Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

29 minutes ago, NikadProtivKaline said:

@Šarac

da li negde moze da se kupi originalni dres kkcz?

Ne. Orginalni dresova nema u prodaji jer proizvodjaci ne zele da puste u prodaju tu malu kolicinu dresova u slobodnu prodaju jer je neisplativo za njih za ovo trziste jer je interesovanje nase publike jako malo.

I cena bi bila preko 100 eur i o tome smo vise puta pisali na ovom forumu, zasto, kako a zakljucak je ZATO.

 

apropo ovih dresova sto su se prodali putem LIMUNDA/

 

svaka cast za akciju, ali.........

 

jedne godine je prodato 11 orginalnih dresova sa potpisima svih igraca gde je najniza cena bila 100.000 dinara, i svi su prodali tog leta i sve je otislo na racun kluba putem akicje DIDa, jer su ljudi iz DIDa to i organzovali. 

 

Mislim da je mogla i jaca cena da se postigne sa ovim dresovima, ali ajde , kratko je reklamirano, mozda ima malo i averzija pojednih navijaca prema grupi ili jednostavno ljudi ne zele toliko para da daju.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Šarac said:

Ne. Orginalni dresova nema u prodaji jer proizvodjaci ne zele da puste u prodaju tu malu kolicinu dresova u slobodnu prodaju jer je neisplativo za njih za ovo trziste jer je interesovanje nase publike jako malo.

I cena bi bila preko 100 eur i o tome smo vise puta pisali na ovom forumu, zasto, kako a zakljucak je ZATO.

 

Izvini, ali meni ovo nikada nece biti jasno. 

 

Ja razumem da proizvodjac (u ovom slucaju Adidas) nece da se cima da distibuira Zvezdine dresove po svojim prodavnicama, male su kolicine, gde sta poslati, pa vracanje ili premestanje i slicno... 

 

Ali dresovi se svakako izradjuju, za klub. Pa zasto onda klub ne uzme vecu kolicinu i drzi ih samo u svojoj prodavnici, ili neka bude samo online prodaja? 

 

Ne znam sada koliko dresova potrosimo po sezoni, recimo 10 po igracu (mada mi to deluje mnogo ali nema veze, zarad racuna samo). To je u sklopu nekog ugovora, koliko nam sleduje, mozda besplatno a mozda sa nekom cenom. Sve preko toga bi morali da platimo, mozda i po nekoj full ceni. Neka proizvodjac to vrednuje 50eur (da li je moguce da je vise?). Klub treba da u ugovoru definise nesto vecu kolicinu, ili da samo ima mogucnost da dokupi, i onda moze dalje da ih proda.

 

Nije poenta u zaradi, to su male kolicine, poenta je u tome da, onom ko moze i hoce, treba biti omoguceni da kupi dres svog voljenog kluba! Vrednost toga, kao sto rekoh, nije u zaradi, vec u imidzu kluba. 

 

Nece Adidas da se zeza s tim? Brate, ima drugih proizvodjaca, zasto uopste mora da bude neki poznati brend? Pa evo ovo sada sto je prodato na Limundu su bili neki custom made dresovi a ne Adidas, zar ne? I sta im je falilo sto igraju u njima?  

 

 

9 minutes ago, Šarac said:

 

apropo ovih dresova sto su se prodali putem LIMUNDA/

 

svaka cast za akciju, ali.........

 

jedne godine je prodato 11 orginalnih dresova sa potpisima svih igraca gde je najniza cena bila 100.000 dinara, i svi su prodali tog leta i sve je otislo na racun kluba putem akicje DIDa, jer su ljudi iz DIDa to i organzovali. 

 

Mislim da je mogla i jaca cena da se postigne sa ovim dresovima, ali ajde , kratko je reklamirano, mozda ima malo i averzija pojednih navijaca prema grupi ili jednostavno ljudi ne zele toliko para da daju.

 

Pa da su malo poraditi na marketingu, da se pominjalo po drustvenim mrezama, forumima (eto, ja sam dao svoj mali doprinos ovde), mozda bi i dostiglo vecu vrednost. A i mnogo je kratko trajala aukcija. Svega par dana a mislim da moze da se setuje i nedelju dana barem. Sa Limundom da se stupilo u kontakt moglo je da se setuje i vise. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim da je vec krenula kuknjava na drustvenim mrezama zbog cijena sesonskih...

Ja ne znam sta se vise desava sa nasim navijacima u smislu da im nista ne valja. Hoce brutalne igrace a skupo im dati 100+ evra za sezonsku (40ak domacih utakmica!)

Prekoputasi ce duplo vecu cijenu staviti i opet ce duplo vise prodati karata. Stvarno ne znam vise dta da mislim o nasim navijacima, izgleda da uspjesi prethodnih godina nisu dovoljni i da samo traze razlog da opljunu klub ili da nadju neku manu da ne mogu ici na utakmice...

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vasa123 said:

Vidim da je vec krenula kuknjava na drustvenim mrezama zbog cijena sesonskih...

Ja ne znam sta se vise desava sa nasim navijacima u smislu da im nista ne valja. Hoce brutalne igrace a skupo im dati 100+ evra za sezonsku (40ak domacih utakmica!)

Prekoputasi ce duplo vecu cijenu staviti i opet ce duplo vise prodati karata. Stvarno ne znam vise dta da mislim o nasim navijacima, izgleda da uspjesi prethodnih godina nisu dovoljni i da samo traze razlog da opljunu klub ili da nadju neku manu da ne mogu ici na utakmice...

Zli jezici bi rekli da prekoputasi ne idu na fudbal pa im je lako da plate. Salu na stranu Cene su ok, narocito ako si sezonac iz sezone u sezonu.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi necemo nikad moci da budemo kao navijaci Partizana u kosarci, kao sto oni nece kao mi u fudbalu.

Nema to veze sa brojnoscu, prosto su izgradili neki kult i to im niko ne moze oduzeti.

Da li sam ljubomoran? Jesam, no sto je bolje🙄

 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Šarac said:

Ne. Orginalni dresova nema u prodaji jer proizvodjaci ne zele da puste u prodaju tu malu kolicinu dresova u slobodnu prodaju jer je neisplativo za njih za ovo trziste jer je interesovanje nase publike jako malo.

I cena bi bila preko 100 eur i o tome smo vise puta pisali na ovom forumu, zasto, kako a zakljucak je ZATO.

jeste, bilo je price, ali je bilo i ovo, pa sam se ponadao da se nesto promenilo

https://kkcrvenazvezda.rs/2021/09/15/kk-crvena-zvezda-i-adidas-detalji-prave-razliku/

 



Crvenoj zvezdi će pored ove dve garniture biti isporučen i treći komplet sa adidas logom, a originalni dres KK Crvena zvezda vrlo brzo će se naći u prodaji u zvaničnoj prodavnici kluba u hali “Aleksandar Nikolić”.

 

ovo oko isplativosti mi isto ne pije vodu, i o tome smo pricali par puta

kako je srbinu skupo da plati 100e za originalni dres, a nije skupo 70-80e za kinesku repliku

ali izgleda sa tobom ne moze na tu temu. zasto - zato

Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Mi necemo nikad moci da budemo kao navijaci Partizana u kosarci, kao sto oni nece kao mi u fudbalu.

Nema to veze sa brojnoscu, prosto su izgradili neki kult i to im niko ne moze oduzeti.

Da li sam ljubomoran? Jesam, no sto je bolje🙄

 

Naravno, pisao ja dosta puta, a ljudi se tripuju da nas ima vise zato sto u javnosti vise ljudi se izrazava da navija za Zvezdu ili nas pise vise na forumu, paralelni univerzumi.

 

Pravih navijaca jednog kluba  ima onoliko koliko ima ljudi u hali prosecno otprilike i to je to, sve drugo nisu realna merila. Prosek mu dodje izmedju Evrope i Abe, a navijaca Partizana ima prosecno poslednjih 10ak godina izmedju 1000 i 2000 vise zavisi kako koje sezone, bilo je recimo i nas vise kada smo igrali El a oni nisu, ali ja nekako gledam kroz Abu vise to mi je esencija najvernijih navijaca.

 

Mi generalno u celini (sto rece Sarac ima oko 1500 najvernijih, al mislim na sveukupno nekoliko desetina hiljada) mnogo smo vise navijaci rezultata nego sto su oni, na zalost. Pricam o prosecnom navijacu ne o sebi i tako je kako je.

 

Meni je recimo neshvatljivo da neko ko nema novca za sezonsku sto je apsolutno shvatljivo, da sebe smatra navijacem kosarkaskog kluba a ne uzme bar clansku kartu od 1500 dinara.

 

Naravno da razumem ljude koji rade druge i trece smene, imaju porodice, ne mogu zbog realnih zivotnih okolnosti da dodju cesto, zive daleko itd.(ali kad imam prijatelja iz inostranstva koji znam koliko radi i dodje minimum 3-4 puta godisnje samo zbog Zvezde znam da ko zeli da nadje nacin naci ce) i sve to savrseno razumem, ali da neko voli klub a ne pomogne sa barem 1500 dinara ako ne moze svojim prisustvom, nikada sebi ne bi dao moralno pravo pa cak i na paralelnom univerzumu kao sto je internet da ikada opljunem nesto o klubu, igracima, trenerima, navijacima...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, 1945 said:

Godinama unazad kada se objavljuju sezonske pise parter senior i parter b a imas 2 partera, pa nije tesko zakljuciti. 

moguće da su me stigle godine ali ja znam za Parter B i Parter 4, mesta će valjda biti za parter B a ovaj seniro parter ću da potražim po Pioniru😄 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...