Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

14 hours ago, Borca said:

Lamar Peters koji je prosle sezone igrao u Bursasporu (prvi angazman u Evropi) navodno blizu potpisa za Baskoniju.

 

Baskoniji pod hitno trebaju neka pojačanja, baš su tanki, tako da će čak i ovaj antivax dobro da dođe.

 

Vanja Marinković lagano konkuriše za najgoreg igrača u čitavoj EL, a da nisu ovi Rusi i Turci koji greju klupu u evroligašima iz tih zemalja. Frapantno je nemoćan na EL nivou, što naročito dolazi do izražaja na ovako tankom rosteru Baskonije.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, goldberg said:

Baskonia ce u sastavu imati dva Petersa.

 

Pamti li iko kada se desilo da neki klub ima dvojicu igraca istih prezimena (a da to prezime nije Brown)?

 

Braca Ivsic u Studentskom centru. OK nije evropsko takmicenje ali mi prvo palo na pamet a da je aktuelno. 

Link to comment
Share on other sites

On 11/3/2021 at 9:44 AM, Chaos Is Me said:

 

Baskoniji pod hitno trebaju neka pojačanja, baš su tanki, tako da će čak i ovaj antivax dobro da dođe.

 

Vanja Marinković lagano konkuriše za najgoreg igrača u čitavoj EL, a da nisu ovi Rusi i Turci koji greju klupu u evroligašima iz tih zemalja. Frapantno je nemoćan na EL nivou, što naročito dolazi do izražaja na ovako tankom rosteru Baskonije.

Ima samo u Zvezdi nekoliko gorih od njega 😄 

Napokon i Fenerbahce dobi iako su dvocifrenu prednost imali vrati se na 1 posjeda CSKA reko i ovo ce prokockati al izdrzase.


 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...