Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

2 minutes ago, Igor_ said:

I Ledej je bio u guzvi ako se ne varam, ne znam kako nije on izbacen. 

Inace jako zanimljivo meni je da se isti ljudi koji su kacili Lesora na drustvenim mrezama nakon udaranja Petruseva, danas gade potezu Jabuselea. Kako se na nasilje drugacije gleda u zavisnosti boje na dresu. Sramno. Sve sem velike kazne za Jabuselea bice jasan znak da se nasilje na terenu tolerise. 

 

Za igrace koji su u trenutku tuce bili u petorci se gledalo samo da li su se tukli. Za one na klupi se gledalo da li su utrcali na teren. Zato je i Aleksa iskljucen, recimo, a on je smirivao.

 

O boldovanom sam bas pre neki dan pisao. Moje govno si je moje, ne smrdi.

Edited by John Terry
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kendrick said:

 

 

Mir mir mir niko nije kriv 😁

 

Kako polako dolazim sebi, ukoliko sa Danteom ne bude nešto ozbiljno (a koliko kapiram konkretna povreda je nastala u onoj gužvi prije zahvata?), može se reći da se iz tog ugla po sve aktere dobro završilo, kako je moglo.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Alek The Great said:

A zasto je bio tamo?! Zato sto je zajedno sa Hezonjom pokusavao da se obracuna sa Panterom. I onda je dobio po njusci.387e62539e56c6e1bdc888840a0fc33e.gif

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 


Usao u guzvu, Hezonja ga gura u svoj frci i “nalijece” na Puntera. Siguran sam da nije htio obracunavat se s njim jer u tom slucaju sigurno ne bi ostao stajati sa strane nakon sto ga je Punter ovdje udario. 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Terry said:

 

Za igrace koji su u trenutku tuce bili u petorci se gledalo samo da li su se tukli. Za one na klupi se gledalo da li su utrcali na teren. Zato je i Aleksa iskljucen, recimo, a on je smirivao.

 

O boldovanom sam bas pre neki dan pisao. Moje govno si je moje, ne smrdi.

Aha bravo, smetnuo sam sa uma da je Ledej bio na terenu tada. 

Link to comment
Share on other sites

Jedino sto je sad u nasim rukama je pokusati nekako dopreti do navijaca i dobro obezbediti mec. A opet, spancima treba uterati strah u kosti, da ni ne pomisljaju da prave novi incident. Tu nam je Zeljko jedina nada, ali mislim da ce biti jako tesko obuzdati rulju zednu krvi

Edited by jedibojan
Link to comment
Share on other sites

Just now, jedibojan said:

Jedino sto je sad u nasim rukama je pokusati nekako dopreti do navijaca i dobro obezbediti mec. A opet, spancima treba uterati strah u kosti, da ni ne pomisljaju da prave novi incident. Tu nam je Zeljko jedina nada, ali mislim da ce biti jako tesko obuzdati rulju zednu krvi

Spancima - veliko pocetno slovo.

spanski  - malo pocetno slovo.

:default_coffee:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Igor_ said:

I Ledej je bio u guzvi ako se ne varam, ne znam kako nije on izbacen. 

Inace jako zanimljivo meni je da se isti ljudi koji su kacili Lesora na drustvenim mrezama nakon udaranja Petruseva, danas gade potezu Jabuselea. Kako se na nasilje drugacije gleda u zavisnosti boje na dresu. Sramno. Sve sem velike kazne za Jabuselea bice jasan znak da se nasilje na terenu tolerise. 

Neki su Admiralovo prevrtanje Milutinova takodje kačili i opevavali - "Kako se na nasilje drugacije gleda u zavisnosti boje na dresu. Sramno."

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, John Terry said:

 

I odmah zatim iz iste izleteo 😄 U trenutku kada ga Lesor hvata ovaj je vec bio van guzve. Tako da ce pre biti da je folirant. Ono u fazonu "drzte me da ga ne ubijem". 

To je već bio kraj konflikta. Uleće odmah iza Decka, ima guranje a mođda i udaranje sa Panterom, izleće, kreće spuštenog garda ka Panteru, ovaj na njega rukom pa onda uleće Lesor. Za to vreme, Eksum je već na zemlji. Bukvalno je bio skoro sve vreme u sukobu, malo svojom a malo tuđom voljom.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Luchifer89 said:

Neki su Admiralovo prevrtanje Milutinova takodje kačili i opevavali - "Kako se na nasilje drugacije gleda u zavisnosti boje na dresu. Sramno."

Slazem se, ko god da je isto vazi. Ne razumem sto mislis da ovim prebacujes na moju stranu. 

Sta bi drugacije bilo da je Petrusevu pukla vilica od toga da Exumu pukne tetiva? (iskreno daj boze da nije, velika je ovo glupost da ti useres nekome sezonu, da ne pricam o zrtvi koju profesionalni sportista daje tokom cele sezone)

Link to comment
Share on other sites

Slazem se, ko god da je isto vazi. Ne razumem sto mislis da ovim prebacujes na moju stranu. 
Sta bi drugacije bilo da je Petrusevu pukla vilica od toga da Exumu pukne tetiva? (iskreno daj boze da nije, velika je ovo glupost da ti useres nekome sezonu, da ne pricam o zrtvi koju profesionalni sportista daje tokom cele sezone)
A šta bi bilo da je Militinovu pukla kičma?
Link to comment
Share on other sites

Just now, Luchifer89 said:
17 minutes ago, Igor_ said:
Slazem se, ko god da je isto vazi. Ne razumem sto mislis da ovim prebacujes na moju stranu. 
Sta bi drugacije bilo da je Petrusevu pukla vilica od toga da Exumu pukne tetiva? (iskreno daj boze da nije, velika je ovo glupost da ti useres nekome sezonu, da ne pricam o zrtvi koju profesionalni sportista daje tokom cele sezone)

A šta bi bilo da je Militinovu pukla kičma?

Ti se bas pravis lud😀 

Ja lepo kazem da isti stav imam i za to sa Nelsonom, nije vezano za koga igra neki igrac, nasilje mora da se sankcionise da se ne bi sirilo i postalo normalno.

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da je klub u aktivnoj komunikaciji sa EL, jer kada se sve pregleda, kadar po kadar, sasvim realno mogu da insistiraju da Panter ne bude kaznjen. Kao ni Exum, koji nije krenuo da udara. Sve sto je fizicki uradio je bilo u pokusaju da brani sebe. Lesor je po x-ti put ispao glup, njega ce tesko da "sacuvaju". A Jabusele i Dek takodje out. I to visestruko u odnosu na bilo koga.

 

Ali ponavljam, EL ce zeleti da ova serija ide u 5 ako je moguce.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Alex_Serbia said:

Nadam se da je klub u aktivnoj komunikaciji sa EL, jer kada se sve pregleda, kadar po kadar, sasvim realno mogu da insistiraju da Panter ne bude kaznjen. Kao ni Exum, koji nije krenuo da udara. Sve sto je fizicki uradio je bilo u pokusaju da brani sebe. Lesor je po x-ti put ispao glup, njega ce tesko da "sacuvaju". A Jabusele i Dek takodje out. I to visestruko u odnosu na bilo koga.

 

Ali ponavljam, EL ce zeleti da ova serija ide u 5 ako je moguce.

Da su to hteli, Sreten bi sinoc sudio u nesto drugacijem ritmu.

Ili boltauzer u prvoj.

Mislim da ce 'debelo meso' nahebati, a ostali mozda popiju po 1 mec plus novcana.

Link to comment
Share on other sites

Ti se bas pravis lud[emoji3] 
Ja lepo kazem da isti stav imam i za to sa Nelsonom, nije vezano za koga igra neki igrac, nasilje mora da se sankcionise da se ne bi sirilo i postalo normalno.
Znači osuđuješ sva 3 događaja i sve koje su kačili slike i klipove istih bez obzira na boju dresa?
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...