Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

21 hours ago, Kooineeperk said:

Na Limundu imate aukciju dresova iz prve utakmice finala, pa ko voli... 

 

(oprani 🙂 i potpisani)

 

https://www.limundo.com/kupovina/Sportska-oprema/Dresovi/Kosarkaski-dresovi/Dres-KKCZ-sa-finala-KLS-Nikola-Kalinic/113215073

 

dres-kkcz-sa-finala-kls-nikola-kalinic_s

 

dres-kkcz-sa-finala-kls-nikola-kalinic_s

 

 

Najjača ponuda za sada za Markovićev dres :classic_biggrin:
Pa onda ide Dobrić.

Lazarević i Kuzmić "najjeftiniji"

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dingospo90 said:

Je l se zna koji je "uragan" bio posto nisam ispratio na casu?

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 

Ne Sanja, ne Kneževa šćer, nego ona treca from Niš.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

''Nikola Kalinić je po osvajanju triple krune rekao da će voditi razgovore sa Crvenom zvezdom, te da još ni on ne zna da li ostaje, što je bio svojevrstan signal ostatku Evrope da krene da se raspituje za jednog od ovosezonskih lidera crveno-belih i zvanično najkorisnijeg igrača ABA lige. A prva koja je stala u red je Barselona.

Nezvanično, Katalonci, koji su i pored velikih ulaganja, ovu sezonu završili samo sa jednim peharom (Kup kralja), već su napravili prvi kontakt, u nameri da se raspitaju šta je neophodno da ostvare prošlogodišnju želju, odnosno da angažuju Kalinića.''

 

Kalina brate, stay with us!

Link to comment
Share on other sites

Kalina može da zapali put Katalonije samo u slučaju da Kalinićka na neku foru prelomi i odluči da čari i šarm Beograda zameni Barselonom...tamo negde Bobu iza nogu.

A možda presudi i nezastarivost onog svetog aneksa ugovora pa i u narednoj sezoni njegova prva plata po automatizmu ide šišmišima jer grešan je forte a katarza je proces. A i nismo papisti pa da jedan ček menja sve.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Kalina može da zapali put Katalonije samo u slučaju da Kalinićka na neku foru prelomi i odluči da čari i šarm Beograda zameni Barselonom...tamo negde Bobu iza nogu.

A možda presudi i nezastarivost onog svetog aneksa ugovora pa i u narednoj sezoni njegova prva plata po automatizmu ide šišmišima jer grešan je forte a katarza je proces. A i nismo papisti pa da jedan ček menja sve.

 

Grade oni Gaudijevu Katedralu duze no mi Hram Svetog Save - dodje mu na isto.:classic_sleep:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Grade oni Gaudijevu Katedralu duze no mi Hram Svetog Save - dodje mu na isto.:classic_sleep:

 

Ne mož bude isto...S.Familia nekad proda i 3-4K dnevnih ulaznica po ceni od 32e...zato i mogu da je dogradjuju sto godina.

A srbo-kler se zgražava takve komercijalizacije i bahaćenja...gistro asketizam.

 

Spoiler

23675186838_1668ef60b3_b.jpg

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Crni said:

Ne Sanja, ne Kneževa šćer, nego ona treca from Niš.

Tamburao je taj sve tri! Zamisli  Nemac od 2+ metara i pritom poznati sportista, istamburao bi celu Srbiju da zeli, cak i sve 3 odjednom lagano. 

 

 

Inace, je l se zna identitet Kalinicke?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/21/2022 at 12:29 PM, Kooineeperk said:

Na Limundu imate aukciju dresova iz prve utakmice finala, pa ko voli... 

 

(oprani 🙂 i potpisani)

 

https://www.limundo.com/kupovina/Sportska-oprema/Dresovi/Kosarkaski-dresovi/Dres-KKCZ-sa-finala-KLS-Nikola-Kalinic/113215073

 

dres-kkcz-sa-finala-kls-nikola-kalinic_s

 

dres-kkcz-sa-finala-kls-nikola-kalinic_s

 

 

Zavrseno.

Ogi pa Laza, pa Holins pa tek onda Kalina... 🙂 

 

image.thumb.png.217026ffa9a0c861f679007e25ed1d69.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dragan Mićić said:

Po osmehu vidim da si pazario Dzonijev dres 😁

Ma ni jedan... mnogo je to para da se nosi po tekmama, a da visi na zidu mi je nekako bezveze, niti sam fan dileja niti je pobeda protiv FMP-a u 1. utakmici finala KLS neko bitno dostignuce. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kooineeperk said:

Ma ni jedan... mnogo je to para da se nosi po tekmama, a da visi na zidu mi je nekako bezveze, niti sam fan dileja niti je pobeda protiv FMP-a u 1. utakmici finala KLS neko bitno dostignuce. 

 

 

Nit je cilj navijacka grupa nit je jos manje vaznije dal je to dres gde se igralo u Kls-u ili El, takodje nije ni vazno dal bi neko nosio dres na utakmice ili stajao kod kuce. 

 

Cilj je da se pomogne porodicama u teskim zivotnim okolnostima i to bi bila neka sustina humanog gesta pre svega, a pritom se dobija specijalno dizajniran dres sto bi se reklo limited edition nekog svog omiljenog igraca. Sad ako se nekom ne svidja dizajn to je ok razlog i stvar ukusa, meni je gotivan sta znam izlazi iz okvira nekako.

 

Nemam ni ja toliko love za koliko su prodavani dresovi, treba izdvojiti i za sezonsku i clansku uskoro, samo htedoh skrenuti paznju da si promasio poentu ovoga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, 1945 said:

Nit je cilj navijacka grupa nit je jos manje vaznije dal je to dres gde se igralo u Kls-u ili El, takodje nije ni vazno dal bi neko nosio dres na utakmice ili stajao kod kuce. 

 

Cilj je da se pomogne porodicama u teskim zivotnim okolnostima i to bi bila neka sustina humanog gesta pre svega, a pritom se dobija specijalno dizajniran dres sto bi se reklo limited edition nekog svog omiljenog igraca. Sad ako se nekom ne svidja dizajn to je ok razlog i stvar ukusa, meni je gotivan sta znam izlazi iz okvira nekako.

 

Nemam ni ja toliko love za koliko su prodavani dresovi, treba izdvojiti i za sezonsku i clansku uskoro, samo htedoh skrenuti paznju da si promasio poentu ovoga.

Nisam to hteo da pominjem iz razloga sto sumnjam da taj novac zaista odlazi kome treba (ili barem u punoj sumi). 

Human povod svakako, podrzavam to, ali eto, imam zadrsku ka tome ko to realizuje (valjda se zovu Fondacija Delije).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Kooineeperk said:

Nisam to hteo da pominjem iz razloga sto sumnjam da taj novac zaista odlazi kome treba (ili barem u punoj sumi). 

Human povod svakako, podrzavam to, ali eto, imam zadrsku ka tome ko to realizuje (valjda se zovu Fondacija Delije).

 

Odlazi u punoj sumi gde treba. Znam momke iz te fondacije i skroz su ispravni. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Markoss said:

 

Odlazi u punoj sumi gde treba. Znam momke iz te fondacije i skroz su ispravni. 

Tako je, maltene odvojena prica od te neke price na koju on sumnja.

 

A i klub se ukljucio u sve to, bilo bi bas jadno kad bi tracak nade sumnjivosti bilo u svemu tome.

 

Uostalom mogu se na tom sajtu te fondacije videti sve fakture i priznanice prihoda i rashoda.

 

Bas zato i napisah da na pogresan nacin gleda na ovu akciju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...