Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

7 minutes ago, Devil In My Pants said:

JeRY se cuva AUSTRALIJSKA AMBASADA. Zao mi je sam Novaka...ocigledno taj uticaj Deretica na njega je doslo od oca. Novak je iznad ove situacije i ne treba praviti gluposti vec sacekati sud jer vlada im tamo nece popustiti. Picousti se umesao, teska muka  ovo pratiti..

Ja msm da nije od oca, jer se Srle medju prvima vakcinisao Fajzerom preko veze i da ga je forsirao da jede meso itd, nego da je to Jece brokolija, Mareta i ostalih profound bullshit ljudi oko njega. 

 

Ne mislim ni da su Australijanci cisti skroz oko ovoga, pogotovo ako su mu prvo rekli nesto u fazonu moci ce, pa mu na kraju zavukli lepo. No, sam je momak doveo sebe u ovo. 

 

In the meantime. 😄

image.png

Edited by AgroLaki
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Licno, ne slazem se sa Novakom, ne samo za vakcinu nego i to sto mora da bude u svakoj supi zaprska, bukvalno se mesa u stvari koji nisu njegov teren. ALI, ovde je veliki cirkus napravila sama Australija, zemlja koja gori od besa i nezadovoljstva, i verujem da ce i vecina ljudi shvatiti da ovo nema veze sa glumljenjem neke "sredjene" zemlje kad se smire strasti. Maltretiraju nekoga kome si dozvolio medicinski izuzetak, koje ne daje bilo ko, gde je vec nekolicina sa istim statusom prosla i ucestvovace, ispitivanje od 8h kao medjunarodnog kriminalca, oduzimanje telefona i nemogucnost kontakta sa spoljnim svetom. Pa jos na sve to i guranje u hotel sa azilantima govori o skandaloznoj proceduri i meni je zaista za nepoverovati sta se desava. Cista politika i nista vise, ovo nema veze sa postovanjem kovid mera, vec populizam cisti, a muce narod dole sa dve godine lok dauna i sada skrecu bes na Djokovica. Vucic da pozavidi. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Nisam ja taj koji drugu drzavu u ovom slucaju Australiju naziva potomcima najveceg svjetskog olosa i fasistima. 

 

Nisam ja taj koji drugu drzavu u ovom slucaju Australiju naziva potomcima najveceg svjetskog olosa i fasistima. 

pa jesu li prvi nedomorodacki stanovnici Australije bili osudjenici iz Britanije (razne ubice, lopovi i ostali prestupnici) koje je Britanija u mesto u zatvor poslala u Australiju? Valjda toliko znas, makar iz filmova i serija. A takodje bi trebalo da znas da su se ti belci anglosaksonci uzasno ponasali prema domorocima, te sad kao pokusavaju da isprave te nepravde nekim simbolicnim gestovima. A sad bas gledam neku australijsku seriju gde se radnja desava pocetkom 20. veka u kojoj vrlo cesto prikazuju diskriminatorski tretman i belih doseljenika (Evropljana) ne-anglosaksonskog porekla. tako da nije bas da su cvecke.

 

Sad skoro je bila prica o odvodjenju zarazenih iz nekog od tih domorodackih mesta iz kuca u neke kampove u karantin (vrrrrlo podseca na naci kampove).

tako da kolega nije pogresio kad ih je nazvao kako ih je nazvao. jos sad vidimo i tretman ovih izbeglica koji traze azil :twak:

 

no da se vratimo  tenisu: zenski #1 Barti ima domorodacke krvi i prosle godine je (valjda na Wimbldonu) nosila haljinu koja je specijalno dizanirana po uzoru na haljinu jedne ranije australijske teniske sampionke domorodackog porekla, Evonne Goolagong. Postoji i predlog da se stadion Margaret Kort preimenuje u stadion E G (Navratilova je pre koju godinu s Mekinroom imala neki performans na nekom od stadiona AO kompleksa gde su transparentom trazili da se ovo desi).

pored ovog u teniskom svetu imali su jos neke manifestacije "ispravljanja australijskih krivih Drina" u vezi s domorocima.

Edited by wwww
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Djokovic farce at airport the product of a chain of Australian failures

 

"Ministar zdravlja Greg Hant potvrdio je da je teniskoj zvezdi Novaku Đokoviću ukinuta viza i da se sada nalazi u imigracionom pritvoru dok na sudu osporava odluku o ukidanju vize.

 

Ali nikada nije trebalo da dođe do ove farse.

 

Ono što se dogodilo nije fer ni prema Australcima koji su se potrudili da se vakcinišu, ni prema Đokoviću koji  tvrdi da je uradio sve što su od njega zahtevale australijske vlasti, ali se sada nalazi u imigracionom pritvoru."

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, gggggggg said:

sta mislite jel bi djokovic ovako 'ponasao' i da je na pocetku karijere?

Na početku karijere nikog živog ne bi zanimalo šta misli i radi neki tamo Djokovik iz Sibira, tako da bi se mogao ponašati i mnogo gore a to ne bi bila vest.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, wwww said:

tako da kolega nije pogresio kad ih je nazvao kako ih je nazvao. jos sad vidimo i tretman ovih izbeglica koji traze azil :twak:


Ti znaš koliko ja poštujem tvoje pisanje, ali ovo je sramotno. 
 

Jel to znači da su svi Nemci nacisti i fašisti, iako su potomci istih?

 

Da li to znači da su svi Srbi genocidni? Svi Hrvati ustaše i ubice?

 

Jer nemoj da se lažemo - poenta izjave “oni su potomci zatvorenika, kengur idiota i ološa” je “oni su ološ” i svakome ko na takav način tako odvratno generalizuje jednu naciju/narod nema mesta na ovom forumu. 
 

Sram treba da bude i tebe i sve koji ovo izjavljuju i/ili podržavaju. Bilo je potrebno samo da vam neko dirne u nacionalnog idola da razotkrijete svoje pravo lice. 
 

Fuj!

Edited by Eddard
  • Like 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...