Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

2 minutes ago, Boxy said:

Ali ona bas nema nikakve veze sa tim, nikad to ne bi mogao da mi bude razloga da ne navijam za nekog.

Jos je Barti bas pozitivna osoba, uvek super izjave, super ponasanje na terenu...

pa naravno da je super osoba, fer i korektna, super igracica - svi moguci superlativi. zato i kazem da joj je jedina "mana" (mozda je trebalo da stavim pod navodnike) to sto je Australijanka.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

Nema veze sto je ona u finalu, najverovatnije bih navijala za Barti i da je Iga prosla

pa vrlo verovatno. s tim sto mi ne bi bilo bas krivo i ako bi Iga pobedila.

Colins ne budi takva "osecanja". :classic_wink:

Evo, i da je Halep umesto Colins u finalu mislim da bih navijala za Barti. A i Halep je sasvim ok i igracica i osoba.

Da je doslo do meca Barti-Osaka navijala bih za Barti ("iako je Australijanka" :classic_biggrin: ) .

 

E, sad, da je Petra u finalu protiv Barti... tu bi ipak proradila velika sentimentalnost.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, wwww said:

Evo, i da je Halep umesto Colins u finalu mislim da bih navijala za Barti. A i Halep je sasvim ok i igracica i osoba.

Da je doslo do meca Barti-Osaka navijala bih za Barti ("iako je Australijanka" :classic_biggrin: ) .

 

E, sad, da je Petra u finalu protiv Barti... tu bi ipak proradila velika sentimentalnost.

Eh sad, nije mi Barti baš TOLIKO simpatična :classic_biggrin: za svaku od ove tri bih navijala protiv nje i na drugim slemovima.

Link to comment
Share on other sites

Meni je Barti mica i za zenski tenis mi je ok ovakva igra jer ne srlja, igra jako pametno, mada generalno ne volim taj industrijski tenis koji forsira. Mislim da je zbog te neatraktivnosti u zapecku i mozda malo neopravdano potcenjena igracica. Mada je i meni bio ocaj onaj njen run na Vimbldonu, jer realno nema igru za travu.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Nemacki ES je u rubrici "istorija AO" danas dao prilog o najduzem nizu pobeda na AO.

Najpre su onako ovlas pomenuli Novaka kao nekog ko ima najvise AO trofeja, "ali to nije toliko fascinantno jer ima neko ko je bolji". I onda navedu Moniku Seles.

Elem, Monika je osvojila AO 1991-1993, pa 2 godine nije igrala, pa ponovo osvojila 1996, pa 2 godine nije igrala i onda stigla do SF. To je 33 uzastopne pobede (ovo sam sama "prebrojala", pretpostavljam da je toliko bilo i u ES tabeli).

Cak su pomenuli i da je pobedila Stefi, kao i da je bila napadnuta nozem, zbog cega dugo nije igrala.

Posle Monike je Martina Hingis s titulama 1997-1999 i finalom 2000 - ukupno 27 pobeda za redom.

Pa onda dolaze 2 Novakova niza: 2011-2013 titule i QF 2014 - total 25 pobeda, i aktuelni 2019-2021 koji je jos uvek aktivan (jer nije igrao) od 21 pobede.

 

(mislim da nisam nesto preskocila/pogresno prenela)

 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, McLeod said:

Mislim da je zbog te neatraktivnosti u zapecku i mozda malo neopravdano potcenjena igracica.

Kako za koga, evo na ES danas pričali kako nije bilo toliko dominantne igračice još od Serene. Pretpostavljam da su mislili na prvo mesto, ali opet mi je to malo previše.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Drug Crni said:

Polako zavrsava medeni mesec izmedju wwww i Boxy... :cry:

pa necemo se valjda svadjati oko Barti?

"cuvamo se" za vaznije diskusije :wicked:

 

Spoiler

p.s. provalila sam te :girl: : hoces da nas posvadjas sad kad smo se lepo slozile oko Nadala :classic_tongue:

 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja vazda kontra svih :please:

 

Meni je Barti najantipaticnija teniserka jos od DInare Safine, i njen uspon je jedan od razloga (uz rulet pobednice slemova) sto sam i prestao pratiti WTA, a tek sad nakon svega ovoga sa Novakom, koronom  i Australijom, pa u svemu protiv Australije, a s druge strane Kolins je neko iz svega recenog bas po mojoj volji krojen 🙂 tako da se nadam da moze dobiti, i da nisam sprecen nekim obavezama za vikend definitivnp bih pogledao finale, iako orginalno nisam planirao. Sad mi zao sto propustam, mada se plasim da ce biti jednosmerna ulica koja vodi Barti do trofeja.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, wwww said:

pa necemo se valjda svadjati oko Barti?

"cuvamo se" za vaznije diskusije :wicked:

 

  Hide contents

p.s. provalila sam te :girl: : hoces da nas posvadjas sad kad smo se lepo slozile oko Nadala :classic_tongue:

 

 

Ljubomoran je na nase drugarstvo :classic_sleep:

  • Love 2
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stray_cat said:

Nakon što sam pročitao "nepobitne" dokaze da se Rafa "drogira", a to su:

- oćelavio,

- mnogo se znoji,

- nije/neće/ne može da "napravi" potomke,

+ ne poštuje teniska pravila,

jedino mogu opet da ustanem rano i...

VAMOS RAFA!!!

Ja sam posle duzeg razmisljanja dosla do zakljucka da bi bila neka kosmicka pravda na neki nacin da Rafa bude prvi koji je osvojio 21 GS - nekako bio je Roger the best a onda je Rafa dosao i poceo da ga pobedjuje na svim podlogama izuzev trave, tako da red je da ima vise GS od Roger-a i to pre Novaka. S druge strane, posle Rafe stigao je i Novak koji je poceo da pobedjuje i Rogera i Rafu na svim podlogama, tako da je u redu da on vremenski bude treci koji je presao cifru 20 GS i da stigne do broja 25GS. To je po meni neka onako realna i pravedna bliska buducnost. :classic_cool:

Ja i Boxy nikad necemo ni zapoceti medeni mesec :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Instinkt said:

Hoće li se ustajati ranije kolege?

 

Ustao taman da vidim servis gem za titulu para Mladenović/Dodig :18:

 

Nisam našao odgovarajući meme za Alcestu al ipak nađoh par stvari vezanih uz Crnogorce pa evo, da se ne baci :classic_biggrin: 

 

Spoiler

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

P.S. Sjećam se da sam jednom na starom forumu naišao na sliku gdje ide špica emisije "Dobro jutro Crna Goro" a gore u kutu (uglu) piše vrijeme nekih 11.45 :classic_biggrin: Kad sam sliku "prijavio" na tenisu, Alcesta me razočarala odgovorom da je to išla repriza te emisije koja se stvarno emitira ujutro :classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Pada kisha i navucen je krov, 

Rafa ce po uvodnom gemu igrati sve na bekend Beretinija, 

Listao je te prasnjave fajlove ranih borbi sa Fedom

 

Nadal prelako resava Beretinija na pocetku, ima brejk i ne znam sta Beretini treba da promeni, ali mnogo gresi i nema kontrolu. 
 

Edited by KfJ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...