Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

4 hours ago, Edward Louis Severson III said:

Drugo, ako moze neko da mi napise, moze i na PP, koji je model selektovanja moderatora, sta treba da ispunjavaju.


Svi moderatori daju predloge i onda biramo na osnovu različih "parametara". Opštih stavova, načina komunikacije sa ostalima, aktivnosti na forumu, prethodnih kazni i generalno se skonta da li bi neko biošto se kaže, dobar fit za moderatorski tim.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, uvrnuto said:


Svi moderatori daju predloge i onda biramo na osnovu različih "parametara". Opštih stavova, načina komunikacije sa ostalima, aktivnosti na forumu, prethodnih kazni i generalno se skonta da li bi neko biošto se kaže, dobar fit za moderatorski tim.

 

Znaci ja sam onda u sledecoj turi.

  • Like 1
  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

Čestitke novoizabranim moderatorima, da budete dobri (barem) koliko i ovi stari! 🤞 Da li @Chaos Is Mee ostaješ sa te strane "zakona"? (nadam se da da) 🙂 

 

Ostajemo Haos i ja. I NMX je tu, koliko stigne.

Edited by uvrnuto
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, uvrnuto said:
57 minutes ago, DameTime said:

Čestitke novoizabranim moderatorima, da budete dobri (barem) koliko i ovi stari! 🤞 Da li @Chaos Is Mee ostaješ sa te strane "zakona"? (nadam se da da) 🙂 

 

Ostajemo Haos i ja. I NMX je tu, koliko stigne.

Jeste da 56% navija za Zvezdu a 35% za Partizan (Vucic znae, verujte mu), ali je primetan veci disbalans u moderaciji sada.

 

Gde je zamena za Safeta? 

 

@Barkley#34, @Luchifer89... mozda?

 

Da ne nabrajam vise, a jos 2 nick-a mi padaju na pamet. 

 

Ili, jbg, vrbujte nekog sa nase strane, prefarbajte dres, prekucajte broj, dajte ponudu koja ne moze da se odbije. 😄 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kooineeperk said:

Jeste da 56% navija za Zvezdu a 35% za Partizan (Vucic znae, verujte mu), ali je primetan veci disbalans u moderaciji sada.

 

Gde je zamena za Safeta? 

 

@Barkley#34, @Luchifer89... mozda?

 

Da ne nabrajam vise, a jos 2 nick-a mi padaju na pamet. 

 

Ili, jbg, vrbujte nekog sa nase strane, prefarbajte dres, prekucajte broj, dajte ponudu koja ne moze da se odbije. 😄 

 

😄

 

Ovo nešto za @uinija? 😛

 

Nema problema što je disbalans. Svi ste jednaki pred zakonom, što se kaže, i dok je dobra ekipa nema šta da brinete.

 

Nekima je ponuđeno, nisu mogli/hteli, što je pošteno. Ako bude potrebe širićemo se, menjati. 

Ja sam i hteo da da dam predlog da i forumaši predlože ljude za koje misle da bi bili dobri moderatori. Neki i jesu pisali. Ali o tom-potom. Bili bi i dobro da se vrtimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, kendrick said:

Safeta ste zamenili crvenim posetiocem Tate.

Chaosa da zameni Cooper ili kolega Dracarys bi bila prirodna stvar.

 

Nema potrebe, "crveni" posetioc tate je vec poceo da igra po vasim notama, i to zbog upisa na tata temi za koju je napisano da je slobodnija. A kazna je zbog provokacije ovog sto nema potrebe da bude na ovom forumu, ima svoju avangardu.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Nema potrebe, "crveni" posetioc tate je vec poceo da igra po vasim notama, i to zbog upisa na tata temi za koju je napisano da je slobodnija. A kazna je zbog provokacije ovog sto nema potrebe da bude na ovom forumu, ima svoju avangardu.

 

Tata valjda sluzi za podbadanja i provokacije, kazna je zbog toga sto je ispao ljakse.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za razliku od provokatora koji to nikad nije ispao i zato je i dalje akrivan. Ok.

 

Ponovicu sto puta, kao Zoc, polazim uvek od sebe i gledam da budem korektan ka svima, ali nemoj se pravimo blesavi. Taj ni 2% upisa nema normalnih, sve je flejmovanje, flodovanje i cista provokacija, pa sad, neko se ponekad upeca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I on je kaznjen vise puta, odsluzio svaku, i bice kaznjen svaki put kad prekrsi pravila, kao i svako drugi. Ako je onaj njegov post bio za onakvu reakciju, i to je tebi ok, jer se odgovara Cooperu, onda bem li ga.

Link to comment
Share on other sites

Just now, fillam said:

I on je kaznjen vise puta, odsluzio svaku, i bice kaznjen svaki put kad prekrsi pravila, kao i svako drugi. Ako je onaj njegov post bio za onakvu reakciju, i to je tebi ok, jer se odgovara Cooperu, onda bem li ga.

 

Taman posla da mi je to ok.

 

Samo se pitam zasto je taj kome je odgovoreno i dalje ovde a ima 7000 prekršaja.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Taman posla da mi je to ok.

 

Samo se pitam zasto je taj kome je odgovoreno i dalje ovde a ima 7000 prekršaja.


Pobogu pa to je kupica, može mu se. Da ne idemo u krajnost pa da pominjemo koliko je puta trajno banovan i koliko prekršaja ima. Neka ga, skočiće crno beli drugari plus Sector da ga brane a ne treba nam taj serijal ponovo. Njegovo je da peca, ako se neko upeca jbg sam je kriv.

Edited by K.Dot
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Ne sam Safete said:

Kad ste se već raspisali, da dodam i ja par redova i da se pozdravim sa vama kao moderator :

-Žao mi je što ste moji a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao ni pakao mu neće teško pasti.

😋


Gol, gol, gol! Ljudi moji pa je li to moguće?! Ludnica, šta je ovo?!

😁🙂

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, K.Dot said:


Pobogu pa to je kupica, može mu se. Da ne idemo u krajnost pa da pominjemo koliko je puta trajno banovan i koliko prekršaja ima. Neka ga, skočiće crno beli drugari plus Sector da ga brane a ne treba nam taj serijal ponovo. Njegovo je da peca, ako se neko upeca jbg sam je kriv.

 

Nije banovan nijednom trajno na ovom forumu, a dobija banove kad zasluži, kao i svi drugi, čak i strožije zbog istorije prekršaja. I opet će. Kad zasluži. Ovde on ništa nije kriv, klasično tatisanje na za to predviđenoj temi i onda mu ovaj ovako odgovori prostaklukom bez pardona, a ti i Edward u fazonu ko je kriv Cooperu što je nosio kratku suknju. Neće da može.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Nije banovan nijednom trajno na ovom forumu, a dobija banove kad zasluži, kao i svi drugi, čak i strožije zbog istorije prekršaja. I opet će. Kad zasluži. Ovde on ništa nije kriv, klasično tatisanje na za to predviđenoj temi i onda mu ovaj ovako odgovori prostaklukom bez pardona, a ti i Edward u fazonu ko je kriv Cooperu što je nosio kratku suknju. Neće da može.

 

Ovo je spin. Mogu da ti poverujem da nije nameran ali je klasican spin.

 

Aj da ponovim, sam ban forumasu koji je banovan nije ni dugacan ni neopravdan, meni samo nije jasno gde je prag tolerancije za provokatora? A pitam iz jednog prostog razloga, a taj je da na ovom forumu postoje warning poeni, tako da su odredjeni forumasi trajno banovani nakon nekoliko banova koju su se "nadovezali" jedan na drugi, pa je odluceno da se trajno izbace. Drugo, prilikom odredjenog bana stoji kao fusnota, ponekad, da ce se sledeci slican prekrsaj drasticno teze kazniti. To niste u obavezi da pisete ali negde napisete. Ne nuzno ti.

 

I sad meni nije jasno, kako neko konstantno vredja, flejmuje, troluje, ima ne znam ni sam vise koliko prekrsaja, a trajni mu nije ni na vidiku. To mi nije jasno, a sam ban pavijanu je potpuno nesporan.

 

Znaci tema nije ban koji je izrecen, vec jedan nicim izazvan zastitnicki odnos prema forumasu koji bukvalno sve sto radi je da provocira.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...