Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Slučajno pustih snimak 4. put danas i zanimljiva sekvenca u 3. četvrtini kad su smanjili na 4 razlike.

 

Exum daje trojku za +7.

Exum iznuđuje 2 bacanja, pogađa 1 za +8.

Exum krade loptu Falu.

Exum asistencija za Lesora za +10.

Edited by Cooper
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Nisam stigao sinoc od fudbala detaljno da ispratim ali sam nadoknadio malo danas - pa da i cestitam sa tim malim zakasnjenjem. Rekao sam i na lajvu, dok sam gledao, meni je Exum ovde prebitan igrac, mozda nije tako delovalo u onom prvom delu sezone ali sada, apsolutno je najvazniji sraf u vasoj masineriji. Mozda jedino jos Lesort cisto iz razloga sto imate manjak visokih igraca, ali Exum pleni i ponasanjem (ne mislim pri tom na divljanje Lesora vec na to koliko Exum zna da bude hladnokrvan a trpa). 

 

Cestitke, bukvalno top4 ekipe treba da razmisle da li im je bolje da idu na recimo Fener ili Makabi a ne na Partizan ili Armani. 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Instinkt said:

 

Tu otprilike i leži zec, zato ti i ja u najboljem slučaju radimo za Sinergy, a Želimir juri desetu. 

Ja se nerviram što počinje derbi sa Jamadarom i Smajlijem, a on to uradi još 10 puta; obojica porastu kao igrači, pa isporuče protiv Efesa, Olija

Sta je Sinergy?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Redstar0356 said:

Traze li radnike? Referenca mi je 13 godina u kosarci

 

Kad sam ja konkurisao pre 8,9 godina, bila je online app za konkurs loggera. Sad nisam siguran, morao bih da proverim. Jedno vreme nisu tražili, eventualno na leto, pred nocu sezonu da konkurišeš. 

 

9 minutes ago, MrTwister said:

Nije bas tako atraktivan posao štaviše, dosta ljudi se smuči košarka nakon par sezona toga 🙂

 

Za sekundarni posao, milina

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTwister said:

Nije bas tako atraktivan posao štaviše, dosta ljudi se smuči košarka nakon par sezona toga 🙂

Ma treba mi neki sekundarni posao, zbog prvog posla imam podosta slobodnog vremena pa rekoh kad vec gotivim kosarku, sto da ne.  

 

Inace, izvinite komsije zbog off topica. 

 

Da ne bude skroz off 

 

Srecno vam u top8, u Areni moze svako da padne ko god vam zapadne. Vama bitno samo da izbegnete Oly jer i oni imaju vruc teren i moguce da bas to presudi u vasem mogucem nadigravanju

Edited by Redstar0356
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Inspirisan ovim postovima o Panteru krenuo da pišem duži post, ali ipak obrisao, biće i boljih prilika, a i definitivno je grijeh izdvajati bilo koga i bilo šta nakon onakve timske pobjede. Bukvalno doprinos svakog igrača na neki način, jedino mi ostalo žao što Trifa nije spakovao onu trojku (prije svega zbog njega).

 

Siguran sam da u ovom trenutku nikome nismo poželjan protivnik, a meni definitivno (uprkos pobjedi) Oly ostaje najnepoželjniji. Mnogo su iskusni i namazani.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Shonewizard said:

Inspirisan ovim postovima o Panteru krenuo da pišem duži post, ali ipak obrisao, biće i boljih prilika, a i definitivno je grijeh izdvajati bilo koga i bilo šta nakon onakve timske pobjede. Bukvalno doprinos svakog igrača na neki način, jedino mi ostalo žao što Trifa nije spakovao onu trojku (prije svega zbog njega).

 

Siguran sam da u ovom trenutku nikome nismo poželjan protivnik, a meni definitivno (uprkos pobjedi) Oly ostaje najnepoželjniji. Mnogo su iskusni i namazani.

Hajde bre ne foliraj se.

 

Piši o Panteru.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja kad bih birao, izbegao bih Madrid. Faktor Tavares koji nam poništava Lesora bez problema, plus zaštita reketa i problem u kontroli skoka. Zatim kriterijum suđenja, namazani Španci pobednici, Ljulj, Rudi, i ekstremno dugačka klupa i još milion faktora. Možda su malo matoriji, ali su popunjeni svuda. Jedini minus - trener. 

 

Najpoželjniji bi mi bili Katalonci, Šaras tera neku Željkovu priču, ali nije još taj kalibar. A i oni su izraubovani malo malo, pa neka povreda nosioca. 

 

Oli ima domaći teren i najbolju timsku igru, svako zna svoju ulogu i šta treba i kad da radi. Opet, lakše sa njima nego sa Realom. Koncepcijski. 

 

Kako god, Bože, daj nam Monako da mećemo u Jamesa 😁

 

 

Edited by Instinkt
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...