Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

Jbt, gde li samo nalaze ove tipove na Eurosportu. Nista o tenisu ne znaju, prevod sa engleskog im je jeziv, a usput sve vreme otvoreno navijaju za igraca koji vodi, tj. da se mec sto pre zavrsi pa da se pokupe i odu kuci.

 

Ovaj tip (Ceronja?) se sve vreme ponasa kao da prica s ortakom na telefon pa usput komentarise mec. U sred poena krene s nekim besmislenim tiradama, a da ne pominjem ovaj sporadicni kretenski osmeh, kad baci neku priglupu foru pa krene da se krevelji sam sebi.

 

Juce sam na Beretini-Monfis uspeo samo poslednji gem da vidim. Na mec loptu kaze Banjac - "i evo je, takozvana cempionsip lopta za Beretinija". Wtf?

 

Ja verujem da Viskovic povraca dok slusa ove diletante...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, diego said:

Nevezano za ovaj mec, razmisljam kako Felix ima skoro pa i igru, a i smirenost-glavu da napravi puno u svetu tenisa. Ali mu nedostaje neki vidljiv temperament, reakcija, sve je mlako i ravno... ne znam mozda i gresim, ali ako gledamo osvajace slema svi su bili ludi i na momente itekako impulsivni u svojoj karijeri.


Ne znam otkud to da Felix ima glavu. Dosad ju svakako nije pokazao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, fradler said:

usput sve vreme otvoreno navijaju za igraca koji vodi, tj. da se mec sto pre zavrsi pa da se pokupe i odu kuci.

Vidiš, nikad mi nije palo na pamet da im je to motiv kad biraju stranu u meču, a sasvim moguće da si u pravu :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, McLeod said:

Ljudi, mozda je doslo vreme. Verujte.

 

2 hours ago, alcesta said:

 

Strah me i da pitam šta da verujemo :classic_biggrin:

Feliks igra fenomenalno, kakav je smeč malopre pogodio :Hail:

Sve mu ulazi, glavu dajem da u idućem meču neće biti ovome ni blizu.

 

2 hours ago, McLeod said:

 

U coveka rodjenog 8.8. koji igra pod crveno-belom zastavom. Previse je to slucajnosti xD


Ako se pitate kad se otprilike znao konačni ishod ovog meča (a Mek je mislio i na osvajanje turnira, siguran sam).

Link to comment
Share on other sites

 

3 minutes ago, Dracarys said:

Kako god, Cicinjo se odavno okupiao, jeo, leži u hotelskoj sobi i trlja ruke nakon ovakvog teškog meča za Medvedeva.

Njegov mec ni 2 sata nije trajao, a intenzitet ni blizu ovome sto gledamo sad. Samo dan pauze... Znaci @Instinktizgleda ces ipak morati u finalu da navijas za suvlaki :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, McLeod said:

Tugica. Koliko ce ovakvih meceva prosuti u zivotu, a nema 22 godine jos, neverovatno.

Upravo sam razmišljala kako bi mogao postati najbolji igrač sa najviše mečeva za pamćenje a koji ima najmanje trofeja da pokaže za sve to, osim poena za špice.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...