Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

20 minutes ago, Marvin said:

Sutra aplauz za Hezonju & Musu a za ostale zna se

 

Pa od aplauza Musi nece biti nista, ako je suditi po parolama koje su postavljene na putu. Čini se da će on biti posebna meta.

Edited by Bojdo
Link to comment
Share on other sites

Ja sam poprilično siguran da će utakmica sutra proći u najboljem redu, a jedini potencijalni problem vidim u transparentima poput ovih na nadvožnjacima. 
 

Klub ulaže dosta napora da sve prođe okej, mnogo se radilo na uspostavljanju odnosa, "slanja lepe slike" i slično, da bi dozvolili da sve to za 2h padne u vodu. Nama je ova sezona prebitna, najviše zbog tog wildcard statusa a onda i pozicije kada se takmičenje dogodine bude širilo. 
 

Gnev kod dobrog dela navijača postoji, ali zaista mislim da bacanja stvari na parket (kamoli nešto ozbiljnije) neće biti, odnosno ako se nađe pokoji individualac koji se odluči na to, brzo će se udaljiti, a po tviterima se piše o "kolektivnoj odgovornosti" sve više. Nadam se da ću biti u pravu za nekih 25-26h. 

Link to comment
Share on other sites

Najbolje sad da ni transparente ne dobiju. Najbitnije je da prodje bez ikakvog ubacivanja predmeta u teren ili fizickog ugrozavanja, sto se tice vredjalice - samo jako, dokle god nije na rasnoj, nacionalnoj ili verskoj osnovi. Nek im se malo tresu gace, nije da nisu zasluzili.  

Edited by djole
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Zeljko i Zoka sigurno nece dopustit nikakav incident sutra. Preozbiljni su to ljudi i profesionalci da bi dopustili umobolnicima da naprave kakvo sranje sutra i uniste historijsku priliku. Kao sto ti umobolnici nece ogadit KKP meni i ljudima van Srbije koji su KKP uvijek voljeli. U ovoj seriji se mozda necemo sloziti u puno toga jer jbg i ja volim Real kao sto vi volite Partizan al na F4 ce ista emocija biti i prema Partizanu jer to je prvi kosarkaski klub koji sam zavolio kao dijete. 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Prosto averujem šta čitam, sve očekujući da će neko da napiše da Ljulja treba redom izljubiti i poneti mu torbu. Je-bo-te, smetaju vam parole, je l' treba da se smeškamo lažnim kraljevima?

 

Tek ako bude sranja tipa pljuvanje, gađanje ili rendom ubacivanje predmeta u teren možete da pričate o nedopiranju do glava. A i takvi će pre biti neki slobodni strelci nego neko ko je redovan na utakmicama, a nadam se da će ih neutralisati što pre.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djole said:

Najbolje sad da ni transparente ne dobiju. Najbitnije je da prodje bez ikakvog ubacivanja predmeta u teren ili fizickog ugrozavanja, sto se tice vredjalice - samo jako, dokle god nije na rasnoj, nacionalnoj ili verskoj osnovi. Nek im se malo tresu gace, nije da nisu zasluzili.  

Ovo Gitano Argentino jeste na nacionalnoj i rasnoj osnovi. 

Mada nista strasno, standardan folklor na ovim prostorima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

"Grobari su podeljeni! ", viknula je tašta, 

al ih je zamolila, ne bacajte svašta. 

Bacila je čini, počela da baje, 

I na sliku Ljulja, stavila je jaje. 

Jaje crno-belo, farbano za zeta, 

sad je vlaška madjija, ne može da smeta. 

Ljuljčić, Musić i Hezončić, dolaze u pakao, 

nemoj da bi ta govanca, neko rukom takao. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Barkley#34 said:

Prosto averujem šta čitam, sve očekujući da će neko da napiše da Ljulja treba redom izljubiti i poneti mu torbu. Je-bo-te, smetaju vam parole, je l' treba da se smeškamo lažnim kraljevima?

 

ma idioti, pusti ih, ovo je sve normalno, sto bi rek'o muta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...