Jump to content

UEFA Europa League


Xpert

Recommended Posts

4 minutes ago, Don Juan said:

Nije ni DDG nevin, ali ovaj je tražio loptu i onda...ne znam.

S obzirom na stil igre koji zeli ETH ( koji ja jos ne vidjeh za ovih 9 mjeseci ) i da se gradi akcija pasom onda su ovo stvari koje su normalne tj pas. 

To radi Nojer, Ederson, Alison itd itd ali ovaj drvosjeca ima mozak koji radi kao Pentium I, dok on obradi sta se desava oko njega prodje 5 sekundi. Imao je prostora da da pas, da pridje lopti, da se okrene ali kad je neko drvo onda je drvo. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

S obzirom na stil igre koji zeli ETH ( koji ja jos ne vidjeh za ovih 9 mjeseci ) i da se gradi akcija pasom onda su ovo stvari koje su normalne tj pas. 

Ma ok je to, nego je ovaj bio okružen, a imao je igrača slobodnog desno. Ali, opet Megvajer je tražio loptu.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Ovo je vise krivica DDG nego glavatog. Utrpao mu loptu medju 3 igraca umjesto da je ispuca.

Sad sam video još dva puta snimak. Da li je veća krivica u DDG..ima i njegove definitivno. Mislim da to ne abolira Herija.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Ma ok je to, nego je ovaj bio okružen, a imao je igrača slobodnog desno. Ali, opet Megvajer je tražio loptu.

 

 

 

Slazem se ali opet, ako forsiras takvu igru ovo je nesto najnormalnije. Milion puta vidjeno ove sezone ali Licha ovo izvlaci bez problema za razliku od drvosjece. Decko je kapiten Utd, najgori igrac kojeg su moje oci gledali u dresu Utd

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Sad sam video još dva puta snimak. Da li je veća krivica u DDG..ima i njegove definitivno. Mislim da to ne abolira Herija.


Pa DDG bi trebao znati da je ovaj retardiran i da ce izgubit loptu ako mu doda izmedju 3 igraca. Razumijem ja da vecina ekipa danas gradi igru od stopera al u onoj situaciji normalan golman ispucava bez puno razmislanja. 

Link to comment
Share on other sites

Влаховић пропао скроз. Угасио га максимално Алегри овим неким антифудбалом. И он и Кијеза неће се наиграти фудбала у овом Јувентусу.

 

И сада ће бранити 10 минута ових 1:1 и има шансе и да га приме.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

S obzirom na stil igre koji zeli ETH ( koji ja jos ne vidjeh za ovih 9 mjeseci ) i da se gradi akcija pasom onda su ovo stvari koje su normalne tj pas. 

To radi Nojer, Ederson, Alison itd itd ali ovaj drvosjeca ima mozak koji radi kao Pentium I, dok on obradi sta se desava oko njega prodje 5 sekundi. Imao je prostora da da pas, da pridje lopti, da se okrene ali kad je neko drvo onda je drvo. 

Vi jedino da vratite Murinja, poslednji put ste nesto osvojili sa njim, a i sada je otisao u polufinale.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, DJORDJE said:

Vi jedino da vratite Murinja, poslednji put ste nesto osvojili sa njim, a i sada je otisao u polufinale.

Pa vidi, ne bih imao nista protiv. Sve je bio u pravu ali tada su svi stali na stranu igraca mesjutim sada je jasno koliko su ti igraci ljigavi itd itd.m i da je trebalo stati u zastitu Murinju.

 

Nek se da milijarda strucnjaku iz Holandije pa nek opet prosipa svoju demagogiju po medijima a da mu igra ekipe bude k....

Kao sto je 2 mjesto Olea bio splet okolnosti usled igara drugih ekipa tako je i ovo 3 mjesto isto jer Totenhem ne zna dje se nalazi, Liverpul i Celzi ocajni. 

 

Sada ide Brajton u FA kupu da ih oduci od fudbala a onda redom @ Totenhem, AV, @ Brighton i @West Ham. 

Tu me uopste ne bi iznenadilo da izadju sa svega 2 do 4 boda u ta 4 meca.

Edited by Miki28
Typo
Link to comment
Share on other sites

DDG je sjebao napad jer bi Hari verovatno bio prinudjen da je ispuca. Medjutim, nikako njegov potez nije ugrozio njegov gol jer bi i stoper seoske lige mogao da izbaci loptu u korner ili aut.

 

Neki pricaju kao da je Mekgvajer na pola metra od sebe imao O'Nila, Jokica i Jao Minga.

 

IMG-20230421-100431.jpg

 

Trenutak kada lopta dolazi do njega, mogao je raspiciti u korner kada nije sposobniji za nesto vise i onda kritikovati golmana.

Edited by Snjofko
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...