Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

 

P.s. ne znam kako cemo izgledati protiv Barse ako smo danas delovali ovako iscedjeno. Vremena za pripremu tog meca je isto koliko i za ovaj - dakle 0.

 

I zabrinjava sto smo skoro pa odmah abandovali timsku igru (tj nasu hiper verziju toga) cim stvari nisu isle zeljenim tokom u vecem delu meca. Skoro sve se opet svelo na 1 na 1 na silu. Naravno bez veceg uspeha.

Link to comment
Share on other sites

Bravo momci. Nema ovdje mnogo priče, ovo je samo trebalo nekako isčupati i uspjelo se u tome. Valjda će i pobjeda anulirati neki dio potrošnje.

 

Bravo Trifo!

 

Ekipa da se odmori što je više moguće, a ja pakujem kofere za Barsu 🙂

 

 

5 hours ago, Shonewizard said:

I ja htio Danila da prozovem. Red bi bio za neku 4/6 3PT partiju 🙂

 

E jesam ga prozvao... 🤦‍♂️

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

U meni se dijele dvije duše na tri dijela a kamera prikazuje Ćaću u stanju tipa 40 otkucaja srca u minuti. Šta bih dao za taj mindset.

Anđušić je jedna kesa probušena, jedna crna rupa koja guta momentum cijele ekipe u svakom trenutku provedenom na parketu.

Elem, bili smo u kontraritmu cijelu utakmicu do 69:64, i već sam mislio da će nas opet dobiti onim nekim nenormalnim šutevima koji im samo protiv nas redovno ulaze, ali onda smo se sabrali, počeli nešto na silu da ubacujemo, njihovi nenormalni šutevi su počeli da izdaju i nekako iščupasmo ovo na kraju.

Važna pobjeda i isto toliko je važno što nismo igrali produžetke, kao što reče neko gore ne vrijedi analizirati osim konstatacije da nam je klupa u kurcu i ne misli izlaziti iz njega.

Ajmo dalje, još malo pa je mart gotov, hvala Bogu više. Čini mi se da je trajao kao pola sezone…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Son_of_a_gun said:

njihovi nenormalni šutevi su počeli da izdaju i nekako iščupasmo ovo na kraju.

 

Dobro, mora se priznati da smo na 64:69 zapravo poceli da igramo kvalitetnu odbranu, sa sjajnim preuzimanjima. Svaki sut im je od tog momenta bio pravo mucenje i pakao, narocito za 3 poena. Mislim da nisu imali niti jednu cistu situaciju. Naravno, znam da mislis da njihove tradicionalne usere protiv nas, ali cini mi se da smo ih toliko oterali od linije za 3, da je za svaku pohvalu.

 

A za napad se slazem. Kao sto rekoh, povratak 6 meseci unazad i silovanje 1 na 1.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Anđušić je jedna kesa probušena, jedna crna rupa koja guta momentum cijele ekipe u svakom trenutku provedenom na parketu.

 

Nije da ga branim.

Njegovo tapkanje lopte koje ničemu ne služi. Njegovo probijanje koje prođe 1/5.

 

Ali mu ne zameram 0/4 otvorene trojke.

On lagano može 3/4 i sad bi se druga pesma pevala. Sledeći put će ući.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inače mišljenje je da je svrha postojanja ove Cedevite samo da nas maltretira.

Kad uđem u onaj Konzum, red gde su ovi buđavi šećerni napici na rastvaranje se uredno preskače i u prolazu baci malo soli preko levog ramena.

Pa imate 12 drugih ABBA klubova i 7 u EC pa igrajte ovako nenormalno..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pobeda, možda vredna i prvog mesta pred PO. 

Na mišiće, na guranje, grebanje, kopanje, rudarenje ali 2 boda. Samo se to piše, samo se to broji. 

Nije lako igrati na 2 dana, velika potrošnja, emotivno pražnjenje nakon Olimpijakosa, i generalno tradicionalno neugodna Cedevita za nas. Prelomili smo, idemo dalje, da pokažemo Barsi u utorak ko je zapravo "više od kluba" 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ne sam Safete said:

Hvala Matkovicu sto mu je ispala ona lopta :classic_smile:

 

Zach je odigrao herojski, kako je samo preuzimao Ferrella, bacanja kad treba, ma sve. (da ne kacim gif onog Zemunca)

 

A ona trojka iz očaja, kako si to preskočio 🤪

Dajte džif...

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...