Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

14 minutes ago, KockoOblo said:

Kako ih iz mrtvih vraća činjenica da će dobiti 2 utakmice protiv Balše, Tristana, Trivuna i Andjušića? Usput nahranjeni u Areni, napušeni od cele Evrope, i našim osmehom posle obe izgubljene. Na kraju, nije li na nama da odredimo kako ćemo da umremo, a ne kako hoće EL i madridisti? 

Pre svega ne igrate protiv KK Cerak nego protiv Real Madrida, a ti uzimaš zdravo za gotovo da ih možete dobiti kad hoćete, gde hoćete i kako hoćete.

 

Želiš da se od toga da oni gube 2:0 nakon što su izgubili obe domaće oni vašom voljom dovedu u situaciju da im treba samo jedna pobeda i to pred domaćom publikom.

 

To je samoubistvo.

Jedino ima smisla kao harikiri, ako si već sto posto ubeđen da ispadate.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, 40Wins said:

Real baš klub dostojan kraljevskog imena, pa lagano pušta veprinu da igra odmah sledecu utakmicu, bez ikakvih disciplinskih konsekvenci.

 

A mi smo kao klub kaznili Lesora posle derbija? Ajde nemojmo imati nerealna ocekivanja.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Mislim da se na taktiku u G3 gleda previše isključivo. Postoji i kompromisna opcija po kojoj idete " all in " ali ako zapatite preveliku štetu pod košem a vaši procenti šuta to ne anuliraju za očekivati je da Žoc spakuje Dantea u celofan do povratka Lesora, što je i racionalno jer nema garancije za teranje Egzuma preko džombi jer ako to ne bude dovoljno u narednoj imaš Matijasa ali i izduvanog Dantea koji je opet bez podrške Pantera.











  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

A mi smo kao klub kaznili Lesora posle derbija? Ajde nemojmo imati nerealna ocekivanja.

Druže ne možemo izjednačiti Lesorov potez i ono što je vepar uradio. Nisam pomenuo Deka ili druge učesnike šaketanja, već baš ovog.

  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

 
A mi smo kao klub kaznili Lesora posle derbija? Ajde nemojmo imati nerealna ocekivanja.
A zasto da ga kaznimo?! Njemu je najveca kazna ta sto treba da igra u ovom smecu od aba lige, za koju se zna kako se donose odluke. A Miskov mali kad je vec izjavio sta je izjavio moze isto i da se odnosi na njega - nije slucajno da bas njega svi zele da biju?!

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Nema puštanja, nema kalkulacija. Ako može 3:0, i poslednji atom snage i volje uložiti da tako bude. Ako nas dobiju, vidimo se u prvoj sledećoj. Mnoge velike ekipe su padale i padaće u Beogradu, gde je razlika u kvalitetu bila još izraženija nego sada. Ako neko misli da će im biti lako u trećoj, Željko će ga podsetiti već u utorak da on nema 9 evropskih titula jer je skidao gaće kad mu ne igraju Ekpe Judo, Bogdan Bogdanović ili Điđi Datome, Šaras i Majk Batist. 

 

I mislim da je Željko, a i ekipa, zaslužila malo više poverenja posle svega što su nam darovali u drugoj polovini sezone. Imali smo 2,3 dana da plačemo i naričemo, da kunemo Real, Rudija i Ljulja, zlu sreću i debeloguzu krmaču, ali dosta je bilo, počinje da frustrira. Imamo 2-0, igramo kući, i ne treba navlačiti crne oblake i pesimizam. Ako nas okrenu, a neće!, onda možemo da budemo plačipi*ke do mile volje. Sad ne. 

 

On 4/15/2023 at 4:04 PM, Instinkt said:

Real Partizan 0 3

 

L a g a n o. 

 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Instinkt said:

Nema puštanja, nema kalkulacija. Ako može 3:0, i poslednji atom snage i volje uložiti da tako bude. Ako nas dobiju, vidimo se u prvoj sledećoj. Mnoge velike ekipe su padale i padaće u Beogradu, gde je razlika u kvalitetu bila još izraženija nego sada. Ako neko misli da će im biti lako u trećoj, Željko će ga podsetiti već u utorak da on nema 9 evropskih titula jer je skidao gaće kad mu ne igraju Ekpe Judo, Bogdan Bogdanović ili Điđi Datome, Šaras i Majk Batist. 

 

I mislim da je Željko, a i ekipa, zaslužila malo više poverenja posle svega što su nam darovali u drugoj polovini sezone. Imali smo 2,3 dana da plačemo i naričemo, da kunemo Real, Rudija i Ljulja, zlu sreću i debeloguzu krmaču, ali dosta je bilo, počinje da frustrira. Imamo 2-0, igramo kući, i ne treba navlačiti crne oblake i pesimizam. Ako nas okrenu, a neće!, onda možemo da budemo plačipi*ke do mile volje. Sad ne. 

 

 

 


odprilike sve ono sto sam hteo da napisem…

 

i ovo momci sto ce igrati u utorak zasluzuju max podrsku…

 

da se ovo nije desilo, bila bi svecarska atmosfera protiv reala, a videli smo kako prolazimo kad je tako… sa sve komplet igrackim kadrom..

 

zato u utorak na noz…

 

negde procitah ideju da se igraci reala na predstavljanju docekaju okrenutim ledjima u mrtvoj tisini…

 

mislim da bi na taj nacin, navijaci na jedan legitiman nacin najbolje kraljevski posrali “kraljevski” klub, a sigurno hi imalo vise efekta od bilo kakvih zvizduka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledajući "moje" Kingse, koji su došli na domaći teren da u G7 obezbede prolaz dalje, nakon brejka u Zalivu, čekajući da im Stef Kari skine gaće i sa spremnom kureografijom, da izjavim da je bolje sto u G3 idemo maksimalno oslabljeni i naelektrisani, jer sa našom svadbarskom atmosferom i sa punim timom, ne bismo nigde stigli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da je Naneli spreman da konacno istupi sa jednom panterovskom partijom and then some, jer to ce biti neophodno, narocito ako Edi bude igrao. 

 

Svakako ne treba dizati pritisak i ocekivanja za G3, ali treba probati da se iskoristi neigranje vepra i argentinskog Slavka Štimca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...