Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 hour ago, Kooineeperk said:

Nisam to hteo da pominjem iz razloga sto sumnjam da taj novac zaista odlazi kome treba (ili barem u punoj sumi). 

Human povod svakako, podrzavam to, ali eto, imam zadrsku ka tome ko to realizuje (valjda se zovu Fondacija Delije).

Е свашта... Па барем постоји интернет, све може да се види и сазна, да ли је организација транспарентна или није... Баш, баш безобразно, срамота.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

Е свашта... Па барем постоји интернет, све може да се види и сазна, да ли је организација транспарентна или није... Баш, баш безобразно, срамота.

Evo sramim se sto imam rezervu prema necemu sto nosi ime narkomansko-kriminalno-politicke organizacije maskirane u navijace mog voljenog kluba. Bas se sramim sto sam mogao uopste da pomislim da bi se ovakvo jedno primereno udruzenje gradjana upustilo u neke finansijske malverzacije prikrivene humanitarnim ciljem. Ipak su te Delije sve neki fini mladici i devojke, koji ne diluju narkotike na tribini, niko tamo nema kriminalni dosije, nose penkalo i svescicu da u slobodno vreme pisu poeziju a ne utoke i nozeve... Na utakmicama svi do jednog primereno navijaju. Sram me je. Pomesao sam ih sa nama simpatizerima i semenkarima. 

 

Disclaimer: da, mogu da poverujem da tamo ima i finih i dobronamernih ljudi i iskreno se nadam da tako neki vode fondaciju a ne ona bagra sa sipke. Ali kako ih ne znam, ni te fine ni ove sa sipke, sinonim za "Delije" su mi oni kreteni a ne ovi fini ljudi kojih, eto, verujem da ima. 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Medju tim ljudima ima normalnih, skolovanih ljudi, ljudi koji apsolutno nikakav prekrsaj u zivotu nisu napravili. Pogresno je sto je prva asocijacija na njih neki Bogdanovi i slicni.

Prikupljeni novac sigurno ide tamo gde treba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, berti said:

Medju tim ljudima ima normalnih, skolovanih ljudi, ljudi koji apsolutno nikakav prekrsaj u zivotu nisu napravili. Pogresno je sto je prva asocijacija na njih neki Bogdanovi i slicni.

Prikupljeni novac sigurno ide tamo gde treba.

 

33 minutes ago, Perkos2 said:

I ja mogu ovo da potvrdim, lično se uverio na mnogo primera. 

 

Opet kazem, ok, ja mogu u to da poverujem, ali zaustavi nekog random prolaznika i pitaj ga sta misli o Delijama i Grobarima i davanje nekih para njima na poverenje. 😄 Nisu to predrasude - to je imidz koji su sami izgradili razni Bogdanovi i Belivukovi. Nisam im ja radio PR. A kao neko ko i nije iz tog miljea, ne znam dalje od ovog sto vidim spolja. 

 

Akcije davanja krvi su recimo isto super. A tu valjda i nema sta da se mulja. 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Setite se 2011 said:

 

Sta nam ovo govori , sezonske u predprodaji kada mu vreme nije:

- totalni smo bezbankovici,

- ima 1500 zvezdasa koji ce da kupe sezonsku bez obzira ko ce biti u rosteru sledece sezone

- ima 1500 zvezdasa  koji ce da kupe sezonsku zato sto ce da ustede od 2000 do 10.000 na popustu

- ima 1500 zvezdasa koji jos nisu odlucili da idu na more, pa ce pare sklonjene za more odvojiti za sezonsku pa o letovanju razmisljati u avgustu, 

- klub ce pare od ovih 1500 zvezdasa  koji ce da ustede, biti verni, otici kasnije na letovanje  iskoristiti da plati porez prema drzavi kako bi se qr...ili u jutarnjem programu,

- klub ce pare od ovih 1500 iskoristiti da isplati zaostale plate i dugovanja,

- klub ce verovatno da bi ovu brojku od 1500  povecalo za dodatnih 500 do 1000 novih do pocetka prodaje potpisati trenera, zadrzati neke igrace , dovesti nekoga i time opravdati ovako rano pustanje u prodaju sezonske.

 

 

birajte sta vam najvise prija usima, za sta god se odlucite znajte da ste u pravu. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Šarac said:

Sta nam ovo govori , sezonske u predprodaji kada mu vreme nije:

- totalni smo bezbankovici,

- ima 1500 zvezdasa koji ce da kupe sezonsku bez obzira ko ce biti u rosteru sledece sezone

- ima 1500 zvezdasa  koji ce da kupe sezonsku zato sto ce da ustede od 2000 do 10.000 na popustu

- ima 1500 zvezdasa koji jos nisu odlucili da idu na more, pa ce pare sklonjene za more odvojiti za sezonsku pa o letovanju razmisljati u avgustu, 

- klub ce pare od ovih 1500 zvezdasa  koji ce da ustede, biti verni, otici kasnije na letovanje  iskoristiti da plati porez prema drzavi kako bi se qr...ili u jutarnjem programu,

- klub ce pare od ovih 1500 iskoristiti da isplati zaostale plate i dugovanja,

- klub ce verovatno da bi ovu brojku od 1500  povecalo za dodatnih 500 do 1000 novih do pocetka prodaje potpisati trenera, zadrzati neke igrace , dovesti nekoga i time opravdati ovako rano pustanje u prodaju sezonske.

 

 

birajte sta vam najvise prija usima, za sta god se odlucite znajte da ste u pravu. 

 

Jebiga, bezbankovici smo ali smo bar sposobni i ne cekamo da resenje nasih problema dodje samo od sebe.

I onda dodje neki brat ovde i napise da ne zna jel nam dovoljan samo Guduric ili ga je bolje upariti sa Nedovicem (smajli koji se udara u glavu, da ne trazim sad)

Just now, Redstar0356 said:

Kako cemo da potpisemo nekog ako nemamo pare? 

 

Dovescemo kad zatvorimo sve rupe ili bar najveci deo njih, kao i svake godine do sada...

Ko nije neka baci pogled na gostovanje Ristovica kod Mileta cini mi se, bas je on pricao o tome sta radi uprava kluba dan nakon zavrsetka sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Мене занима кад ће продаја сезонских. Волео бих што пре да крене. Нисам сезонац тако да претпродаја не важи за моју категорију. (Да сачекам сутрашње саопштење) ...  Мислим да је ова сезона за цело спортско друштво а нарочито за фк и кк после  2000-е најважнија. Фк се бори за директну промоцију у ЛШ, КК се бори да обузда комшију и врати све у нормалне токове тј. редовно корито матицу. Свако ко може треба да помогне куповином сезонске карте и да подржи клуб у оба спорта.  

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Redstar0356 said:

Pa ne znam, traze valjda neku garanciju unapred?  Gde cemo kasnije naci pare ako sad nemamo?

godinama NC prica o tome, mi pocnemo sezonu tako sto prve pare sto dobijemo placamo zaostale dugove, nikada nismo poceli novu sezonu a ona u kosarci pocine  od 01 jula i traje do 30 juna, tako sto imamo ceo budzet na racunu i sada se rasporedjuje kako ti se cefne.

 

Sledi potpisivanje novog ugovora sa MTS, naravno ako bude dugorocniji , odmah ce se unovciti unapred kroz faktoring a banka neka ceka uplate mesecne. Kamata za taj posao se kompenzuje kroz reklamu , mi njima nista ne dajemo sto su nam dali sve pare unapred  na ime kamate, oni dobiju u kontri reklamu . 

Drugo, imamo ove sponzore na godisnjem nivou, koji svoje obaveze ispunjavaju relativno redovno i tu se nema sta zameriti.Ozbiljne su kuce i drze se ugovora, a imaju pare, nisu neki lezilebovici.

Godisnje grad odobri neka sredstva koja obicno dodju kada bas zagusti.

Isto tako i sredstva preko saveza dolaze kada drzava podeli te pare savezima a oni posle to proslede klubovima,

Pare od ulaznice dolaze kada pocne liga i to je neki kontinuirani priliv svezeg novca od ticketinga i prodaja artikala.

Pare od EL se dobijaju u aprilu sa prethodnu sezonu.

Sezonske, uvek na pocetku u pretprodaji, i naravno u septembru kada se pusti ostatak za ljude koji se tada odluce za sezonsku cekajuci valjda kako ce tim izgledati

Naravno postoje i oni eurliga paketi za pojedine navijace.

Novi sponzori ako dodju dobro dosli (jedan bivsi sponzor se vraca, ali od sledece knjigovodstvene sezone, ali ce nas zakaciti u 2023 sto se tice takmicarske), ali to opet zavisi od mnogo faktora, Fk tj Terzic je obecao da ce mnogo vise para sada moci da pomogne ostalim sekcijama zbog novog ugovora sa Gaspromom, a i to je jedan od njegovih predizbornih obecanja i sa kojim je zasluzio izbor za novog pred SD.

 



 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kada se slegnu utisci i razum u rasuđivanju zauzme mesto gde je prethodno bilo srce, i to bilo s pravom jer mi navijači KKCZ na kraju sezona i možemo samo da računamo na srce olakšani od tereta ma kakvog razuma, gomila pitanja koja čekaju na odgovor, pa i ona na koja i nema baš relevantnog odgovora, stanu da se talože i prave od sebe piramidalnu intrigu.

 

Tako je u stvari svake godine, ali koliko god bili nezadovoljni pojedinim situacijama, navijači zaista nemaju mnogo manevarskog prostora u prigovaranju nekome ko je osvojio bukvalno sve domaće trofeje, i to kalendarski uzastopno uspeva iz sezone u sezonu zaredom... A opet se, s druge strane, s vremena na vreme čini da bi situacija morala da bude ako ne bolja, onda makar organizaciono olakšana onima koji na parketu osvajaju sve te titule.

 

Drugim rečima, kako je moguće da klub koji ima najviše navijača u Srbiji i ponovo je najtrofejniji u državi, pored svih tih navijača i titula, što zbirno donosi reputaciju kad već novca u košarci nema dovoljno, mora da prodaje u junu sezoske karte kako ne bi grebao dno kašikom? I kako je moguće da Nebojša Čović nije bolje valorizovao vlastitu poziciju u odnosu na Srpsku naprednu stranku i sponzore koji plešu po diktatu režima, koga iz jutra u jutro hvali na sva usta gostujući u opskurnim TV sadržajima, pa je nateran na neke faktoringe kako mu se klub ne bi finansijski raspao po šavovima, dok njegov oponent s druge strane, inače pripadnik najnižeg ešalona stranačkih klimača glavom, nema takvih problema???

 

Iz tih razloga i zahtev za iskorak u Evroligi na granici je dobrog ukusa koliko je na granici tog dobrog ukusa i činjenica da neko ko ima budžet od sedam i po miliona ne može baš da dominira nad onima koji imaju sezonske budžete od 22 miliona, 25 miliona ili 38 miliona, ali mora da se odmerava u toj neravnopravnoj borbi...

 

Jer, možemo i da letnji dan do podne izbegavamo ofucane paralele između juga i ferarija i boksera pero kategorije naspram teškaša, ali ono što ne ide, brate - ne ide. A da neko ko je uložio sedam miliona bude ispred nekoga ko je uložio 30 - ne ide.
 

Zato treba što opuštenije prići formiranju tima koji če ponovo s klupe predvoditi Dejan Radonjić, jer barem znamo da tako, čak i sa sredstvima koja imamo i naročito bez onih sredstava koja nemamo, možemo da budemo konkurentni u domaćim okvirima. Greške svesti na minimum kada je reč u vlastitoj kući i o onome za šta smo kadri, pa šta nam bog da.

 

Jer ako se ne stresiraju oni koji su spucali ogromnu lovu da bi na kraju bili ošišani na nularicu što se tiče trofeja, pa čak i u poznim godinama imaju životnog elana da se prepuste čarima mlađanih deva koje ordiniraju na automobilskom sicu (što ne da nije negativno, već znam barem nekoliko kultura i civilizacija u kojima je to baš super), zašto da se stresira KKCZ, klub sa najviše titula u državi...

 

I mi, Zvezdini navijači, da se ne stresiramo previše jer ionako ne možemo da promenimo ono što nas tišti. Već da podelimo pošteno sudbinu, kakva god da bude, zajedno s našim klubom. Istim onim koga smo pratili i kad je sa kadetima igrao seniorske utakmice, i kad nije imao dovoljno igrača za petorku na parketu, i kad nije mao deterdženta da spere znoj sa dresova i tugu u našim očima...

 

I koga sad pratimo, kada su opet, zajedno sa nama, najbolji u Srbiji.

 

  

Edited by Nek grmi jako
  • Like 3
  • Thanks 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Fk tj Terzic je obecao da ce mnogo vise para sada moci da pomogne ostalim sekcijama zbog novog ugovora sa Gaspromom, a i to je jedan od njegovih predizbornih obecanja i sa kojim je zasluzio izbor za novog pred SD.

Ja sam cuo da dobijamo vecu pomoc(kao 2019.) jedino u slucaju da se Zvezda plasira u Ligu Sampiona? Ili cemo svejedno dobiti neku pomoc obecanu od Terzica?

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, goldberg said:

 

Da li samo mene ovo dole na dresu podseca na poster nekog horor filma?

 

21 minutes ago, Redstar0356 said:

Mene podseca na igranje nekog deteta u fotosopu. Bas lose uradjenjo, ideja solidna, realizacija tanka

 

To mi deluje da je od istog "umetnika" koji je uradio i Psiho-Delija majicu:

 

IMG_5891-scaled.jpg

 

 

A i tunel na Marakani je uradjen u tom stilu:

 

 

 

 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...