Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 minute ago, odupri se ludilu said:

Rendolf mi izgleda kao dvaput podgrijan rucak.

Bokme onakve podočnjake u njegovim godinama nije imao ni Dragan Maršićan, ili je Ljubisav Luković švrljao po Amerikama krajem osamdesetih, ili je Dolfi postao ljubitelj dobre kapljiceTM

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ja sam ubedjen da ce Zeljko spremiti small ball varijantu ako ili oada su oni bez Edija na naprketu. Mada me ne bi iznenadilo ni kada je on na parketu.

Izostankom Decka i Jabuseea, oni su izgubili na snazi, tako da i Zek i Papa mogu fizicki da se nose sa svima, jedino im fali malo cm-a 😁

Dodatno, sa nekom varijantom petorki Aleksa, Dante, Naneli, Papapetru i Zek (pa cak i sa Trifom i Danilom), mozemo bas da sirimo u napdu i pustamo Dantea na njegove prodore, pa ili povratni pas ili jako i do samog kraja. 
Naravno, osnovni preduslov za sve ovo je da je Dante spreman za max raubovanje.

Inace, ako se moze izvuci bar nesto pozitivno iz svih ovih kazni, onda je to sto su se desile u trenutku kada je najveci razmak izmedju dve utakmice. To daje Zeljku dosta vremena da sprema taktiku i postavku bez Pantera i Lesora. Da se sve ovo dogodilo u bilo kojoj drugoj utakmici, imali bi samo jedan dan za pripremu. 
Verujem da ce Zeljko znati da nadje pravu postavku, a da ce momci dati sve od sebe i odigrati hrabro.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luchifer89 said:

Sve u granicama koje EL i ULEB propisuju.
Znači da uđe Balša i opali 5 sportskih sekirica, potom nejaki Tristan - ali sa dve ruke.
Ostaje nada da se Tavares neće ponašati neprofesionalno, te da će ostati miran i trpiti faulove na granici nesportskih

Tavares je naizgled dobar lik, nikako ne bih voleo da ima takav tretman. Ali se nadam da će Ljulj i Rudi svaki put potpuno sportski i fer leteti u reklame pri faulu. A drndanja tipa da im neko sipa ricinus u ručak, da im u komšijskoj sobi boravi surovi ljubitelj Žareta i Gocija i tako dalje su samo bonus. :classic_biggrin:

 

Koliko god da su u boljoj poziciji po pitanju dužine i kvaliteta klupe, moraće da prekombinuju minutaže u odnosu na uobičajeni raspored. Njima su u regularci Dek i Jabusele nosili skoro 50 minuta na terenu, a neko će to morati da popuni. Da vidimo kako.

 

Dalje, u čudnoj su situaciji. S jedne strane su favoriti zbog naših izostanaka a s druge su na ivici provalije, dva puta pobeđeni, od čega jednom ozbiljno razbijeni. Jeste da imaju izrazito iskusne i namazane igrače, ali ako bismo uspeli da im se ravnopravno suprotstavimo u dužem periodu, mogu lako da odu u nervozu i da im se stegne ruka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja najviše poverenja imam u to da je verovatnoća da će Željko smisliti i u delo sprovesti odgovarajuću taktiku, daleko veća od one da će onaj VJ na klupi Reala bilo šta iole smisleno da napravi jer i on mora da se prilagođava bez one dvojice, pa čak i da mu se vrati Tavares. A na Željkove adaptacije sumnjam da će imati odgovor.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Eddard said:

Ja najviše poverenja imam u to da je verovatnoća da će Željko smisliti i u delo sprovesti odgovarajuću taktiku, daleko veća od one da će onaj VJ na klupi Reala bilo šta iole smisleno da napravi jer i on mora da se prilagođava bez one dvojice, pa čak i da mu se vrati Tavares. A na Željkove adaptacije sumnjam da će imati odgovor.
 

 

Upravo. Ne znam šta treba da se desi pa da taj čovek doživi neki Eureka! momenat, on nije znao šta ni sa zdravim Tavaresom. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Još jedan sjajan tekst za nas vernike

 

Quote

Kad prestaneš da se ljutiš na ljude koji ne misle kao ti. Kad prestaneš da podižeš zidove oko onih čije borbe ne razumeš. Tad negde fokus sa onog što ne voliš, a o čemu konstantno pričaš, prebaciš na ono što voliš. 

 

https://velikeprice.com/sport/zasto-se-ljudi-loze-na-ono-sto-radi-zeljkov-partizan/

 

 

 

Edited by Marvin
  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, zorex said:

Rekao sam #jednauareni, manite se više kalkulacija. Utakmicu u utorak Partizan dobija, a o Barsi/Žalgirisu ima vremena da se mozga.

#jednauareni, a za Barselonu/Zalgiris, da parafraziram Bea, i njih ceka tvrd qrac. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Beonegro said:

Dragi moj uini, nema potrebe da dežuraš na forumu da bi supstituisao svoj subjektivni doživljaj dešavanja na terenu činjeničnom stanju, jer činjenično stanje ipak svi mogu da vide svojim očima, koliko god puta ti napisao suprotno:

 

 

 

Sad kad sam opet pogledao klip tuče, moram da konstatujem da je najjači & epski momenat trenutak kada Llull u sred pegle opušteno uzima loptu sa centra, kao pazite da je ne probušite ili ne dam igračima Partizana da je odnesu kući. Lik je bukvalno bio spreman da otrči i položi je u koš i buni se kod delegata da treba da bude priznato jer niko nije zaustavio vreme. Yabusele nabija Exuma u parket, Lessort džogira Musu, a Llull dresom briše loptu.

Edited by medobrundo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, greenenvy said:

Na kraju mi Ticketline poslao 4 karte i sad ko docekati utorak? 

 

Keva mi juce dosla i vidi da sam utucen do bola, kad sam joj rekao zbog cega, morala je da pita ,,ZAR MORAS DA BUDES ISTI OTAC?,, 

 

Jbg moram 🙂

 

 

Od malih nogu se uci. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...