Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

  

22 minutes ago, Indig0 said:

Apsolvirali smo takodje da su teniseri vecinom govna. Da ne kazem slepci. Ju omaklo mi se.

 

Nikakva podrska kolegi, apsolutno nista. Sramotno!

 

 

 

Jedino, indirektno Medvedev. Ništa uvlačenje u guzicu Ozijima, u fazonu jao baš ste mnogo patili.

Kao mnogo nam bilo teško jer smo bili dugo u lokdaunu a i naterali nas da se vakcinišemo?! Pa šta se bunite, odlično, imali ste 20 puta manje smrtnih slučajeva u odnosu na recimo Srbiju. Jbg, sve ima svoju cenu.

Mislim, neverovatno, valjda tamo gde je pomrlo mnogo, mnogo više ljudi od kovida19, recimo na turniru u Rimu, u Njujorku, teniseri treba da izražavaju sažaljenje i šta već.

U Melburnu, svi od PRa imaju papirče na kome piše nemojnikakodazaboravišdauvekisvudaizrazišsaosećanjeipružišpodrškuOzijimakakosusemnogonapatiliipakteprimilidaigraštenisobaveznodakažešdasisevakcinisaoidasivrlozahvalannapruženomgostoprimstvu.

A tek kad (recimo na Tviteru) krenu ko papagaji da ponavljaju svi, pravila moraju da važe za sve pa i za Noksu, nema izuzetaka, pa onda i mi smo morali da se vakcinišemo, naši ljudi ne mogu da uđu nevakcinisani, porodice razdvojene. Kakve veze teniseri imaju s tim?

Edited by stray_cat
Link to comment
Share on other sites

Neki moj pogled na ono sta se dogodilo:

 

1. AO ima itekakav interes da osvajac 9 trofeja ucestvuje na tom turniru. Zato su preduzeli sve sto su mogli da obezbede da se Djokovic nekako pojavi, pa makar i nevakcinisan.

 

2. U tom cilju su pronasli resenje u medicinskom izuzetku koji bi omogucio Novaku da zaobidje pravila drzave Australije.

 

3. Svi zahtevi za izuzece su prihvaceni bas zato da se ne bi rizikovala mogucnost da Djokovic ne bude odbijen.

 

4. Vlada Australije i drzave Viktorija su cvrsto resili da ne puste Djokovica ako nema opravdan razlog (a nema, verovatno je dobio izuzece samo zato sto su svi dobili)

 

5. Ostali teniseri kojima je odobreno izuzece su skoro sigurno oni koji imaju stvaran razlog zasto ne mogu da prime vakcinaciju - neki 100. i neki na ATP listi koji su tu ionako samo da odigraju jedno ili dva kola.

6. Djokovic dolazi u AU ali mu je viza odbijena jer prosto ne zadovoljava nijedan uslov da udje u tu zemlju. Epilog ce verovatno biti deportacija Novaka Djokovica i neizvesnost oko njegove dalje karijere.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Losmi17 said:

Nije nikakav hit.

Ako su dozvolili ulazak u zemlju sa izuzecima, zasto to ne postuju?

Ja se ne slazem s Novakovim stavovima oko toga, blago receno, ali ovde je problem nesto drugo.

 

hit je sto kazes da je irelevantan njegov stav o vakcini kada je sve ovo zbog toga sto nije vakcinisan. niko u srbiji ne bi znao ime australskog premijera da se vakcinisao kao i svi ostali.

a ovo njegovo kao da zajebe sve i da izmisli neki medicinski egzempt™ sa kao pecatom je jos vece dno.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

Ali kako je Nadal bez blama sve izvrnuo da bi se ovako posrao po Novaku uz šlihtanje ozijima...baš me je razočarao. Želim mu da ga neko od anonimusa živog odere da ne zna gde je levo.

Nadal je najveci prevarant u istoriji sporta, ksko sa igracke tek nesto vise s ljudske strane.

Grozna licnost.

 

Btw, porazavajuce je da se jos nisu oglasili AO, ATP, pa cak i neke kolege. Sve se svelo na piskaranje na tviteru Sandgrena, Gilberta i onog dubl Ozija...

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goldberg said:

Neki moj pogled na ono sta se dogodilo:

 

1. AO ima itekakav interes da osvajac 9 trofeja ucestvuje na tom turniru. Zato su preduzeli sve sto su mogli da obezbede da se Djokovic nekako pojavi, pa makar i nevakcinisan.

 

2. U tom cilju su pronasli resenje u medicinskom izuzetku koji bi omogucio Novaku da zaobidje pravila drzave Australije.

 

3. Svi zahtevi za izuzece su prihvaceni bas zato da se ne bi rizikovala mogucnost da Djokovic ne bude odbijen.

 

4. Vlada Australije i drzave Viktorija su cvrsto resili da ne puste Djokovica ako nema opravdan razlog (a nema, verovatno je dobio izuzece samo zato sto su svi dobili)

 

5. Ostali teniseri kojima je odobreno izuzece su skoro sigurno oni koji imaju stvaran razlog zasto ne mogu da prime vakcinaciju - neki 100. i neki na ATP listi koji su tu ionako samo da odigraju jedno ili dva kola.

6. Djokovic dolazi u AU ali mu je viza odbijena jer prosto ne zadovoljava nijedan uslov da udje u tu zemlju. Epilog ce verovatno biti deportacija Novaka Djokovica i neizvesnost oko njegove dalje karijere.

 

Samo si opisao zvanični narativ ...

2 minutes ago, gggggggg said:

 

hit je sto kazes da je irelevantan njegov stav o vakcini kada je sve ovo zbog toga sto nije vakcinisan. niko u srbiji ne bi znao ime australskog premijera da se vakcinisao kao i svi ostali.

a ovo njegovo kao da zajebe sve i da izmisli neki medicinski egzempt™ sa kao pecatom je jos vece dno.

 

Ali odakle vam ideja da je njegov izuzetak lažan?

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gggggggg said:

 

hit je sto kazes da je irelevantan njegov stav o vakcini kada je sve ovo zbog toga sto nije vakcinisan. niko u srbiji ne bi znao ime australskog premijera da se vakcinisao kao i svi ostali.

a ovo njegovo kao da zajebe sve i da izmisli neki medicinski egzempt™ sa kao pecatom je jos vece dno.

Pa nije on izmislio druze, nije to dokument koji je izdao nestorovic, nego 2 panela iz australije.

Citas li ti ista, ili samo vozis skejt/hejt?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, goldberg said:

Neki moj pogled na ono sta se dogodilo:

 

1. AO ima itekakav interes da osvajac 9 trofeja ucestvuje na tom turniru. Zato su preduzeli sve sto su mogli da obezbede da se Djokovic nekako pojavi, pa makar i nevakcinisan.

 

2. U tom cilju su pronasli resenje u medicinskom izuzetku koji bi omogucio Novaku da zaobidje pravila drzave Australije.

 

3. Svi zahtevi za izuzece su prihvaceni bas zato da se ne bi rizikovala mogucnost da Djokovic ne bude odbijen.

 

4. Vlada Australije i drzave Viktorija su cvrsto resili da ne puste Djokovica ako nema opravdan razlog (a nema, verovatno je dobio izuzece samo zato sto su svi dobili)

 

5. Ostali teniseri kojima je odobreno izuzece su skoro sigurno oni koji imaju stvaran razlog zasto ne mogu da prime vakcinaciju - neki 100. i neki na ATP listi koji su tu ionako samo da odigraju jedno ili dva kola.

6. Djokovic dolazi u AU ali mu je viza odbijena jer prosto ne zadovoljava nijedan uslov da udje u tu zemlju. Epilog ce verovatno biti deportacija Novaka Djokovica i neizvesnost oko njegove dalje karijere.

Ja stvarno ne mogu više da postavljam pravila o izuzećima sa sajta vlade Viktorije koja se odnose na SVE putnike koji ulaze u zemlju, nevezano za tenis, i gde piše da je preležan kovid validna osnova za izuzeće. Postavila sam  triput, od mene dosta.

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Ja stvarno ne mogu više da postavljam pravila o izuzećima sa sajta vlade Viktorije koja se odnose na SVE putnike koji ulaze u zemlju, nevezano za tenis, i gde piše da je preležan kovid validna osnova za izuzeće. Postavila sam  triput, od mene dosta.

 

Vidi, ne verujem da Djokovic ispunjava sve uslove da bude primljen u Australiju, a da oni nece da ga puste jer znaju njegove stavove o vakcinaciji.

 

Zato jedino ostaje mogucnost da jedni zele da ga vide na turniru, a drugi nikako ne zele da ga vide da se seta drzavom (a kamoli ucestvuje na turniru).

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, goldberg said:

2. U tom cilju su pronasli resenje u medicinskom izuzetku koji bi omogucio Novaku da zaobidje pravila drzave Australije.

 

Nisu ništa "pronašli" u smislu zajebati sistem, već postoji pravilo u okviru samog sistema, na osnovu kog je dobio sve, pa i vizu, da može da ide dole.

 

I nije jedini koji je to dobio.

Edited by 033zero330
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, uini said:

 

jesil bio na protestu mile i zašto ne

jesam kao sto sam bio i na protestima za Rio tinto. Iskreno mi se povraca od koriscenja rec pandemija samo kada nekom to selektivno odgovara

Edited by Mile1
Link to comment
Share on other sites

Just now, gggggggg said:

ja neverujem da mu ista fali. covek kao izmislio nesto zbog cega nece vakcinu i to je to.

 

(forumski) Druže, nebitno je da l' verujemo Nolencetu, bitno je da su društvene mreže presudno odlučile (karikiram) da ne priznaju vizu koju su mu sami dali (mislim, 101% su mu dali da bi učestvovao na AOu, sigurno nisu da emigrira tamo i otvori lanac veganskih restorana).

 

'Ebo ih Tviter, najtoksičnija internet glupost.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stray_cat said:

 

(forumski) Druže, nebitno je da l' verujemo Nolencetu, bitno je da su društvene mreže presudno odlučile (karikiram) da ne priznaju vizu koju su mu sami dali (mislim, 101% su mu dali da bi učestvovao na AOu, sigurno nisu da emigrira tamo i otvori lanac veganskih restorana).

 

'Ebo ih Tviter, najtoksičnija internet glupost.

 

Zasto mislis da su drustvene mreze odlucile bilo sta?

 

Gradjani su svakako protiv Novakovog dolaska i to politicari znaju i bez drustvenih mreza.

 

Pre ce biti da je to sukob dva lobija, jedan koji zeli da vidi rekordera na AO i drugog koji ne zeli da pravi bilo kakve izuzetke prema bilo kome.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goldberg said:

 

Zasto mislis da su drustvene mreze odlucile bilo sta?

 

Gradjani su svakako protiv Novakovog dolaska i to politicari znaju i bez drustvenih mreza.

 

Pre ce biti da je to sukob dva lobija, jedan koji zeli da vidi rekordera na AO i drugog koji ne zeli da pravi bilo kakve izuzetke prema bilo kome.

 

Vizu je dobio, pa je ponistena na aerodromu. Da je postena igra, Djokovic nikad ne bi poleteo, bar je toliko jasno. Ali je efekat vlasti ovako mnogo jaci. Da ponovim - govnari.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...