Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

 
Nije da ga branim.
Njegovo tapkanje lopte koje ničemu ne služi. Njegovo probijanje koje prođe 1/5.
 
Ali mu ne zameram 0/4 otvorene trojke.
On lagano može 3/4 i sad bi se druga pesma pevala. Sledeći put će ući.

Konkretno danas mislim na promašen zicer kad smo bili baš u minus fazi koji nas je mogao koštati utakmice.

A promašene trojke su već ustaljeni repertoar, imaš jedan dobar skill u repertoaru a zadnji put si dao trojku Monaku prije skoro tri mjeseca. Zajebi.
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Trifa opasno povukao, Grka odmah u neku komoru na zamrzavanje, jedino Zek može sve i uvek, kakav brat, nema umora...

 

Arhiviraj odmah, svi na spavanje, a za 48h mora da grmi puta Barca iz sve snage!!

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ova tekma je ocigledno bila projektovana za Dacu, ali avaj. "Zahvaljujuci" ovome mislim da ce dobiti popravni protiv Barse, pa da vidimo gde smo.

Mali (naravno subjektivni) osvrt na buducnost:

Yam - napredak ocigledan. Mozda za nijansu sporiji nego sto smo ocekivali na osnovu vidjenog u prvim utakmicama, ali ocigledan i zadovoljavajuc. Dogodine ocekujem iskorak i ulogu legit pleja EL ekipe. Pre svega kada su u pitanju konstantnost i asistencije.

Trifa - nemam previse zamerki. Zna sta moze, radi ono sto treba, ima tek 22 godine. Presao je put od selidbe u Igokeu pored Radeta i Dange do igraca sa jasnom ulogom pored Nanule i Cace. Dogodine ocekujem da isporucuje isto ovo samo na jos visem nivou. Ima od koga da uci.

Tristac - ceka ga jedno neprijatno suocavanje sa realnoscu. Posle toga, od njegovog karaktera zavisi da li ce ici u Megu da bude nabijac napadacke statistike i probati na konto toga da dodje do neke kinte (Real - Partizan - Mega, ne izgleda bas najlepse u CV-ju), ili ce na long and hard (that's what she said) putovanje da sa Zeljkom postane kosarkas. Necu da se pravim da znam koji put je za njega bolji, znam samo sta ja prizeljkujem.

Alen - igra iznad mojih ocekivanja od izlaska iz povrede. U polusezoni ce morati zestoko da radi na odbrani. Ako je dovede na makar prosecan nivo, uz napadacki arsenal koji poseduje, bice sve ok.

Balsa - beskrajno strpljenje posle ovakve sezone

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tačno mi treba slobodan dan sutra da odmorim od ove utakmice.

 

Ja ne znam više šta je s nama i ovom Cedevitom, mislim svaka čast njima, pristojan i gospodski klub i sasvim korektni igrači ali u kakvom god da su raspadu protiv nas odigraju vrh utakmice. A mi promašujemo zicere i otvorene šuteve kao na traci, biramo loša rešenja...Tačno ću da nađem neku babu ovde da nam skine crnu magiju protiv njih.

 

Mi do kraja obe lige nemamo laganu utaknicu, stvarno pakao. Još kad igrači koji trebali da povuku u aba ligi to nikako ne rade, tu pre svega mislim na Anđušića i Madara, potrošnja nosilaca je ogromna. I ne znam ko me više nervira od ove dvojice, verovatno više Madar, jer stvarno izgleda kao da bira takmičenje. Ne znam da li je 3-4 krštene utakmice odigrao u abi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Najavljivao sam ovakvo nešto, ali opet nisam bio spreman za to.

Šta više, baš sam uveren da bi nas i završili baš lagano da je igrao Omić.

 

Na kraju, ne mogu da prežalim što smo opet bili u situaciji da nas vade oni koji su i petak najviše izginuli. Smajli i Madar ozbiljna razočarenja. Naravno tu je i Anđušić, ali od njega sam već i odustao maltene.

 

Smajli je toliko neinteligentan lik da to boli. Pričamo o tome kako treba da se pazi ličnih, on faul u napadu u prvom posedu. Ona 4. lična na Adamsu ili ko je već, bio, Žoc nervni slom, on pokazuje "pa morao sam". 

Morao je, jer je bolje ostaviti ekipu na cedilu na početku treće četvrtine, nego jednostavno pokušati otežati taj šut i nepraviti faul.

 

Madar bar 10 min direktnog duela sa Rebecom, 1 i po kršten potez u tom periodu. 

 

Ništa, nastavljamo da čekamo da kao i do sada prorade na svakoj 6-7-8. tekmi i to je to. Mladi su, samo 22-23 godine.

 

Panter, Ledej, Egzum ozbiljno izginuli i svaka im čast. A posebno ipak kudos za Papapetrua, 32 minuta rudarenja, borbe za skok, van svoje pozicije. Tako nastupa pravi vojnik kojem trener kaže da radi nešto na šta nije navikao i on to jednostavno uradi.

 

edit: i naravno sjajna publika. 16k ljudi, baš dobra atmosfera i ozbiljno guranje ekipe.

Edited by realno *w
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Tačno ću da nađem neku babu ovde da nam skine crnu magiju protiv njih.

Pa ja sam to predlagao... doduse ne babu i ne protiv cedevite... ali ok razumemo se

 

Pisi pobedu i teraj dalje, sad smo se provukli ali sledeci put necemo... vec protiv fmp moze da nam se vrati... oprez i bez euforije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Arsenije Pesic said:

Tačno ću da nađem neku babu ovde da nam skine crnu magiju protiv njih.

 

Rešio sam vam i to. Jebiga, sad biste vi i 10+...

 

Partizan - Cedevita 89:96

Cedevita - Partizan 81:79

Cedevita - Partizan 77:74

Partizan - Cedevita 76:73 (propustio

  • Like 3
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Inače, u petak bila žurka u vozu za NS, a drugar koji je danas išao random u BG mi šalje atmosferu iz voza od večeras u povratku. 

 

Uglavnom, face pojedinih ljudi iz voza u petak me podsetile na mene oko početka ove godine, kada sam se vraćao sa navijačima Zvezde nakon demontiranja Monaka. 

 

On 1/13/2023 at 12:57 PM, uvrnuto said:

E, i da, čestitke komšije!

Pratio sam samo rezultat, i po kretanju rezultata je delovalo vrhunski. Vraćao sam se sinoć iz Bga vozom punim cigana. Vrte snimke, komentarišu tekmu, dobre poteze, atmosferu. Da popizdiš... 😄

 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Kolega moje drage je dobio sina pa sam bio na proslavi i upropastio se kruškom, odgledao aktivno poslednji minut i samo da izjavim da me zabole što ste se nervirali :classic_biggrin: jer nisam istrpeo sve to, piše se važna pobeda.

 

Jbt, kucao sam pet minuta i ispravljao sto puta da bi bilo čitljivo. :lol_2:

  • Like 4
  • Love 13
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...