Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Tankovati treću utakmicu se isplati iz najmanje 3 razloga:

1. Prvi i najbitniji je da će Panter moći da igra na F4 i biće odmoran, nadam se i smiren.

2. Odmoriti Exuma da bi mogao da pokida u 4. utakmici kada Lesor bude u timu.

3. Novac od karti za 4. utakmicu.

 

Bolji ste i verujem da bez problema dobijate i bez Pantera. Izostanak Lesora uz Pantera je ipak veliki hendikep tako da je bolje pripremiti četvrtu utakmicu i poslati ove smradove kući.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uvrnuto said:

 

 

Mislim da posle jučerašnjeg sranja nema potrebe da zamišljamo i ove imaginarne scene.

 

Može i pristojnije sve to da se piše. 

Smanjite malo sa doživljajem. 

 

Slažem se. Radonja je već to rešio. Iskuliraću se. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Knipex said:

Tankovati treću utakmicu se isplati iz najmanje 3 razloga:

1. Prvi i najbitniji je da će Panter moći da igra na F4 i biće odmoran, nadam se i smiren.

2. Odmoriti Exuma da bi mogao da pokida u 4. utakmici kada Lesor bude u timu.

3. Novac od karti za 4. utakmicu.

 

Bolji ste i verujem da bez problema dobijate i bez Pantera. Izostanak Lesora uz Pantera je ipak veliki hendikep tako da je bolje pripremiti četvrtu utakmicu i poslati ove smradove kući.

 

A šta ako se to obije o glavu? A šta ako se ne daj Bože neko od bitnih igrača povredi u toj četvrtoj utakmic? Je l' se onda isplatilo? Ne treba nikog potcenjivati, a pogotovo ne Real bez obzira što su ovako raštrkani.

Link to comment
Share on other sites

U trećoj tekmi bi uslovno rečeno bila pobjeda i da mi natjeramo Real (koji je dosta stara i teretna ekipa) da 40 minuta poginu od trčanja, a da pritom ne sagorimo Nunallyja, Exuma i Ledaya, što je jedna dosta komplikovana jednačina, ali kad nismo uspjeli imali bismo dobru šansu u četvrtak... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

Na neki nacin, Evroliga je ovime pokazala sluh za trenutnu situaciju i nije dozvolila da tuca bude hajlajt. Ovo su male kazne, da je realno, Jabusele bi dobio jedno 15 utakmica, a ovi ostali duplo od ovoga sto su kaznjeni.

 

Ali drago mi je da je prepoznat i momenat i zelja oba kluba da se tenzije smire.

 

Jedino mi nije jasan izostanak kazna za Ljulja.


Po mom misljenju EL njije pokazala nikakav sluh, vec samo jos jednom pokazala da je neozbiljna organizacija. 
Ove kazne su bas kao sto ih je Dilejni opisao, los pokusaj kompromisa i balansiranja, umesto da zauzmu cvrst stav. 
Nema nikakve logike da Panter dobije vecu kaznu od Lesora i Decka. Nema nikakve logike da nema kazne za Ljulja. Kazna za Jabuselea je premala. Posebno u odnosu na Panterovu. Jos je igraca bacalo pesnice, a nije kaznjeno.
Ovim kaznama su potencijalno nagradili Real za ono sto su uradili.

 

Sve u svemu, kazne su cirkus, EL jos jednom nije propustila priliku da pokaze koliko je neozbiljna organizacija.

 

Sad da pokazemo od cega smo. Glavu gore, samo hrabro…idemo u Kaunas.

Edited by Klipan
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Možda se neko slaže sa opcijom tankovanja u G3, ja ne. Ovu seriju ne treba produžavati više nego što je potrebno i dalje rizikovati. Ako bude i 1% šanse da je dobijete, a uverena sam da će biti, treba da pobedite. Ovi momci deluju kao tim i da mogu to izvući iz sebe. I ne verujem da će igrači dobiti instrukciju od Željka da se izgubi.

 

Drugo, zaboravlja se jedna stvar. Real je potpuno nadigran i pročitan. Mateo nije imao keca u rukavu ni sa zdravim Tavaresom i efikasnim Deckom i Yabuseleom. Sigurno mu neće pasti jabuka na glavu do utorka da izađe s novom taktikom. Oni su takođe ozbiljno oslabljeni, bez jasnog gameplana i treba da dobiju usred Arene u do or die tekmi. Neka probaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Eddard said:


Nego, @alpaka Bereta Sida, jesi objasnio čoveku da nije on ništa triggerovao, kao što tvrdi, valjda mu pomućen um, šta znam, već Punter i Exum?

 

I dalje ne mijenja cinjenicu da i Punter i Exum snose krivicu sto je sama frka uopce zapocela kao sto to ne opravdava Yabuselea i Decka sto su poremeceni. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zacool said:

10 faulova tristana i balse zrtvovati, i neka Tavares da svojih 20-30 koseva…

 

 

I to što kažeš, 10 sjekira da u četvrtak ne osjeća ruke, to nije sportski, ali nije protivno pravilima, kao što nam pojedini objašnjavaju od sinoć

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

 

I dalje ne mijenja cinjenicu da i Punter i Exum snose krivicu sto je sama frka uopce zapocela kao sto to ne opravdava Yabuselea i Decka sto su poremeceni. 

Ono jeste, previse su se izmicali od nadolazecih pesnica, umesto da budu gospoda i okrenu i drugi obraz nakom primljenog prvog udarca.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

I dalje ne mijenja cinjenicu da i Punter i Exum snose krivicu sto je sama frka uopce zapocela kao sto to ne opravdava Yabuselea i Decka sto su poremeceni. 


Znači, izjava Serhia Ljulja lično glavom i bradom, da preuzima odgovornost što je trigerovao (prim.prev. započeo) celu frku, ne menja činjenicu da su i Punter i Exum započeli frku. Kako da ti kažem, ali - nisu. Serhio Ljulj je, crno na belo.

  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Eddard said:


Znači, izjava Serhia Ljulja lično glavom i bradom, da preuzima odgovornost što je trigerovao (prim.prev. započeo) celu frku, ne menja činjenicu da su i Punter i Exum započeli frku. Kako da ti kažem, ali - nisu. Serhio Ljulj je, crno na belo.

 

Sigurno da nakon samog sramotnog faula za bilo koga, a kamoli igraca njegovog iskustva i renomea nece izaci s izjavom kako su svi drugi krivi. Ova izjava je minimum minimuma koju je morao dati kao kapiten Reala, pogotovo nakon onog sto je napravio Yabusele prije svih. Pogresno sam napisao u prethodnom postu, nije kompletna krivica na Exumu i Punteru al je cinjenica da i kod njih ima krivice sto je frka uopce pocela. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...