Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

I Cikago je juce iznenadjujuce dobro parirao. Odlicno su pakovali reket, nisu dozvoljavali Janisu da radi sta hoce, sa malo boljom egzekucijom su mogli i do brejka. 

 

Ono sto me je iznenadlio, koliko je Vucevic fizicki jak. Ugurao je Janisa ispod obruca par puta, kao da je neko krilo, a ne jedan od fizicki najdominantnijih igraca lige. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Večeras baš siromašna ponuda od plej of utakmica. Očekivao sam makar Minesota-Memfis. Reptorsima se povredio Barns i mislim da je aut za seriju, jer nosi čizmu.

 

Eventualno bi bilo zanimljivo, ako bi Luka zaigrao protiv Jute, inače slaba vajda. Ne očekujem da Mičel opet zaigra katastrofalno kao prethodni meč.

 

I naravno Denver-Golden Stejt, uništavanje Nagetsa i naravno Meloun će nakon meča reći da Džamal i MPJ nisu aut za sezonu, lol

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

 

 

sta, kao hall of fame je bezvredan jer je dikisa clan istog?

 

sacramento kings (da, ekipa gde je ovaj surovi karijerni nabijac statistike proveo veci deo karijere) su poslednji put bili relevantni kad je divac bio vodja tima na terenu. 

Link to comment
Share on other sites

Denver neće moći protiv Dubsa čak ni sa Jokićem koji se očigledno probudio s namerom da ih zlostavlja. Ne mogu da isprate loptu ni pogledom kad je GSW u napadu, a kamoli nešto više. Neverovatan protok lopte imaju, a rekla bih da nisu ni u svom najboljem izdanju još uvek.

 

Onaj Nikolin momentum koji je doneo prednost u Q1 je prošao, videćemo šta će sad da rade.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Crni said:

Denver je los odbrambeno, i to vam je tako.

kako da ne budu kad im je spoljna linija moris, barton, rivels, forbes, hyland...

 

to je skandalozno i za EL, jos kad uzmemo u obzir da Jokic nije neko ko ima fizikalije pa moze da ispreuzima sve, dobijemo ovo..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...