Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

3 minutes ago, Gudura said:

Ako cete da gubite namerno trecu, zato sto ce vam faliti jedan igrac u SF na F4, mislim stvarno, sta nije u redu sa vama🙄

To moze zestoko da se obije o glavu, jer ni u cetvrtoj Panter ne bi bio tu, a psiholoski momenat vise ne bi bio na vasoj strani. Onda ni 5. u Madridu ne bi bila daleko, a to ni kompletni ne bi ste bili favoriti.

Tako da use i u svoje kljuse, potrudite se da ih pocistite u trecoj i to  je to.

F4 je veliki uspeh sam po sebi, tako da ne bi bila prevelika steta ni da Panter ne igra u polufinalu

 

Ima delimicno rezona, ali....to nije jedan igrac. To je THE igrac. Kao kada Gsw igra bez Karija, ili nekadasnji Okc bez (no pun intended) Durenta.

Link to comment
Share on other sites

U suštini, moglo je i gore. U većini varijanti, ove kazne nam se ne prelivaju na F4, e sad samo da vidimo kako stići do istoga. 🙂

 

G3 je baš zreo za odmaranje Exuma (ukoliko je njegov nastup uopšte u opticaju), ali to ni namjanje ne znači neko dizanje noge sa gasa. Idemo maksimalno sa tim što bude raspoloživo, to vjerovatno neće biti dovoljno za trijumf, ali ne dozvoliti im ni na sekund da pomisle kako se nešto okreće u njihovu korist. Pošibati se, i staviti im do znanja, da nas 3 puta zaredom ne mogu dobiti ni u snu. Ne vidim varijantu u kojoj oni imaju neku psihološku prednost. Pokazali smo da smo mnogo bolji tim od njih, a cijele sezone pokazujemo da smo spremni da se vadimo i čupamo iz problema. Ovo može samo dodatno da ujedini ekipu (ako je to uopšte moguće), i siguran sam da će Željko to utegnuti na maksimum, a publika biti još jedan dodatni boost.

 

Nema povlačenja, nema predaje.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evroliga zvanično poslala nedvosmislenu poruku da kad gubiš i budeš ponižavan, jednostavno uzmeš i odalamiš nekoga na terenu pesnicom u glavu, dok ostali sve to nemo posmatraju, ćute i ne reaguju. 

Da je su Jabusele i Dek znali da će dobiti ovakve jadne kazne, verovatno bi izvadili pajser i bokser, ili recimo pucali Eksumu u nogu

  • Like 10
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Aman 2 said:

Šta je tu je. Sad je bitan status Exuma. Bez njega, ne gine nam majstorica.

 

 Takođe je mnogo bitan i status Tavaresa. Ako ne bude igrao, ili se vukao po terenu kao prebijeno magare, uništićemo ih trčanjem Smajlija i smallball-om. Njima je u trećoj praktično samo Poare i Rendolf išta visoko, ako nema Tavaresa. A obojica rekonvalescenti.

Link to comment
Share on other sites

Evo iz prve ruke info, Exum rekao drugaru danas kad su se sreli.

 

Dante kaže sigurno će igrati sledeću.

 

E sad ovo je bilo prepodne, pre nego što su se znale kazne. Sad je realno moguće da ga odmore pošto ja stvarno mislim da bi bez Lesora bilo ultra teško da prođemo dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne sme biti kalkulisanja. Ako postoji i minimum sanse da se dobije G3 treba je uzeti. Da sam na mestu momaka iz druge postave, prodao bih dusu djavolu da odigram jedan dan u zivotu kao Dzordan. 

Ovo ce biti zadnji trzaj Ljulja i Rudija i zavrsava se u Stark Areni. 

 

Vidim po Tviteru slavlje, misle da necemo proci dalje. 😄

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Stante ljudi valjda u trecoj i taj Dek njima nesto znaci tj znaci sto ne igra, Jabusele takodje…

 

ekipa koja istrci u utorak nece biti samo prost zbir cinilaca…

 

nisu bre oni toliko bolji kad se uzme u obzir da im ova dvojica nece igrati…

 

videcemo Musu i Hezonju kako ce sa pritiskom da se izbore…

 

Verovao bi i da je 2:0 za njih i da se ovo desilo a kako necu sada…

Link to comment
Share on other sites

Sad da smo džukele ko oni, odradimo istu priču. Balša zakuca Tavaresa pesnicom u grkljan, ovaj padne a dok se previja neko mu u prolazu stane na povređeno koleno da budemo sigurni da ne može više, Balši samo nesportska, Tavares gotov, mi egal, vuk sit i ovce na broju, čiča miča i gotova priča. Sramna EL i sramni odvratni Real Madrid. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, sad je mozda i glavno da na tribinama sve bude u granicama normale u g3. Sta ako budemo gubili, a frustracije i bes se preliju i onda pap, bez publike g4. To ce isto biti ogroman izazov. 

Edited by djole
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Instinkt said:

Sad da smo džukele ko oni, odradimo istu priču. Balša zakuca Tavaresa pesnicom u grkljan, ovaj padne a dok se previja neko mu u prolazu stane na povređeno koleno da budemo sigurni da ne može više, Balši samo nesportska, Tavares gotov, mi egal, vuk sit i ovce na broju, čiča miča i gotova priča. Sramna EL i sramni odvratni Real Madrid. 

Kad bi Flavio Briatore vodio Partizan, ovo bi bio izvestan scenario. Hint: Renault F1 crashgate Singapore 2008.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Instinkt said:

Sad da smo džukele ko oni, odradimo istu priču. Balša zakuca Tavaresa pesnicom u grkljan, ovaj padne a dok se previja neko mu u prolazu stane na povređeno koleno da budemo sigurni da ne može više, Balši samo nesportska, Tavares gotov, mi egal, vuk sit i ovce na broju, čiča miča i gotova priča. Sramna EL i sramni odvratni Real Madrid. 

Malo dramatizuješ da ne kažem preteruješ, ali ima neke istine.

 

Ispada da se njima na kraju isplatilo provociranje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...