Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

6 hours ago, Dracarys said:

Iskreno, zabole me da li ćeš ti da mi veruješ

:roflmao:

 

Htedom da kažem da mora da je Scott Foster baš loše sudio ako je i tebi, kao jednom od najvećih ljubitelja Brona, smetalo. 

1 hour ago, Miki28 said:

 

Kako lepa akcija, bombona!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, delgado said:

Pf, kakav putback zicer promasi Vooch i ode tekma

Caruso odigrao herojski, na kraju krenuo Giannis da ga postuje i saterao ga u aut. Brook ponovo izvlaci Bakse

 

Caruso je tip igrača koji bi legao svakom timu sa šampionskim ambicija. 37 miliona za 4 godine, uff da je završio u Denveru ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Aytona bi sada vec moralo da bude sramota koliko ga Jonas zlostavlja na skoku.

 

13 ofanzivnih (25 tot) je stvarno puno. pitanje je koliko je to realno ponoviti (verovatnoi nije)

opet, espn stats kažu da je jonas imao 7-21 iz igre, 0 blk; ayton 10-15 iz igre, 4blk, so there's that.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SteveFrancis#3 said:

@uinij

Pa nije prvi put, u onom porazu od njih u regularki je ovaj isto dozvolio Valu da se nahvata svega i svacega, neki odnos skokova je bio tipa Jonas 18 Ayton 5.

 

ma kul ali ga je ipak iskasapio u branjenju šuta a on sam bio efikasan. 

nisam gledao njihove duele, generalno pelicanse nisam gledao uopšte

---

 

Quote

Irving’s 39 points were second most points scored by a Nets player in Game 1 of a First Round series in Nets. Drazen Petrovic scored 40 in the opening game of the 1992 playoffs on April 23, 1992.

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, delgado said:

Pf, kakav putback zicer promasi Vooch i ode tekma

Caruso odigrao herojski, na kraju krenuo Giannis da ga postuje i saterao ga u aut. Brook ponovo izvlaci Bakse

 

Upravo to , na kraju kad se lomilo Vučko je promašio zicer za minus 1 čini mi se a na drugoj strani Brook iz dve relativno teške situacije pogađa. Također i ona ishitrena trojka Lavina nije pomogla Chicagu kad su možda još mogli nešto napraviti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

mislim da su crowder, cam j i bridges radili los posao na defanzivnom skoku (sva trojica mislim ukupno 5-6 skokova), ne bih krivio samo aytona koji im omogucava da skupljaju odbitke posle njegovih contested shots.

 

siguran sam da ce resiti to nakon sto izanaliziraju ove tekmu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...