Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

koliko sam pogledala sta se pise, meda je imao i neki mto u proslom mecu ...

evo ga i ovaj :ajme::lol_2: kao da je iz nadal familije 

 

Quote

Tsitsipas: "I'm pretty sure my doctor is watching right now, he has been sending me texts after every single match. We both didn't expect me to participate at the Australian Open. He told me 'I don't see you playing in Australia', but I proved him wrong." Incredible.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drug Crni said:

@wwwwnije Danilov problem samo to sto nije dovoljno odmoran,on ima neki problem i sa levom butinom..nije skroz fit..sinoc sam o tome malo piskarao,ali na pdf kladionica :classic_biggrin:

pa sve je to povezano: telo nije imalo vremena da se regenerise kako treba, te je sad podloznije povredama.

plus on generalno ima probleme s misicima posle dugih meceva, secas se kako je pre 2-3 godine trazio da mu donesu so na teren, pa je bukvalno jeo so

 

Quote

Back in the day before the advent of popular sports drinks such as Gatorade, etc., salt tablets combined with your basic drinking water were given out as an economic & rather effective dehydration cramp prevention remedy when perspiring heavily from physical exertion activities

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nevezano za ovaj mec, razmisljam kako Felix ima skoro pa i igru, a i smirenost-glavu da napravi puno u svetu tenisa. Ali mu nedostaje neki vidljiv temperament, reakcija, sve je mlako i ravno... ne znam mozda i gresim, ali ako gledamo osvajace slema svi su bili ludi i na momente itekako impulsivni u svojoj karijeri.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, diego said:

Nevezano za ovaj mec, razmisljam kako Felix ima skoro pa i igru, a i smirenost-glavu da napravi puno u svetu tenisa. Ali mu nedostaje neki vidljiv temperament, reakcija, sve je mlako i ravno... ne znam mozda i gresim, ali ako gledamo osvajace slema svi su bili ludi i na momente itekako impulsivni u svojoj karijeri.

 

Sampras je bio poprilicno smiren :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...