Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

2 minutes ago, Cavani said:

@Eddard Niko nije napisao da su svi Nemci fasisti, Hrvati ustase ni Srbi genocidni, nema potrebe generalizovati ni izmisljati.

Koliko vidim samo su navedene istinite istorijske cinjenice.

 

Bukvalno je ocigledno sta zeli da se kaze takvim postovima.

 

Da mene nesto zajebu u Nemackoj i da ja ovde napisem "pa jbg, ipak su oni potomci najveceg nacistickog olosa", deluje mi da to ne bi bilo bas ok.

 

Zasto bi iko na temi Novak Djokovic pisao istorijske cinjenice ako ne zeli da njima poentira na odredjeni nacin?

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

U kontekstu koje su te činjenice spomenute ... hmmmm. Baš nepotrebno, tako da razumem @Eddard-a. Takođe razumem da su strasti velike i da osećate odbojnost prema Australiji (zamislite kako je pak meni), ali ovo je isključivo maslo političara i korišćenje jeftinog populizma. 

Edited by Darko
Malkolm objasnio u međuvremenu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Eddard said:


Ti znaš koliko ja poštujem tvoje pisanje, ali ovo je sramotno. 
 

Jel to znači da su svi Nemci nacisti i fašisti, iako su potomci istih?

 

Da li to znači da su svi Srbi genocidni? Svi Hrvati ustaše i ubice?

 

Jer nemoj da se lažemo - poenta izjave “oni su potomci zatvorenika, kengur idiota i ološa” je “oni su ološ” i svakome ko na takav način tako odvratno generalizuje jednu naciju/narod nema mesta na ovom forumu. 
 

Sram treba da bude i tebe i sve koji ovo izjavljuju i/ili podržavaju. Bilo je potrebno samo da vam neko dirne u nacionalnog idola da razotkrijete svoje pravo lice. 
 

Fuj!

 

b1: Nije on napisao da su svi australci ološ, jer su potomki ološa. Nego je samo napisao da su potomci ološa. A to kako si ti zamislio poentu te izjave u svojoj glavi je drugi par cipela. A čovek je napisao to što je napisao.

 

b2: Verovatno bi ti morao malo da preispitaš svoju retoriku, čisto kad uzmeš u obzir da napadaš verovatno jednog od najkvalitetnijih i najkulturnijih forumaša. Sa kojim se ja recimo u mnogo stvari ne slažem, ali mnogo poštujem na kakav način argumentuje svoje stavove. Tako da je možda problem ipak malo i u tebi i tvom šerifovskom nastupu?

 

Ajde da ste barem ravnopravni, pa i nekako. Ali ovde se kačite na tačan komentar o istoriji australskog naroda, dok neki mogu da drugu zemlju nazivaju šupkom sred evrope i njene stanovnike, balkanoidima. I ne prizivam ja uopšte sad ban za tog forumaša, nego samo ukazujem na vaše objektivno moderatorstvo

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, alpaka Bereta Sida said:

 

Stvarno mislis da ljudi koji su dosli na skup koji organizuje Srdjan Djokovic vjeruju da postoji virus i da im je IQ visi od 50? 

Kako se ljudi selektivno hvataju za pandemiju samo kada njima odgovara.Gde si bio kada su bili protesti  ili kada je bilo docek za novu godinu?

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ajde stvarno svi da spustimo loptu, ljudi pišu svašta u afektu ali sigurno wwww nema takve namere, pogotovo što živi tamo gde živi.

Mislim, činjenica je da Australiju nije osnovala kulturna i intelektualna elita, ali kakve to veze ima, eno Grčka kolevka civilizacije i demokratije se valjda proslavila u ovoj pandemiji?

5 minutes ago, Cooper said:

.819719dd4af3736232bf2f96f5e97293.jpg

Je li ova to došla da se pridruži protestu protiv vakcinisanja? Kona je sramota da nosu masku, tako da me ništa više ne bi iznenadilo.

 

Ali nije mi jasno šta Srđan misli da će postići okupljanjem u Beogradu, koga je van centra Beograda briga za to?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Predragdjape said:

Pa koliko je ljudi na trgovima i restoranima/kaficima bilo za novogodisnju noc? Ako uporedjujmo taj broj i ovaj sto se sada okupio, ispada smesno..

I to što kažeš.  

 

Htedoh reći - u stvari, never mind. Odoh na spavanje. Možda objasnim sutra ako me ne mrzi, dosta sam vremena već izgubio na ovome. Voleo bi da ima manje drame, ali jebi ga - ovo je ko neka telenovela. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djurava said:

Po meni ovde imamo 2 stvari koje nisu isto

Novakovo nevakcinisanje je  njegov stav (po meni glupost epskih razmera) i treba da snosi poledice tog cina

Neko je iz AO rekao Novaku da moze da ucestvuje nevakcinisan ako odradi odredjene procedure

Da su u startu rekli ne moze majstore i kraj price Australija bi imala velike rispekt od mene. Ovim ciganisanjem su zasluzili da ih tuz i verujem da bi ih u iole fer sudu dobio 1/1

 

Citav post ti je ok, osim toga da Djokovic svojim stavom o nevakcinisanju treba da snosi bilo kakve posledice. Da je Australija iole normalna, bilo bi dovoljno da si zdrav i testiran da igras turnir. Ni fudbalerima premijer lige, ni NBA igracima... se vakcinacija ne potura pod nos.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Darko said:

Jebo te, koliko debilizma na sve strane. Jer ovi znaju da je u toku pandemija? 

Ovo ti je potpuno promašeno pitanje, vidi se koliko si daleko :classic_biggrin: centar grada je krcat sve vreme, neko mi je poslao slike iz Ulice otvorenog srca i Kneza, a i ovde kod nas svi kafići krcati, a i šetališta kad je sunčano. Kakva korona, ne priznajemo mi to.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Eddard said:


Bilo je potrebno samo da vam neko dirne u nacionalnog idola da razotkrijete svoje pravo lice. 
 

a kakav ti je ovo komentar direktno na moj racun? kako to pokusavas ovde mene da okarakterises?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Sta se cudite? Kod nas od mera jedino maske u prodavnicama i kontrola sertifikata po kafanama posle 20h. Sve ostalo kao da nema pandemije. Skuplja se ko koliko i gde hoce, prave se zurke, ne postoji mera ni za sta, docek na trgovima... U Srbiji nema korone, bar po ponasanju.

I plus sto je badnji dan pa se okupljaju u crkvama.

 

Nama ce tek Omikron da eksplodira.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, L' Imperatore said:

 

b1: Nije on napisao da su svi australci ološ, jer su potomki ološa. Nego je samo napisao da su potomci ološa. A to kako si ti zamislio poentu te izjave u svojoj glavi je drugi par cipela. A čovek je napisao to što je napisao.

 

b2: Verovatno bi ti morao malo da preispitaš svoju retoriku, čisto kad uzmeš u obzir da napadaš verovatno jednog od najkvalitetnijih i najkulturnijih forumaša. Sa kojim se ja recimo u mnogo stvari ne slažem, ali mnogo poštujem na kakav način argumentuje svoje stavove. Tako da je možda problem ipak malo i u tebi i tvom šerifovskom nastupu?

 

Ajde da ste barem ravnopravni, pa i nekako. Ali ovde se kačite na tačan komentar o istoriji australskog naroda, dok neki mogu da drugu zemlju nazivaju šupkom sred evrope i njene stanovnike, balkanoidima. I ne prizivam ja uopšte sad ban za tog forumaša, nego samo ukazujem na vaše objektivno moderatorstvo

 

 

 

Bravo! Nemam vise plusica pa moram ovako.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja idem u 6 da se testiram, od juče 38, jutros od bolova sam mogao samo da trećem,sat vremena nisam mogao da se pomerim...Cepam brufen, malo spusti, pa budem dobar dva sata, bez temperature...

Glavobolja jutros takodje.

Čuvao se, dzabe kad niko ne nosi maske na poslu, za NG stojali jedni drugima na glavi itd...

Verovatno je koronija..

  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...