Jump to content

ABA Liga 2021/22, nikad jaca?


goldberg

Recommended Posts

KK Zlatibor dobio pozivnicu za ucesce u Fibinoj ligi sampiona.

 

Zasto hrvatski savez ne moze da obezbedi njihovim klubovima iz Abe da igraju Fiba ls ili Fiba Evrokup paralelno sa Abom nego samo uz Alpe Adriu, to mi nije jasno.

 

Svakako s obzirom da se niko nije oglasavao do sad kapiram da ce igrati Abu i sledece sezone Cibona, Zadar i Split.

Link to comment
Share on other sites

Ma sve same postenjacine...

 

Jagodnik: "Partizan državni projekat sa polumafijaškim metodama"

 

Slovenac koji je igrao za Hemofarm u izjavi za ljubljansku "Ekipu" ocenio da Vrščanima nije bilo dozvoljeno da osvoje titulu prvaka. 

 

Kad god se Hemofarm približi Partizanu, izbije incident. Tako je bilo i kada je Joksimović igrao u Vršcu - izjavio je Jagodnik.

 

Todorić: Treba mu nov ugovor

Sportski direktor Partizana Dragan Todorić nije hteo posebno da komentariše Jagodnikove stavove, već je samo kratko rekao:

- Ne želim da se prepucavam s njim. Ko gubi, ima pravo da se ljuti. Ko zna, možda na ovaj način pokušava da obezbedi nov ugovor sa Vrščanima.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Silvanus said:

Свака ти част.

Исто је и код нас.

 

Болесни смо друштво, делимо се по безброј основа, мрзимо из ирационалних разлога, несрећни, добар део тотално обесмишљених живота...

А како то да променимо?

sve ste u pravu samo da dodam da ljudi koji dolaze da gledaju Zvezdu znaju da budu grozni i prema igračima i treneru Zvezde. 

Link to comment
Share on other sites

On 6/7/2022 at 8:18 PM, Kenozoik said:

Nek se otvore kapije ranije, detaljan pregled, sva sitnina,upaljači, i slicno se oduzme, sve što može da povredi, i to je početak rešenja. Koliko može da bude skupo da se nabavi par stotina ručnih metal detektora? 

 

Još pre 30 godina se to revnosno radilo i na nekim utakmicama i na  koncertima, ne vidim šta je problem da se to sprovede?   

 

 

 

 

11 hours ago, uini said:

^

upravo tako. 

btw, davne 1998, kada sam poslednji put bio na tekmi a cak nije bio ni derbi, nisam mogao da unesem apsolutno nista -  kada kazem nista, mislim i na pljuge a kamo na novcice i upaljace. pretresi su bili dovoljno rigorozni da se sve nadje a da udjes za 5 minuta. 

 

i onda me prosto fenomenoloski zanima kako na tekmu udje dildo od pola metra, osim ako nije ova metoda 

 

 

 

.. posto ipak sumnjam u takav nivo fanatizma, ostaje mi da zakljucim kako odredjen procenat posetioca ciljano nije pretresen. 

 

I ja sam bio sokiran kad su jos pre pocetka meca krenule da lete petarde i upaljaci na teren, a na ulazu je pretres bio nikad detaljniji otkad idem u Pionir, a to su sad vec dve decenije. Pricam za tribinu B, prvo je na stepenicama propustan iskljucivo jedan po jedan i pregledan rucnim metalnim detektorom a tek onda pusten gore gde su ocitavali karte pa potom preteres, i to takav da su ljudima skidali priveske sa kljucava, otvarali novcanike, bilo je nekoliko i incidenata gde su se momci sasvim opravdano ljutili i nisu dali, na kraju jedan se vratio jer opravdano nije hteo da dopusti da mu otmu privezak, drugi je posle svadje popustio i skinio, ali defakto nijedan od njih nije prosao i kako su onda unete sve te stvari osim ako doticni nisu bili namerno propusteni?

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Romantik said:

 

 

I ja sam bio sokiran kad su jos pre pocetka meca krenule da lete petarde i upaljaci na teren, a na ulazu je pretres bio nikad detaljniji otkad idem u Pionir, a to su sad vec dve decenije. Pricam za tribinu B, prvo je na stepenicama propustan iskljucivo jedan po jedan i pregledan rucnim metalnim detektorom a tek onda pusten gore gde su ocitavali karte pa potom preteres, i to takav da su ljudima skidali priveske sa kljucava, otvarali novcanike, bilo je nekoliko i incidenata gde su se momci sasvim opravdano ljutili i nisu dali, na kraju jedan se vratio jer opravdano nije hteo da dopusti da mu otmu privezak, drugi je posle svadje popustio i skinio, ali defakto nijedan od njih nije prosao i kako su onda unete sve te stvari osim ako doticni nisu bili namerno propusteni?

 

Ili su namerno propuštani ili su zaboravili da promene baterije na detektorima.

Šalu na stranu, da prodje nekoliko pa i hajde, da pomisliš "snašli se nekako da prošvercuju 'municiju'", ali da tako prodje desetine, stotine ljudi, to je skandalozno. 

Da li je iko ostao normalan u ovoj nenormalnoj zemlji? 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Barkley#34 said:

Jesu li detektorom gledali obuću? Petarde su se često tako unosile pa eto, možda i upaljači i sitnina.

Haha, isto sam pomislio, kad sam pisao o "švercu" gore. Nameće se kao jedan od mogućih odgovora. 

 

Mada, koliko novčića možeš staviti u patiku/čarapu a da ne žulja do mere da ne možeš da hodaš normalno? 

 

Mislim, ne znam, nikad nisam probao 🙂

Link to comment
Share on other sites

Da nema nas koji pamtimo malo duze ovo bi prica da idu sva ssranja i iz Bg mogla proci, ali ako se vratimo u proslost na ex yu prostoru je uvek bilo sranja na basketu. Sibenik ( legendarna tuca igraca koji je usao u publiku i naravno dobio po pi…) Zadar - Jazine primaju 3000, a guraj  na 7000, Gripe, Cetinje, Cacak, Zetra pre Skenderije, Tuzla, Titograd…. kasnije jedne sezone bio Gorstak iz Kolasina , Niksic…. a Skoplje! Rabotnicki dvorana u gradskom parku, ne znas gde si dosao. Ludilo! Cak je i u Kragujevcu bilo zajebano dok su igrali aba. Gadjali nas ozmedju ostalog vakumiranim kikirikijem…..Kosarka je do 90. u Beogradu bila gospodska igra. OKK, Radnicki , Zvezda, KKP, pa IMT….Skoro pa bez incidenata… pogotovo Zvezdina publika. Kod grobara je pocelo sa ozbiljnim picvajzima sa dolaskom vujosevica ( drugi mandat )… Dule je imao suspenziju dok je trenirao mladje kategorije. Onda je bio u OKK driblao nas je dok krv ne propisamo,  ali ni sudije nije jebavao 2%… Kod nas je Vlada Djurovic doneo taj “zapaljivi” momentum na klupu……mada i Dule je za onih godinu dana sto je bio u KKCZ dizao tenziju…..secam se Zvezdine borbe za opstanak mislim da je bila tekma sa Cibonom, Prota bio trener a Zivkovic ( hm mozda i ne, nije mi Dabina knjiga pri ruci ) nas spasio ispadanja kosem u poslednjim sekundama …. atmosfera kao bila nelektrisana. 30% od Jazina kao merne jedinice.
Sve ovo u BG je bila ladna limunada za ostatak gore pobrojanih terena. Prvo veliko sranje na derbiju je bilo kad je pogodjen onaj decko na grobarskoj tribini ( ispostavice se kasnije da je nas navijac ) raketom. Jaja, urin, pikado strelice, flase, ograda, padovi tribina itd dolazi kasnije sa jacanjem navijackih gupa.  U to vreme na svakoj medjunarodnoj tekmi koju smo igrali u Bg sa Grcima gosti su imali bucniju publiku. Bilo dosta studenata, a i dolazili na gostovanje. Pogotovo iz Soluna kad igraju Aris i PAOK. Sto kaze Dejo i u moje vreme bilo ovako. Kondez zvani Moraca, nije bilo sanse da se dobije dole. A tek rad sa sudijama! To je prvi u kosarku uveo Stane Dolanc, kad je muljao sa arbitrima na SP u Ljubljani, a kasnije i za Olimpiju. Slovenci uvek sve radili u rukavicama. A sudije i njihovi lanci povezivanja su posebna prica.

  • Like 15
  • Thanks 4
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Nije ranije u doba SFRJ bilo toliko sranja zato sto je drzava bila efikasnija a navijači nisu bili paravojne jedinice. Naravno bilo je nezgodnih gostovanja Zadar, Skoplje, Kraljevo, Zenica, Šibenik ali je sve to kamilica na ovo danas. U vreme SFRJ gostovanja u BG su bila najpozeljnija posto je Šaper prvo polazio od BG klubova. 

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kum žoržo said:

Da nema nas koji pamtimo malo duze ovo bi prica da idu sva ssranja i iz Bg mogla proci, ali ako se vratimo u proslost na ex yu prostoru je uvek bilo sranja na basketu. Sibenik ( legendarna tuca igraca koji je usao u publiku i naravno dobio po pi…) Zadar - Jazine primaju 3000, a guraj  na 7000, Gripe, Cetinje, Cacak, Zetra pre Skenderije, Tuzla, Titograd…. kasnije jedne sezone bio Gorstak iz Kolasina , Niksic…. a Skoplje! Rabotnicki dvorana u gradskom parku, ne znas gde si dosao. Ludilo! Cak je i u Kragujevcu bilo zajebano dok su igrali aba. Gadjali nas ozmedju ostalog vakumiranim kikirikijem…..Kosarka je do 90. u Beogradu bila gospodska igra. OKK, Radnicki , Zvezda, KKP, pa IMT….Skoro pa bez incidenata… pogotovo Zvezdina publika. Kod grobara je pocelo sa ozbiljnim picvajzima sa dolaskom vujosevica ( drugi mandat )… Dule je imao suspenziju dok je trenirao mladje kategorije. Onda je bio u OKK driblao nas je dok krv ne propisamo,  ali ni sudije nije jebavao 2%… Kod nas je Vlada Djurovic doneo taj “zapaljivi” momentum na klupu……mada i Dule je za onih godinu dana sto je bio u KKCZ dizao tenziju…..secam se Zvezdine borbe za opstanak mislim da je bila tekma sa Cibonom, Prota bio trener a Zivkovic ( hm mozda i ne, nije mi Dabina knjiga pri ruci ) nas spasio ispadanja kosem u poslednjim sekundama …. atmosfera kao bila nelektrisana. 30% od Jazina kao merne jedinice.
Sve ovo u BG je bila ladna limunada za ostatak gore pobrojanih terena. Prvo veliko sranje na derbiju je bilo kad je pogodjen onaj decko na grobarskoj tribini ( ispostavice se kasnije da je nas navijac ) raketom. Jaja, urin, pikado strelice, flase, ograda, padovi tribina itd dolazi kasnije sa jacanjem navijackih gupa.  U to vreme na svakoj medjunarodnoj tekmi koju smo igrali u Bg sa Grcima gosti su imali bucniju publiku. Bilo dosta studenata, a i dolazili na gostovanje. Pogotovo iz Soluna kad igraju Aris i PAOK. Sto kaze Dejo i u moje vreme bilo ovako. Kondez zvani Moraca, nije bilo sanse da se dobije dole. A tek rad sa sudijama! To je prvi u kosarku uveo Stane Dolanc, kad je muljao sa arbitrima na SP u Ljubljani, a kasnije i za Olimpiju. Slovenci uvek sve radili u rukavicama. A sudije i njihovi lanci povezivanja su posebna prica.

Stamenković Branko

a treneri su bili Mile Protić i Vučinić Dragiša koji mu je bio pomoćnik i igrač.

Link to comment
Share on other sites

Mada i 70 tih godina u beogradu je bilo takvih incidenata samo u minimalnoj meri.

Sećam se dva takva slučaja derbi Partizan - Zvezda 1975 godine kada su navijači Partizana gađali košarkaše Zvezde bakljama a na tribinama i posle meča prebili navijače Zvezde drvenim motkama koje su se tada uveliko unosile u dvoranu kako bi mahali njim jer su na kraju istih bile zastave. Na toj utakmici navijačima Zvezde nije dopušteno da unose iste. Nakon tog incidenta predsednik Zvezde i legenda Aleksandar Saša Gec je dao ostavku na mesto predsednika.

 

Drugi slučaj je bio na utakmici Partizan - Jugoplastika takođe u sezoni 1974-75 kada je Rato Tvrdić bio pogođen nekim metalnim predmetom, glava mu je bila raskrvavljena i nakon toga mogao je da traži prekid meča i da se isti registruje 20-0 za goste. Odbio je to nastavio je da igra sa čalmom na glavi i na kraju je Jugoplastika pobedila.

 

Ja znam za ta dva slučaja ponavljam u Bgd što reče Kum Žoržo barem 70 tih i 80 tih je toga jako jako malo bilo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pokušao sam totalno laički, bez ikakvih pretenzija da sam u pravu u toj igri koju sam odigrao sam sa sobom, da izračunam procenat stanovništva koga se najdirektnije tiče sve to što se ovde pominje sa nemalim zanosom; sudbina lige, pravila, klubovi, neregularnosti, incidenti...

 

I kao polaznu tačku uzeo sam one koji su se najdirektnije invorvirali u takvo stanje, dakle publiku u halama, zatim one koji svoje slobodno vreme stavljaju na oltar navijačkih fascinacija po internet forumima, društvenim mrežama, Jutjub podkastima, te one koji u krugu porodice i prijatelja intenzivno razmenjuju mišljenja o Čoviću, Ostoji, Željku, Radonji, Kalini, Panteru...

 

Pa kad se sve to sabere i stavi u odnos sa ukupnim stanovništvom, čini mi se da broj dobacuje do tek nekoliko procenata od celokupne javnosti. Drugim rečima, ogromnu većinu apsolutno sve to totalno ne zanima.

 

A sve dok svega nekoliko procenata uzima aktivno učešće u tim fenomenima, neće biti one kritične mase koja bi mogla da promeni stvari. I tako je bilo oduvek... Posle incidenta, malo se piše po mejnstrim medijima, malo se kuka i nariče, pa opet sve padne u zaborav.

 

I onda Jovo nanovo...

 

Poučen tim višedecenijskim iskustvom, lamente nad zlohudom sudbinom koja nam je priredila navijačke orgije u Pioniru posmatram tek kao jalovu onaniju koja em kratko traje, em nema mogućnost da se reprodukuje i izrodi u nešto relevantno.

 

Jednostavno, mi smo marginalizovana društvena manjina koja igra u svom sociološkom getu po pravilima tog geta... Sami pali, sami se ubili.

 

Edited by Nek grmi jako
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kenozoik said:

Haha, isto sam pomislio, kad sam pisao o "švercu" gore. Nameće se kao jedan od mogućih odgovora. 

 

Mada, koliko novčića možeš staviti u patiku/čarapu a da ne žulja do mere da ne možeš da hodaš normalno? 

 

Mislim, ne znam, nikad nisam probao 🙂

Ako nosis 42, u patiku mogu da stanu 2 upaljaca, to je sigurno 10 u protivrednosti kovanica. Npr ako kojim slucajem nosis martinke, mozes da naguras 5-6 upaljaca sigurno. 

 

Eto npr, zavijes kovanice u providnu foliju i stavis u usta, niko ti ne ide tim detektorima preko face a ti cutis dok prolazis i eto.  

Edited by Redstar0356
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Devil In My Pants said:

Mozak obicnog Srbina radi za Zvezdu i KKP, nahrani ih tu i napunio si im frizider i resio probleme, psihijatar im nije potreban.

 

Potpisujem ceo post, ali samo da dodam - malo ljudi u Srbiji zanima da gleda kompetitivnu kosarku u kojoj ce klubovi prolaziti onako kako budu radili. Ekstreman slucaj toga je NBA - tu nije bitan rad samo igraca na terenu ili trenera na klupi nego i ljudi koji se pitaju koga uzeti na draftu, koga trejdovati, kada prepoznati trenutak da se krene ispocetka.

 

Ovde su najbitniji veza, novac i moc i cesto se podsmesljivo govori o nekome ko pokusava svojim radom da se probije - zasto, ako je dovoljno poznavati neke ljude ili podmititi koga treba ili okrenuti par brojeva?

 

Takvima su i posveceni ovi naslovi u raznim Kuririma i Zurnalima. Mozes misliti, radujmo se sto ce Srbija imati dva kluba u EL (kao da se gleda zemlja, a ne koja su dva kluba u pitanju - nema nasa liga niti vise od dva profi kluba niti nasa liga ima bilo kakva dva mesta). Pa onda te Vucic kupio, te Obradovic nagovorio, te Savic povukao par svojih veza. Klub koji nece biti uspesan jer zna da pronadje igraca ili zna da napravi igraca nego zato sto se neko u Srbiji igra "kako biti Djordjo Armani".

 

Crvena zvezda je slicna prica - to ce trajati dok (ponovo) domaca osnova ne napusti klub, a onda nece ostati niko jer najmladji igrac ima 26 godina. Odnosno, ostace taj najmladji igrac.

 

15 hours ago, Devil In My Pants said:

ABA liga je po strukturi i ozbiljnosti jedna od slabijih liga, zivi se od drzava, zna se sve unapred...nikakvi zakonine vaze u ligi. Zato cemo zauvek biti svedeni na lokal. Cak i ovo nenormalno upumpavanje para u kosarku i to samo za dva kluba nece doneti nista.

 

Jedna od tuznih istina (ako je istina) je navod SZ/Kurira da je Partizan bio zainteresovan za WC, a Cedevita Olimpija (na primer) nije. To bas potvrdjuje ono o cemu pises - sve se zna, svako zna svoju ulogu, privatan klub je tu da malo zasmeta u polufinalu i igra EC, ali su drzavni klubovi iz jedne velesile kao sto je Srbija tu da se filuju milionima pa da onda vecina uziva u vec vidjenim finalima u cak tri razlicita takmicenja!

 

Ostaje da se vidi da li su sve ove vesti istina, ali ako jesu (a deluje da ce ovog puta to biti slucaj), planiram da u sirokom luku zaobilazim vesti vezane za evropsku kosarku barem dok sezona ne pocne - jednostavno sve ovo stvara jedan krajnje mucan osecaj.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, daba said:

Mada i 70 tih godina u beogradu je bilo takvih incidenata samo u minimalnoj meri.

 

Podesti me ova prica, a ti verovatno znas vise od mene - Cale mi je pricao o velikim incidentima u Hali sportova na tekmi Zvezda - Simental kada se Moka Slavnic zakacio sa nekim njihovim Kenijem. Ovaj je navodno bio gromada od coveka sa dugom ridjom kosom i krenuo je da juri Moku po terenu koji ga je isprovocirao nesto. Tada publika ulece u teren, Keni ih slaze nekoliko na parket bez problema dok ga na kraju nisu jedva oborili, navodno su ga i nasi panduri tukli zajedno sa publikom. Sutradan je u novinama izasla vest - Veliki neredi u Hali sportova, a ispod slika na kojoj je buduci vencani kum mog oca koji stoji okrenut ka tribinama, a u ruci mu je puna saka Kenijeve kose koju je iscupao u celom haosu (kum je generalno blesav tip koji je bio sklon glupostima u mladjim danima). Dugo smo taj isecak iz novina cuvali kod nas sa nekom smesnom posvetom, ali se nazalost zagubio negde.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, threepwood said:

 

Podesti me ova prica, a ti verovatno znas vise od mene - Cale mi je pricao o velikim incidentima u Hali sportova na tekmi Zvezda - Simental kada se Moka Slavnic zakacio sa nekim njihovim Kenijem. Ovaj je navodno bio gromada od coveka sa dugom ridjom kosom i krenuo je da juri Moku po terenu koji ga je isprovocirao nesto. Tada publika ulece u teren, Keni ih slaze nekoliko na parket bez problema dok ga na kraju nisu jedva oborili, navodno su ga i nasi panduri tukli zajedno sa publikom. Sutradan je u novinama izasla vest - Veliki neredi u Hali sportova, a ispod slika na kojoj je buduci vencani kum mog oca koji stoji okrenut ka tribinama, a u ruci mu je puna saka Kenijeve kose koju je iscupao u celom haosu (kum je generalno blesav tip koji je bio sklon glupostima u mladjim danima). Dugo smo taj isecak iz novina cuvali kod nas sa nekom smesnom posvetom, ali se nazalost zagubio negde.

To je bilo 1972 godine u Kupu pobednika Kupova.

Prvo je tu Lazarević nastradao kada ga je Barivijera udario na dve sekunde pre kraja meča. Zvezda je imala +26, tamo je izgubila sa -24.

U tim trenucima Keni (koji je pre košarke bio bokser) kao što si rekao nakon provokacije Slavnića počinje da ga juri po terenu i tu nastaje haos.

Uleće publika a potom i policija ne zna se ko koga bije.

Posle je Keni van terena dobio dobre batine od naše policije.

Digla se bila velika frka ali je to Bora Stanković sve to ispeglao.

To sam ja mojoj knjizi detaljno opisao, ta tuča je jedna od najlegendarnijih na ovim prostorima i dan danas se spominje-

Inače samo jedno pola godine kasnije Simental je ponovo bio u Beogradu na TV turniru šampiona i naravno Keni ali kao da se ništa nije dogodilo.

Nakon toga Zvezda i Simental su se u Kupu šampiona u sezona 1972-73 našli i sve je odigrano regularno. Zvezda je izgubila sa 76-80 i završila u grupi kao druga pa je u polufinalu kupa šampiona išla na CSK-a iz Moskve.

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, kum žoržo said:

 Sto kaze Dejo i u moje vreme bilo ovako. Kondez zvani Moraca, nije bilo sanse da se dobije dole

 

sve je tako kao što kažeš (i kako je dejo pomenuo);

međutim, 2022. godina je, ne možemo više držati kao referencu nešto što je bilo 80ih i 90ih

 

70ih je bilo normalno u beogradu da dobiješ batine ako furaš dugačku kosu.

tako i ovo klizalište npr, to je bilo regulare ali se i košarka igrala mnogo drugačije, fokusirano na zidanje ispod koša i midrange, sa manje kretnji i promena pravca.

danas je to samoubistvo i meni je, pored ovog divljanja navijača, još veća impresija da je to prvo dozvoljeno a zatim i da na prvo klizanje nije ispražnjeno pola hale.

 

hoću da kažem, sve smo nekada u istoriji videli i po više puta ali valjda treba da se oslanjamo na dobre prakse a da loše eliminišemo 

(ništa protiv tvog upisa, dodao sam recs, samo lamentiram dalje na temu).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Obradovic je prethodnih 20 godina proveo trenirajuci klubove iz zemalja u kojima se desavaju identicne stvari kao kod nas, ako ne i gore. Osvojio je 34 trofeja (od toga 6 puta EL) upravo u okruzenju i atmosferi slicnoj onoj koja je vladala u finalnoj seriji ove sezone. Grcka gde je mrznja izmedju Oli i Pao ogromna, jedno od najvecih rivalstva na svetu, i Turska za koju se zna kakvi su im huligani i na sta su sve spremni.

 

Incidenti, napadi, gadjanje, praznjenje tribina, svadje... Do sada je znao da se snadje u tome.

 

 

  

Quote

Na uzbudljivom gostovanju Bešiktašu, dva puta prekidanom zbog lošeg ponašanja domaćih navijača, ekipa Željka Obradovića i treći put je savladala izazivača i došla na 40 minuta od odbrane titule.

Predstojeći, možda i poslednji meč turskog prvenstva biće odigran u petak, takođe u dvorani Bešiktaša, koja je večeras posle drugog prekida ostala bez gledalaca.

 

Quote

Baš se mrze.Veliki grčki košarkaški derbi između Olimpijakosa i Panatinaikosa ne može bez incidenata! Nakon što su crveno-beli posle 15 godina osvojili titulu šampiona Grčke, na konferenciji za novinare napadnuti su trener PAO Željko Obradović i plejmejker zelenih Dimitris Dijamantidis. Naime, nekoliko navijača Olimpijakosa volšebno se probilo do prostorije za konferencije za novinare i krenuli su da vređaju goste.Ubrzo su počeli da bacaju razne predmete, a prema Obradoviću i Dijamantidisu je poletela i stolica.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...