Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

2 minutes ago, propolis said:

U clatchu je uvek bilo da prva ili druga opcija u timu imaju loptu i igraju 1 na 1.

 

Nije problem igrati 1 na 1, ali će svako normalan staviti igrača u situaciju da igra 1 na 1 odakle je najjači i odakle ima najveću prednost. Niko nije davao Novickom svojevremeno da napada protivnika sa pola terena, već se gradio napad tako da primi loptu između trojke i ivice bacanja.

 

Uzbudljiv meč, ali ovo mi je zaista kao neki holivudski blokbaster sa skupo plaćenim glumcima i smešnim krajem.

 

Netsi su imali dobijen meč i sa 2 grama mozga bi se ovo lagano privelo kraju. 

 

Irving se zapalio i bilo zanimljivo za gledati, ali standardno sjebao poslednji napad bez bilo kakvog plana; i onda odbrana šuplja kao sir dozvoljava lagano polaganje u poslednjoj sekundi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

У маниру навијача франшиза из Бостона, искусно предвиђам да Келти не могу преко 2 побједе извући у овој серији 😎

 

Не разумијем тај феномен џинкса код сваког навијача Бостона, можда једино Фенићани могу да парирају. 

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, medobrundo said:

 

Nije problem igrati 1 na 1, ali će svako normalan staviti igrača u situaciju da igra 1 na 1 odakle je najjači i odakle ima najveću prednost. Niko nije davao Novickom svojevremeno da napada protivnika sa pola terena, već se gradio napad tako da primi loptu između trojke i ivice bacanja.

 

Uzbudljiv meč, ali ovo mi je zaista kao neki holivudski blokbaster sa skupo plaćenim glumcima i smešnim krajem.

 

Netsi su imali dobijen meč i sa 2 grama mozga bi se ovo lagano privelo kraju. 

 

Irving se zapalio i bilo zanimljivo za gledati, ali standardno sjebao poslednji napad bez bilo kakvog plana; i onda odbrana šuplja kao sir dozvoljava lagano polaganje u poslednjoj sekundi.

 

 

 

Nije baš tako loše bilo u poslednjoj odbrani Netsa.

Boston- Smart je bio baš mrtav ladan kad nije šutnuo onaj šut na 3 sekunde do kraja, a imao je odličnu utakmicu i niko mu ne bi prigovorio da je šutnuo i promašio. Čak su mu dvojica izašla na šut jer su svi očekivali da će da šutne što bi 99% igrača i uradilo u toj situaciji.

 

1 minute ago, Dracarys said:

I neko onda dovodi u pitanje jačine istoka i zapada, veliko je pitanje hoće li zapad imati bar jednu seriju jačine Boston-Bruklin.

 

Deluje da bi Memfis-Minesota moglo biti u rangu ove serije 🤔

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, propolis said:

 

Nije baš tako loše bilo u poslednjoj odbrani Netsa.

Boston- Smart je bio baš mrtav ladan kad nije šutnuo onaj šut na 3 sekunde do kraja, a imao je odličnu utakmicu i niko mu ne bi prigovorio da je šutnuo i promašio. Čak su mu dvojica izašla na šut jer su svi očekivali da će da šutne što bi 99% igrača i uradilo u toj situaciji.

 

 

 

I Irving koji je odlučio da ne upropasti dobru odluku Smarta time što bi i uklizao ako treba da spreči koš; umesto toga je pogledom i bez puno kontakta ispratio Tatuma, očekujući valjda da će promašiti rutinsko polaganje ili da će isteći vreme. 

Edited by medobrundo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

 

I Irving koji je odlučio da ne upropasti dobru odluku Smarta time što bi i uklizao ako treba da spreči koš; umesto toga je pogledom i bez puno kontakta ispratio Tatuma, očekujući valjda da će promašiti rutinsko polaganje ili da će isteći vreme. 

 

Reakcija Tejtuma je bila brilijantna.

Mislim da treba da se priča o sjajnom posljednjem napadu Bostona,a ne da su Netsi napravili neki veliki fejl.

 

 

 

1 minute ago, Dracarys said:

Ni blizu.

 

Videćemo jer ono sinoć je bila top tekma.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gggggggg said:

 

to je cirkus u odnosu na ovo

 

Imao sam neke goste sinoć pa sam gledao na preskoke tekmu i Minesota je odigrala top to što sam video.

Recimo na Freethrow prognozi od 57 ljudi samo nas je 12 prognoziralo da će Minesota proći Kliperse tako da ne treba potceniti ovu seriju 

Link to comment
Share on other sites

Nije Irving fejlovao u odbrani poslednjeg napada, vec Durent. Cak je i solidna odbrana bila dok KD nije okrenuo ledja Tejtumu i pustio ga da se proseta do polaganja.

 

Dzejlen Braun krece jako u kontru, a Brus Braun je pomagao Dragicu i zatvorio put do kosa, kad je zastao Durent i Irving zatvaraju pas na Vajta i Tejtuma, posle genijalna finta Smarta kad je poslao po novine Brauna i Klekstona, e tad ide fejl Durantule koji se ukopao i gledao, verovatno ocekivajuci sut.

 

Odlicna improvizacija mladih lavova iz Bostana.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...