Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

7 hours ago, Chaos Is Me said:

Problem ovog foruma je imho vrlo jednostavan - dosta kvalitetnih forumaša je prestalo da piše (iz raznoraznih razloga među kojima bilo šta vezano za pdf košarka uglavnom nije uzrok), a većina novopridošlih nema taj kvalitet. Možda će ga nekad neki imati, logično je da se vremenom napreduje sa mišljenjem i artikulisanjem tog mišljenja, a možda i neće. Padobranaca koji isključivo bacaju patkometrijski materijal je oduvek bilo, jbga takvo smo društvo.

Ja nisam kvalitetan forumaš ali sam kvalitetan čitač od kad je osnovan forum na b92. Ovo što se poslednjih par meseci dešavalo na tati je težak poraz, ne samo košarkaškog dela. Uklanjajte tu gubu dok još ima vremena da se spreči širenje zaraze.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sinan Bowie said:

Ja nisam kvalitetan forumaš ali sam kvalitetan čitač od kad je osnovan forum na b92. Ovo što se poslednjih par meseci dešavalo na tati je težak poraz, ne samo košarkaškog dela. Uklanjajte tu gubu dok još ima vremena da se spreči širenje zaraze.

 

offtopic - međutim - ako si kvalitetan čitač, kako doživljavaš poraze na političkom forumu?

 

za mene je to poraz zdravog razuma a kamo foruma, način na koji se odvijaju tamo stvari, bilo na b92 ili sada na voxu92jci

 

hoću da kažem, postoji kosovo ali postoji i apokalipsa feat drugi svetski rat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, oubrevo. said:

 

offtopic - međutim - ako si kvalitetan čitač, kako doživljavaš poraze na političkom forumu?

 

za mene je to poraz zdravog razuma a kamo foruma, način na koji se odvijaju tamo stvari, bilo na b92 ili sada na voxu92jci

 

hoću da kažem, postoji kosovo ali postoji i apokalipsa feat drugi svetski rat.

aDa6B7K.gif?noredirect

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, oubrevo. said:

možemo i da se zajebavamo gifovima, samo reci, letećemo kao me(t)ci.

Gospodine Uini,

resenje za Vase probleme se nalazi u sagledavanju sopstvenih frustracija, razumevanju istih i spremnosti da se suocite sa istima.

Pratim forum  vec dugo vremena i zahvalam sam Vam svima na mogucnosti da istrazujem za master.

Son of Kronos, dipl. psiholog

Link to comment
Share on other sites

Quote

Alen Smailagić, od oca Rustema i majke Nermine ne može biti navijač Crvene Zvezde, to bi bilo protivprirodno.

Na kraju krajeva eno loži grobose po instagramu, pa možete vjerovati njemu a možete i dalje živjeti u deluzijama.

 

Quote

5 dana. Iako je mišljenje moderacije da nema usranog nacionalizma ili provokacije, baš nesrećna konstrukcija posta.

 

uopste ne ulazim u to ko je pisao, kolika je kazna i tako to, vec sam samo kjurios..

 

kazete ovde nema nacionalizma? a cega ima for gad sejk, ako nema nacionalizma?

to je sve samo ne nesrecna konstrukcija posta, dapache vrlo spretna konstrukcija nacionalistickog posta.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne želim da komentarišem odluku moderacije, ali moram da reagujem na potencijalno razvlačenje čoveka da je nacionalista i slično. Jer, čitajući samo ovaj post a ne znajući kompletan opus, zaista može da se dođe do pogrešnog zaključka, pa je zato bitno da naglasim, za one koji ne znaju: poslednje što može da se kaže za ovog forumaša je da je nacionalista, odnosno da je ono što piše ovde nacionalizam. Na žalost, nemam vremena da kopam ni po ovom ni po starom forumu njegove ozbiljne postove kao dokaze za to, ali eto ko hoće može da mi veruje na reč. On ja čak autor i jednog od najjačih antinacionalističnih postova na prethodnom forumu, ali trebalo bi mi mnogo vremena da to iskopam a svakako ne bi bilo u redu da parafraziram. 

 

Ostaviću njemu da objasni šta je trebalo da predstavlja ovaj post, ja imam prilično jasnu ideju ali neću u tom smeru da advokatišem, bitno mi je da naglasim ono iz prvog pasusa.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Za taj opus ne znam i ne mogu da pricam.

Al lagano mogu pricati o ozbiljnoj mrznji i tuce postova uperenoj prema czv i njenim navijacima.

Mnogi su jako fino zavijeni u oblande a nekad to i nije moglo da se sakrije.

Takodje ovde mislim na prethodni forum.

Svakako nisam dokon time da se bavim sada.

Docim, jedva cekam da vidim objasnjenje za ovo. Takodje ocekujem finu oblandicu.

 

Mozda bude i neka moderatorska doskocica, tipa vazi samo za one koji su se prepoznali.

No hard feelings kaose.

 

Edited by Losmi17
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Ne želim da komentarišem odluku moderacije, ali moram da reagujem na potencijalno razvlačenje čoveka da je nacionalista i slično. Jer, čitajući samo ovaj post a ne znajući kompletan opus, zaista može da se dođe do pogrešnog zaključka, pa je zato bitno da naglasim, za one koji ne znaju: poslednje što može da se kaže za ovog forumaša je da je nacionalista, odnosno da je ono što piše ovde nacionalizam. Na žalost, nemam vremena da kopam ni po ovom ni po starom forumu njegove ozbiljne postove kao dokaze za to, ali eto ko hoće može da mi veruje na reč. On ja čak autor i jednog od najjačih antinacionalističnih postova na prethodnom forumu, ali trebalo bi mi mnogo vremena da to iskopam a svakako ne bi bilo u redu da parafraziram. 

 

Ostaviću njemu da objasni šta je trebalo da predstavlja ovaj post, ja imam prilično jasnu ideju ali neću u tom smeru da advokatišem, bitno mi je da naglasim ono iz prvog pasusa.

Slozices se da je glupo napisati da neko iz neke porodice, mesta ili drzave ne moze da bude grobar/zvezdas?Da je to velika glupost...

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Ne želim da komentarišem odluku moderacije, ali moram da reagujem na potencijalno razvlačenje čoveka da je nacionalista i slično. Jer, čitajući samo ovaj post a ne znajući kompletan opus, zaista može da se dođe do pogrešnog zaključka, pa je zato bitno da naglasim, za one koji ne znaju: poslednje što može da se kaže za ovog forumaša je da je nacionalista, odnosno da je ono što piše ovde nacionalizam. Na žalost, nemam vremena da kopam ni po ovom ni po starom forumu njegove ozbiljne postove kao dokaze za to, ali eto ko hoće može da mi veruje na reč. On ja čak autor i jednog od najjačih antinacionalističnih postova na prethodnom forumu, ali trebalo bi mi mnogo vremena da to iskopam a svakako ne bi bilo u redu da parafraziram. 

 

Ostaviću njemu da objasni šta je trebalo da predstavlja ovaj post, ja imam prilično jasnu ideju ali neću u tom smeru da advokatišem, bitno mi je da naglasim ono iz prvog pasusa.

Ni ja ne verujem da je on nacionalista, ali to ne menja cinjenicu da mu je post uzasan i da je cak dobro prosao sa kaznom. Imam druga koji je ovdasnji Bosnjak, a navijac CZ i koji bi ga zaterao u pm da onako nesto procita.

Link to comment
Share on other sites

Meni ovo jeste nacionalizam, implicira da samo etnicki Srbi mogu biti navijaci Zvezde.

 

Ne razumem zasto se takve stvari pisu, zaista. 

 

I opravdana je kazna.

A sto se tice "opusa" raznih ljudi ovde, postoji clan foruma, grobar, koji mi je bio izuzetno interesantan do skora, kada se povampirio i dosao do toga da ne zelim da komuniciram sa njim.

 

Tako da svako moze da pukne i krene u drugu stranu. Ako je neko bio korektan ne znaci da ce uvak biti. 

Link to comment
Share on other sites

Ne glupirajte se, kolega SOG je i sam iz mesovite porodice (info sa foruma) i jedan od najkorektnijih forumasa.

 

Kad je vec ban dat posle 36 sati ne vidim zbog cega nije dobio PM u medjuvremenu i to razjasnjeno uz editovanje ili brisanje, ako kje nesto nespretno napisano.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Cooper said:

Ne glupirajte se, kolega SOG je i sam iz mesovite porodice (info sa foruma) i jedan od najkorektnijih forumasa.

 

Kad je vec ban dat posle 36 sati ne vidim zbog cega nije dobio PM u medjuvremenu i to razjasnjeno uz editovanje ili brisanje, ako kje nesto nespretno napisano.

Niko nema problem sa SOG-om nego konstatujemo da je napisao glupost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Post je pre svega bas glup. To sam i napisao u direktnom odgovoru SOG-u, koji je inace prilicno korektan lik. Zna nekada da ga ponese partizanstina i slepo uverenje u nesto, ali to je potpuno razumljivo i nije neki greh. 🙂 

 

Post je cist nacionalizam, lepo je Hugo iznad rekao da implicira da za Zvezdu mogu navijati samo etnicki Srbi. To sam pokusao i da objasnim u svom postu tada, zasto to nema veze sa stvarnoscu. To ne znaci da je SOG nacionalista, ja to tako ne vidim, ali da jeste implicirao neki nacionalizam drugima, to je jasno. 

 

Izdrzace kaznu, nastaviti obazrivije i sve ok. 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

SOG definitivno nije nacionalista ali ovaj post je jako problematičan i za ban je, nikome nije dozvoljeno da bez sankcija piše ovakve postove, bez obzira na background. Pretpostavljam da ga je malo ponelo pogano klubaštvo, nije prvi put. Nek objasni sam ako želi, a nema nikakvu obavezu da objašnjava.

 

Sa druge strane, čovek je dugo na forumu (ovom i starom) i mnogo puta je pokazao da je sve osim nacionaliste, tako da sam prilično siguran da je ovo izolovani incident ovog tipa i nećemo dozvoliti da se nekome na osnovu jednog incidenta učitava nekakva generalizacija.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Cooper said:

Kad je vec ban dat posle 36 sati ne vidim zbog cega nije dobio PM u medjuvremenu i to razjasnjeno uz editovanje ili brisanje, ako kje nesto nespretno napisano.

 

 

Jel ovo ono kao kad Tegi zna poslovne tajne KKP, tako i Cooper zna sta radi moderacija u pozadini, da li je ili nije bilo komunikacije sa SOGom? 😄 

 

Link to comment
Share on other sites

Može biti i da je sarkazam, ali u tom slučaju je još gore jer implicira da smo mi Zvezdaši svi nacionalisti. Tako da kako god ga okreneš, to je kažnjivo.

 

Isto tako je bilo kažnjivo i nešto napisano na tati što sam prećutao pre nekoliko dana, a to je izjava da svi mi (navijači Zvezde) imamo svog vođu, misli se na AV, što je osim što je spekulativno, ujedno i odvratna uvreda, bar za mene a verujem i za mnoge druge.

 

I jedan i drugi klub konstantno su vođeni od strane određenih političkih struktura. I šta sad, da ne navijam za svoj klub jer ga vodi Terzić?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Hugo Punch said:

Može biti i da je sarkazam, ali u tom slučaju je još gore jer implicira da smo mi Zvezdaši svi nacionalisti. Tako da kako god ga okreneš, to je kažnjivo.

 

Isto tako je bilo kažnjivo i nešto napisano na tati što sam prećutao pre nekoliko dana, a to je izjava da svi mi (navijači Zvezde) imamo svog vođu, misli se na AV, što je osim što je spekulativno, ujedno i odvratna uvreda, bar za mene a verujem i za mnoge druge.

 

I jedan i drugi klub konstantno su vođeni od strane određenih političkih struktura. I šta sad, da ne navijam za svoj klub jer ga vodi Terzić?

 

A dobro, omane se i tebi nekad da ne prokomentarišeš sve.

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...