zapitajte zašto ste uopšte ovdje, ima drugih divnih foruma sa drugačijim pravilima i moderatorima.

Ono što bih još želio da naglasim je da nijedan ban nije akt pojedinca, nije Safet nikog banovao ili bilo ko drugi, ban je uvijek konsenzus cijelog moderatorskog tima pa je svaki atak na jednog moderatora atak i na sve ostale.

S druge strane, mislim da bi moderacija trebalo već sad da zauzme tvrđi kurs od dosadašnjeg, jer nisu još ni rosteri kompletirani za sezonu pred nama a već su pune ruke posla, možete zamisliti kako će forum izgledati kad se bude odlučivala sezona na terenu.

Ako bi se pravila već sad strožije primjenjivala bilo bi dovoljno vremena da se ljudi naviknu na to pa bi se stvari mirnije odvijale u kritičnim vremenskim tačkama.

Gledanje kroz prste dugoročno donosi samo nove i veće probleme.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

@Kosjan Willavić sam sebi si u neku ruku odgovorio - doslo je do toga da kako su nasa muda rasla pre par 6-7 godina (da se ne vracam na projekat "Evropska Zvezda"), tako sada, logicno i legitimno, i Partizanovcima rastu muda. To je sve normalno sto bi Muta rekao. Da se meni citaju samo Zvezdasi ja bih isao na RSB. Da sam Partizanovac, isao bih kod Kupija na Avangardu (ili da sam Zvezdas mazohista, pa da me tamo "siluju" kao sto je Boki Peric "silovan") 😄 Kod gazda Kronosa na SK ne bih isao ni u ludilu (eventualno na Avalu, ne pijem rakiju ali moze pivo). Ovde bi bilo sasvim fine, ukoliko se malo smanji kolicina, odnosno "podigne kvalitet" patkometrisanja. 

 

 

@Son_of_a_gun ne znam kako je sada, ali pre njih smo imali jednog coveka koji je bio ovde i, hteo ili ne, radio sve sam. To nije dobro. Bilo je pristrasno rekao bih. 

 

Ako se @Ne sam Safete i drugari potrose na nas, znaci da nisu ni bili kadri za tu ulogu. Iskreno, mislim da se jos traze u toj ulozi ali da imaju ozbiljan potencijal, bilo bi steta da odustanu. Samo treba da ustale jednak kritetijum za sve, i to je to. Bez obzira na zalbe i reporte. Uvek ce se neko zaliti.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kosjan Willavić said:

Moram reci i ovo. U poslednje vreme mi nije bas prijatno da obitavam ovde. Nisam ja kao forumas toliko bitan, mnogi vidjeniji i sadrzajno kvalitetniji forumasi od mene su odlazili odavde, ali mi se ne svidja u kom pravcu forum ide. Pojavilo se previse zle krvi i tenzije, mozete obrisati Tatu deset puta, ali se to nece resiti na taj nacin. Razumljivo mi je da se zbog aktuelizovanja rivalstva vecitih neminovno sprema i vise svadji i patkometrije, zdrave su i prozivke, sterilnost nekad smara, ali trebamo svi mi povremeno da prikocimo kada stvari odu predaleko, a narocito kada se spuste na licni nivo. Jebem mu mater, odrasli smo ljudi...

 

Ovo kao da sam ja pisao, od reci do reci.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kosjan Willavić said:

Moram reci i ovo. U poslednje vreme mi nije bas prijatno da obitavam ovde. Nisam ja kao forumas toliko bitan, mnogi vidjeniji i sadrzajno kvalitetniji forumasi od mene su odlazili odavde, ali mi se ne svidja u kom pravcu forum ide. Pojavilo se previse zle krvi i tenzije, mozete obrisati Tatu deset puta, ali se to nece resiti na taj nacin. Razumljivo mi je da se zbog aktuelizovanja rivalstva vecitih neminovno sprema i vise svadji i patkometrije, zdrave su i prozivke, sterilnost nekad smara, ali trebamo svi mi povremeno da prikocimo kada stvari odu predaleko, a narocito kada se spuste na licni nivo. Jebem mu mater, odrasli smo ljudi...

 

 

Sve se to da rešiti za čas.

Link to comment
Share on other sites

Malo vam je glupo da se pravite kako je nekad bilo lijepo a sad kad se logicno pojavio novi bandwagon ljudi sa druge strane brda da pise slicno ko sto ste vi dosad, odjednom smetaju prozivke i patkometrija. Zato bi ja ne bi mogao biti moderator kad ovakve stvari vidim, samo bi vas nedje 20 odjednom pobanovao na mjesec dana pa nek se ljuti ko oce 😄

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MrTwister said:

Malo vam je glupo da se pravite kako je nekad bilo lijepo a sad kad se logicno pojavio novi bandwagon ljudi sa druge strane brda da pise slicno ko sto ste vi dosad, odjednom smetaju prozivke i patkometrija. Zato bi ja ne bi mogao biti moderator kad ovakve stvari vidim, samo bi vas nedje 20 odjednom pobanovao na mjesec dana pa nek se ljuti ko oce 😄

 

Ovo nema veze sa realnoscu iz vise razloga, ali nemam ni vremena ni zelje da dublje elaboriram. Zato cu ukratko reci: niti sam se ja do sada bavio patkometrijom, niti je u pitanju ponasanje iskljucivo novih ljudi, niti su u pitanju iskljucivo ljudi iz komsiluka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, MrTwister said:

Malo vam je glupo da se pravite kako je nekad bilo lijepo a sad kad se logicno pojavio novi bandwagon ljudi sa druge strane brda da pise slicno ko sto ste vi dosad, odjednom smetaju prozivke i patkometrija. Zato bi ja ne bi mogao biti moderator kad ovakve stvari vidim, samo bi vas nedje 20 odjednom pobanovao na mjesec dana pa nek se ljuti ko oce 😄

Ovo za sta se neki zalazu je upravo to.Pobanujes s jedne i druge strane po 10 forumasa(koji mere patku i vole da mere) i onda nemas ljude na forumu....

Ovako je po meni tata manje zlo...Al samo bih zamolio kad se nadju takvi postovi van tate(da se prebace tamo...Nekoliko puta a onda ako doticne osobe nastave i pored dobre volje neka idu banovi prvo od par dana pa ako opet onda na mesec dana)...

 

Ovako da se zalimo ne vredi...Jer svi smo zato krivi...Nije Coop kriv, Nije Barkly kriv a ni Don Radonja...Kontate sta hocu da kazem....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Losmi17 said:

Od starta mi je bilo jasno da je safet najslabija karika nove moderacije.

Nekako je ovo normalan i ocekivan sled.

Odbrana svetog topika iz aspekta obicnog forumasa ali sa moderatorskom palicom.

 

bas se trudim da te razlikujem od kupera i iznova zakljucim da je kuper duhovit. 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

Ako se @Ne sam Safete i drugari potrose na nas, znaci da nisu ni bili kadri za tu ulogu.

Pre bih rekao da bi to značilo nešto drugo - da smo, u celini uzev, neopevana stoka, a ako neko od njih, pod teretom tog saznanja odluči da napusti ovaj forum, onda će to biti dvostruki poraz svih nas.

 

Dotična grupacija se nije gurala na tu poziciju, maltene su puškom naterani da se prihvate posla. Nisu namoljeni zato što se u njima vidi jasna moderatorska crta nego zato što su među onima koji svojim sadržajem obogaćuju ovo mesto i čine da ljudi dolaze na isto. Tom autoritetu ''viđenosti i čitanosti'' je pridodat autoritet zvanja, da bi, kako ja kapiram, bili jasan primer čemu ostatak foruma treba da teži, a ne da budemo u fazonu ''boli me paja, sad je tu teška artiljerija, neka čiste''. 

 

Niko nije nezamenljiv, naravno, a cenim da ni oni sebe ne smatraju polubogovima, ali ako ih potrošimo tek tako, ne znam da li imaš u vidu nekog ''ko bi bio kadar za tu ulogu'' i čime misliš da ga podmitiš da bi se prihvatio toga.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Barkley#34 said:

Pre bih rekao da bi to značilo nešto drugo - da smo, u celini uzev, neopevana stoka, a ako neko od njih, pod teretom tog saznanja odluči da napusti ovaj forum, onda će to biti dvostruki poraz svih nas.

 

Pa to je to, nisu bili kadri da ukrote nas (generalno) stoku. 

 

Bilo bi bezveze da do toga dodje. To je poenta oko koje se valjda svi slazemo.

Link to comment
Share on other sites

Pa i ti si clan neke stale, mogao bi i ti da im se pridruzis 🙂 

 

Salu na stranu, ja ih smatram pre svega kvalitetnim forumasima. Neko ko je prema tome zasluzio tu cast ali i obavezu. A obaveza nije laka ("de lako matori?"), i mi ne treba da im otezavamo. Simple as that. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...