Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

42 minutes ago, Marvin said:

Ne mogu da se odlucim da li je smesno ili tuzno da se KKP svaki put pise malim slovima

 

Nikad mi takve stvari nece biti jasne, a i vise govore o onima koji to rade (ponizavaju sami sebe) nego sto to kao ima neki efekat ponizavanja protivnika.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Marvin said:

Ne mogu da se odlucim da li je smesno ili tuzno da se KKP svaki put pise malim slovima

 

Smesno je ako se napise pARTIZAN, tuzno ako su sva mala slova.

 

Sad ozbiljno, ta pojava potice iz netrpeljivosti prema tom klubu (jer, zasto bi pisao ime kluba kojeg mrzis ili ne mozes da smislis), e sad, zasto neko ne moze da smisli KK Partizan, pa to je zato sto su navijaci sa ovih prostora odrastali u ubedjenju da su pobede, trofeji, slava, moc i novac predodredjeni samo za njihov klub, a cak i u regionu to sve osporava samo najveci rival.

 

Videlo se sta navijaci misle o KK Buducnost nakon sto je ista usla u EL i kakva je mrznja nastala (iako su se iz Zurnala svojski trudili da je ugase tako sto su proricali da taj klub ne moze da igra EL). Pre te serije taj klub je bio nebitan, odnos je bio kao odnos slona i komarca - dosadan si, ali mi ne mozes nista.

 

Ko misli da ce mrznje da nestane ako oba kluba budu imali obezbedjenu EL grdno se vara, tako je i u Grckoj, pa je Oly morao jednom da putuje u drugu ligu jer nisu mogli da pristanu da im sude neke sudije - jos su slali navijace da zastrasuju te iste sudije ne bi li se ovi sami povukli.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drug Crni said:

Košarkaški PDF opet ne može da se čita..od prekjuče. Ostatak Voxa može,ali Košarka ne može.
Ne znam kako mislite da privučete nove članove kad ceo pdf ne može da se čita? I to verovatno najpopularniji pdf.


Govoriš ako nisi ulogovan?
Svakako pitanje za @MetalHead.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Košarkaški PDF opet ne može da se čita..od prekjuče. Ostatak Voxa može,ali Košarka ne može.
Ne znam kako mislite da privučete nove članove kad ceo pdf ne može da se čita? I to verovatno najpopularniji pdf.

Guzva pod kosevima, a i na tribinama. :classic_biggrin:

A da pokusas da ocistis kes pregledaca tj. browsera?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je @MetalHeadobjasnio da namerno zaključava pdf košarka za goste na dan kada su utakmice Zvezde i Partizana zbog preopterećenja foruma. Koliko sam primetio to je do sada dalo rezultate. Ne bih ni znao da me prijatelj iz Australije nije pitao zašto ne može da pristupi forumu (On prati samo pdf košarka). Rešenje je da svi koji žele da prate pdf košarka naprave naloge. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Drug Crni said:

Košarkaški PDF opet ne može da se čita..od prekjuče. Ostatak Voxa može,ali Košarka ne može.
Ne znam kako mislite da privučete nove članove kad ceo pdf ne može da se čita? I to verovatno najpopularniji pdf.

 

Dosta onih koji su do sada samo čitali su se zbog toga i registrirali (da bi i sada mogli čitati), ako se ne varam u zadnjih mjesec dana (otkad se krenulo sa praksom "zaključavanja" košarke za one koji nisu ulogirani) je registrirano oko 200 novih članova, siguran sam da je jedan od razloga i ovaj. Sve je to otpočetka bio jedan cunning plan administracije/moderacije :classic_biggrin:

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, 4th and Goal said:

 

Dosta onih koji su do sada samo čitali su se zbog toga i registrirali (da bi i sada mogli čitati), ako se ne varam u zadnjih mjesec dana (otkad se krenulo sa praksom "zaključavanja" košarke za one koji nisu ulogirani) je registrirano oko 200 novih članova, siguran sam da je jedan od razloga i ovaj. Sve je to otpočetka bio jedan cunning plan administracije/moderacije :classic_biggrin:

Upravo tako, i sam sam jedan od njih.

 

Tako su i Rimljani svojevremeno pozvali varvare da se nasele unutar njihovih granica.

  • Like 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Drug Crni said:

Košarkaški PDF opet ne može da se čita..od prekjuče. Ostatak Voxa može,ali Košarka ne može.
Ne znam kako mislite da privučete nove članove kad ceo pdf ne može da se čita? I to verovatno najpopularniji pdf.

 

6 minutes ago, 4th and Goal said:

 

Dosta onih koji su do sada samo čitali su se zbog toga i registrirali (da bi i sada mogli čitati), ako se ne varam u zadnjih mjesec dana (otkad se krenulo sa praksom "zaključavanja" košarke za one koji nisu ulogirani) je registrirano oko 200 novih članova, siguran sam da je jedan od razloga i ovaj. Sve je to otpočetka bio jedan cunning plan administracije/moderacije :classic_biggrin:

 

14 minutes ago, Knipex said:

Meni je @MetalHeadobjasnio da namerno zaključava pdf košarka za goste na dan kada su utakmice Zvezde i Partizana zbog preopterećenja foruma. Koliko sam primetio to je do sada dalo rezultate. Ne bih ni znao da me prijatelj iz Australije nije pitao zašto ne može da pristupi forumu (On prati samo pdf košarka). Rešenje je da svi koji žele da prate pdf košarka naprave naloge. 

 

Bas tako kako su momci iznad odgovorili :D

Trenutno pomaze opterecenju foruma. Svi koji bi da pisu svakako vec imaju nalog pa nista ne gube.

Voajeri neka se registruju, mozda neko i pocne da pise. 

 

 

4 minutes ago, John Terry said:

To ne bi resilo problem preopterecenja.

 

Dugorocno ne bi, ali nam je bilo potrebno kratkorocno resenje a na dugorocnom radimo. Trenutno ovo pomaze. 

 

 

4 minutes ago, Smrtokapa said:

Upravo tako, i sam sam jedan od njih.

 

Tako su i Rimljani svojevremeno pozvali varvare da se nasele unutar njihovih granica.

 

Dobro dosao :) sledece sto uvodimo jeste i porez, cuj mene porez, pretplatu :D 

Plati pretplatu voajercino! :D (sala!) Zasto samo programeri, frilenseri, navijaci Partizana, da placaju porez? 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Pisao sam zbog druga (ali stvarno). Meni je to objašnjenje bezveze,ali ok..ionako se ič ne razumem u tehnikalije funkcionisanja foruma..

 

Pa pazi, ne znam koliko si aktivan ali bukvalno posle svake bitne kosarkaske utakmice(pogotovo derbija) forum je dolazio u situaciju da rikne i da nemamo pristup 10-20minuta.

Ovo kao sto kaze nasa Metalika je kratkorocno resenje, na dugorocnom se radi i bilo je vec rasprave.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, MetalHead said:

 

 

 

Bas tako kako su momci iznad odgovorili 😄

Trenutno pomaze opterecenju foruma. Svi koji bi da pisu svakako vec imaju nalog pa nista ne gube.

Voajeri neka se registruju, mozda neko i pocne da pise. 

Ja ti pisah na PM u vezi ovog mi druga jednog, sto ne moze da se uloguje pa nista 😄 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ne sam Safete said:

Imaš li problema sa ELTV, nešto su radili ne mogu da se ulogujem.

 

Izvinjavam se za of

 

Objedinili su su sad logovanje za sajt Evrolige i ELTV tako da ako si imao samo ELTV treba da ideš na reset password.

 

https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/news/euroleaguetv-now-accessible-to-everyone-with-a-euroleague-id-account/?pageTitle=Homepage&historyUrl=/euroleague/

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, pendulum said:

 

Objedinili su su sad logovanje za sajt Evrolige i ELTV tako da ako si imao samo ELTV treba da ideš na reset password.

 

https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/news/euroleaguetv-now-accessible-to-everyone-with-a-euroleague-id-account/?pageTitle=Homepage&historyUrl=/euroleague/

Sve znam, ali ne može... Nisam jedini, dosta ljudi se žali

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...