Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

6 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

 Ni ja ne razumem, to se cuva, ne baca se unaokolo... 🙂

Nekome očigledno više ne treba.

Izvinjavam se što kaćim ovo ali da ne bi bilo polse da ja izmišljam ili insuiniram.

Meni je ovo prebolesno šta sve ljudi rade.

FUM6D4TX0AAl7Ht.jpg

  • Ha-ha 6
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, daba said:

Nekome očigledno više ne treba.

Izvinjavam se što kaćim ovo ali da ne bi bilo polse da ja izmišljam ili insuiniram.

Meni je ovo prebolesno šta sve ljudi rade.

FUM6D4TX0AAl7Ht.jpg

Dobro, kvalitetan primerak ako nista, nisu oni uzasno jeftini rozi, od najgore plastike. Ovaj je gumeno-plasticni. 

A mozda im je trofej vec dodeljen, posto ce samo ovo da osvoje ove sezone

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, necke said:

Fan fact: Po evidenciji Aba lige vise je bilo publike u drugom mecu nego veceras. Kako onda kod nas parket nije bio klizav

To moze ABA da pise koliko hoce. Veceras je dvorana bila dupke puna. U obe nase utakmice su prolazi na tribinama iza klupa bili prohodni i uglovi tribina delimicno i prazni. Veceras bukvalno igla nije imala gde da padne.

 

@daba Koliko smo god kvalitetniji, ne koristimo i ne pokazujemo to. Meni je verovatnije da gubimo 4. utakmicu i da ce biti vrlo tesno u 5. Igrali smo lose delimicno u 1. i 2. cetvrtini kao i prilicno jadno u 4. Daleko smo mi od toga da imamo ista osigurano u ovoj seriji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

To moze ABA da pise koliko hoce. Veceras je dvorana bila dupke puna. U obe nase utakmice su prolazi na tribinama iza klupa bili prohodni i uglovi tribina delimicno i prazni. Veceras bukvalno igla nije imala gde da padne.

 

@daba Koliko smo god kvalitetniji, ne koristimo i ne pokazujemo to. Meni je verovatnije da gubimo 4. utakmicu i da ce biti vrlo tesno u 5. Igrali smo lose delimicno u 1. i 2. cetvrtini kao i prilicno jadno u 4. Daleko smo mi od toga da imamo ista osigurano u ovoj seriji.

Vidi salzem se sa tobom donekle.

Veceras nismo ni mogli da igramo odbranu onako kako znamo jer onoliko klizanje i padanje odavno nisam video.

Drugo sudije u prvoj i poslednjoj četvrtini su nas dobrano osakatile, u prvoj izmišljanjem faulova Laziću, Lazareviću, tri sekunde Kuzmiću u zadnjoj četvrtini nas isteruju u prva dva tri minuta u bonus a Partizan puštaju da igra izuzetno oštru igru.

Faul Davidovca u napadu a sekund pre njegovog faula Lidej ga faulira.

Po meni ne možemo ovako lošu utakmicu da odigramo u petak (u prvom poluvremenu 11 izgubljenih lopti) a oni ne verujem da mogu bolje od ovoga.

Pri tom iskreno se nadam da sa halom će naći neko rešenja oko ovog klizanja i tu onda odbranom čemo rešiti meč.

 

Link to comment
Share on other sites

Plus zastava Kalinica ne znam kako niko nije okacio.

 

Zamislite da je to bilo sa nase strane  odma ide to se zna to je Covic, Vucic kao sto i Zeljko kaze zna se ko je smirivao strasti a ko podgrejavao.

 

Al ovo kod njih to je spontano a kod nas organizovao Covic sve. Samo ne znam sta tacno, ubacivanje predmeta sto se desava ceo zivot ili sto Lesor hoce da se bije ili Panter pokazuje kurac.

 

Covicu mnogo sta zameram i u mnogome snosi odgovornost i u Duletovo vreme i u vreme sa Bokanom ali ne znam sta da mu zamerim u ovim derbijima i ove sezone koji gest tacno. Mozda sto se bori da i Partizan dobije licencu ili sto poziva navijace da se ponasaju fer. Ustvari zameram mu sto ne moze da obezbedi fer sudjenje.

 

Sram bilo Zeljko Obradovica da ga sram bilo sa "videli ste ko je pordgrevao strasti a ko si smirivao", postoje snimci i slike kako ti se ponasaju igraci i strucni stab za sta samo ti snosis odgovornost. Ti si kriv a ne oni. Kao sto sam ja kriv ako je moje dete sutra nevaspitano a ne dete. Kako Radonjicu nikada se igraci ne ponasaju nesportski busaju i pleze a kamoli pokazuju kurceve i to njih trojica na jednoj utakmici plus hoce da se biju, kako? Jel treba i da se vracam na konferenciju protiv Fenerbahcea kada je slagao 3 stvari i lazno moralisao da budemo Srbi gde je on a nije smeo da osudi transparent navijaca Galatasaraja ubijenom Marku Ivkovicu? Lazni gospodin.

 

Odvratno vece u svakom smislu, jebe mi se i za titulu, evo im titula, ionako cemo igrati Evroligu.

 

Navijaci su posebne kategorija svega je bilo sa obe strane, ali ostace obelezeno da su se igraci Partizana ponasali nesportski i to esktremno, da je Zeljko lagao na konferenciji protiv Zvezde 2 puta a Radonjic nikada, da Tegeltija koji vodi Tv Partizan da truje ljude po instagramu i u svojoj emisiji, da je Zoran Savic na molbu Covica da se nadju i razgovaraju kao prijatelji iznapusavao preko medija. Ostoja.

 

Ostace da niko zaposlen iz kluba kkcz nije nijednim gestom uvredio Partizan ove sezone ni u finalnoj seriji. 

 

Samo mi je drago sto imamo istinskog gospodina i sportsmena, dobrocudnog Dejana Radonjica a ne laznog gospodina Zeljka Obradovica.

 

Sve mi je preselo, nema me na forumu par dana sigurno taman ce biti vise prostora za lazno objektivne.

 

Edited by 1945
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, necke said:

 

Zato sto je genije, ne mora da vice da bi nametao autoritet i da bi ga slusali.

 

Kada bi i Obradovic i Radonjic imali najvece budzete obojica bi birali najbolje igrace, kao sto Zeljko vec jeste.

 

Sada kada imaju slicne budzete, jedan inteligentni trener bira inteligentne igrace a drugi bira izuzetno glupe igrace a ja bi dodao i par pokvarenih sto se videlo.

 

Tu se ogledava inteligencija njih dvojice.

 

Sto se tice ko je kakav covek, znate ono, oci su ogledalo duse. Pa pogledajte bilo koju sliku obojice pa ih uporedite.

 

Sa ovim zavrsavam.

 

P.s. "Da li sam dao nekada ružnu izjavu protiv bilo koga? Ali što više pokušavaš da budeš fer i sportista, prave te da budeš ne znam ni ja šta..." Manipulator nevidjenih razmera. 

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

"Podjednako je bilo sa obe strane"

"Zna se ko je podgrevao atmosferu a ko smirivao strasti"

 

Manipulator i lazov na delu.

 

https://postimg.cc/gLpgD4TK/470e5bb4

 

https://postimg.cc/grPpQp9g/923851fe

 

https://postimg.cc/D8vTfcws/786ff2ed

 

Plus topovski udar.

 

Plus Panter 3 puta pokazao kurac, Lesor pokazivao navijacima da mogu da ga uhvate za onu stvar, Panter gadjao navijace da uzvrati, Lesor-Panter-Trifunovic hteli da se biju. Androic psovao i pretio sudijama. Strucni stab dramatizovao sa ubacenim predmetima. Savic ustajao i drao se na sudije, provocirao navijace. Tegeltija imao 10 objava gde je pravdao sve ovo.

Edited by 1945
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ko je sada objektivan da je sve isto sa obe strane(strucni stab, igraci, uprava a moze i navijaci imati slike iznad) taj je licimeran, barem meni, a u paralelnom univerzumu lazne objketivnosti nije.

 

Osudjujem sve provokativne izjave od Covica ranije, debile na tribinama koji ubacuju bilo sta i ako ima jos nesto da sam zaboravio osudjujem unapred. Vredjanja na nacionalnoj osnovi Murica i Omica itd itd. Razumno sam objektivan a ne lazno.

 

Koliko sludjivanja zdravog razuma i istine da ljudi izmisljaju za sudjenje za Boltauzera, Javora i Radovica a ja im okacio 30 utakmica gde su nas krali jos i kaznjeni za to, a tek da su smesni klipovi gde Ledej i Lesor prave po 4 koraka. Jednostavno previse vredjanja razuma je ovo.

 

Samobanovacu se na nekoliko dana minimum.

 

Zelim svima sve najbolje u zivotu, najiskrenije, bez ikakve ironije.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, 1945 said:

---

Sada kada imaju slicne budzete, jedan inteligentni trener bira inteligentne igrace a drugi bira izuzetno glupe igrace a ja bi dodao i par pokvarenih sto se videlo.

 

Tu se ogledava inteligencija njih dvojice.

Sto se tice ko je kakav covek, znate ono, oci su ogledalo duse. Pa pogledajte bilo koju sliku obojice pa ih uporedite.

 

 

gde se gasiš, 'leba ti?

i za kraj, kakve imaš oči lepi 👀

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

---

što se same utakmice tiče, besmisleno je nešto promišljati kada se igra u onakvim neuslovima.

partizan je dobio na kvalitet puntera, pri tome ne mislim samo na tricu u poslednjem minutu, već je u kontinuitetu trpao užasno teške šuteve bez kojih bi partizan izgubio korak sa zvezdom. 

 

dobrić i davidovac su odigrali vrhunske tri četvrtine u kompletu ali nam je u poslednjoj četvrtini falio neko od projektovanih go-to guys, wolters, kalinić, white.

možda tu eventualno leži blaga zamerka radonji - nekako se sa whiteom ponaša čudno; nula minuta u drugoj tekmi, u trećoj ulazi tek u trećoj četvrtini tesne tekme u gostima na klizavom parketu. marković je bar bio deo rotacije od početka utakmice.

 

čudan je bio i izostanak hollinsa u poslednjoj četvrtini, gde je punter rešavao lazića strogo na prednost u visini & wingspanu;

nadam se da se hollins nije povredio u jednom trenutku kada je izvodio aut ispod našeg koša i okliznuo se. to je otprilike poslednji put da se sećam da sam ga video.

jeste bio sa tri lične ali nema tu šta da se čuva. ali eto, bolje bi bilo da je odluka radonjića nego neka nova povreda.

 

partizan mora da ograniči broj posetioca za četvrtu tekmu; još jedan ovakav parket bi bio zaista bizarna i pre svega opasna pojava.

edit

još jedna bitna stavka: na poluvremenu smo imali brda više skokova od njih, pogotovo ofanzivnih.

imali smo sjajnu 3/4 ali smo utakmicu završili potpuno egal i u def i u off skokovima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, drakon1 said:

To moze ABA da pise koliko hoce. Veceras je dvorana bila dupke puna. U obe nase utakmice su prolazi na tribinama iza klupa bili prohodni i uglovi tribina delimicno i prazni. Veceras bukvalno igla nije imala gde da padne.

 

@daba Koliko smo god kvalitetniji, ne koristimo i ne pokazujemo to. Meni je verovatnije da gubimo 4. utakmicu i da ce biti vrlo tesno u 5. Igrali smo lose delimicno u 1. i 2. cetvrtini kao i prilicno jadno u 4. Daleko smo mi od toga da imamo ista osigurano u ovoj seriji.

И да Митру није избијена лопта од сртране Пантера највероватније би победили. Суђење нећу помињати пошто ту нема леба од промене кад смо гости.

 

Добијамо у петак ово.

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, daba said:

Vidi salzem se sa tobom donekle.

Veceras nismo ni mogli da igramo odbranu onako kako znamo jer onoliko klizanje i padanje odavno nisam video.

Drugo sudije u prvoj i poslednjoj četvrtini su nas dobrano osakatile, u prvoj izmišljanjem faulova Laziću, Lazareviću, tri sekunde Kuzmiću u zadnjoj četvrtini nas isteruju u prva dva tri minuta u bonus a Partizan puštaju da igra izuzetno oštru igru.

Faul Davidovca u napadu a sekund pre njegovog faula Lidej ga faulira.

Po meni ne možemo ovako lošu utakmicu da odigramo u petak (u prvom poluvremenu 11 izgubljenih lopti) a oni ne verujem da mogu bolje od ovoga.

Pri tom iskreno se nadam da sa halom će naći neko rešenja oko ovog klizanja i tu onda odbranom čemo rešiti meč.

 

Ja mislim da mi mozemo da ponovimo performans od sinoc vrlo lako, nazalost mozemo mi to. A KKP se nudio sinoc za nokaut i mislim da oni mogu bar minimalno bolje od toga. Pasimista sam.

 

Klizanje mi je bilo sinoc gora stvar po utakmicu od sudjenja. Svi igrali kao pod rucnom... Ako budu ispraznili deo tribina, resava se time problem sam po sebi. Ono sinoc jednostavno nije bilo regularno, iako je bilo isto za obe ekipe.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, drakon1 said:

Ja mislim da mi mozemo da ponovimo performans od sinoc vrlo lako, nazalost mozemo mi to. A KKP se nudio sinoc za nokaut i mislim da oni mogu bar minimalno bolje od toga. Pasimista sam.

 

Klizanje mi je bilo sinoc gora stvar po utakmicu od sudjenja. Svi igrali kao pod rucnom... Ako budu ispraznili deo tribina, resava se time problem sam po sebi. Ono sinoc jednostavno nije bilo regularno, iako je bilo isto za obe ekipe.

Mi baš zbog tog klizavog terena nismo mogli da igramo odbranu na našem nivou, par puta su se naši igrači klizali posle čega su košarkaši Partizana ostajali sami ili imali višak igrača nakon čega su poentirali.

Iskreno ne pamtim barem ne ove sezone da smo mi vezali dve utakmice sa ovako lošom igrom.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, daba said:

Mi baš zbog tog klizavog terena nismo mogli da igramo odbranu na našem nivou, par puta su se naši igrači klizali posle čega su košarkaši Partizana ostajali sami ili imali višak igrača nakon čega su poentirali.

 

imali smo i mi lake poene zbog klizanja protivnika. punter je pao sa loptom pa je lazić imao kontru 1 na 0

klizali su se i oni na našem pozicionom napadu. nije da smo samo mi bili u problemu.

 

mislim, sve manje-više ali klizav parket ne sme da se ponovi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Najveci srbin u epizodi da ne zna sta je dno.

U saopstenju mnogo toga istinitog ali na pogresan nacin izreceno.

 

Partizan bi morao da dobije praznu halu zbog onog sinoc al mi se nesto javlja da aba nece imati dovoljno vremena da donese odluku. :kafa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Losmi17 said:

Najveci srbin u epizodi da ne zna sta je dno.

U saopstenju mnogo toga istinitog ali na pogresan nacin izreceno.

 

Partizan bi morao da dobije praznu halu zbog onog sinoc al mi se nesto javlja da aba nece imati dovoljno vremena da donese odluku. :kafa

 

(nisam slušao, da se razumemo, međutim)

 

dno dna = mnogo toga istinitog ali na pogrešan način izrečeno?

slabo mi se slažu ove dve kvalifikacije.

---

ne sećam se da si ti ili bilo ko osim @Edward Louis Severson III priželjkivao praznu halu (a nismo ni dobili takvu kaznu) nakon prošle tekme.

pretpostavljam da imaš neki rafiniran software za procenu izgreda publike u kojoj su ovi partizanovi za prazne tribine a mi jok?

 

ono što bi bila obaveza sudija i zapisničkog stola, je da ne dozvoli novi klizav teren pre svega;

na prvo klizanje mora da si isprazni xy % u hali ili da se ne počne tekma dok nema 100% uslova na parketu za to.

Link to comment
Share on other sites

Nazalost, vrlo je moguce da se eventualna peta utakmica i ne zavrsi. Podje li lose po nas, nasi kreteni ce sve uciniti da nastane katastrofa, tu su jasne stvari.

Bojim se da ce ceo KKP od samog pocetka ici sa provokacijma da bi se incidenti desili, a ponasanje Lesora i Pantera to pokazuje.

To da celnici Zvezde i KKP uticu na kretene sa tribina nije nista novo. Novi momenat je to da se pocelo uticati na igrace da provociraju i izazivaju sukobe. Panter i Lesor su upravo to radili. Dok su bili kod nas, tako se nisu ponasali.

Ovo vise uopste nije sport. Jedino moguce je podici neki zastitni omotac ispred svih tribina. Naravno, uz strane sudije.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

 

imali smo i mi lake poene zbog klizanja protivnika. punter je pao sa loptom pa je lazić imao kontru 1 na 0

klizali su se i oni na našem pozicionom napadu. nije da smo samo mi bili u problemu.

 

mislim, sve manje-više ali klizav parket ne sme da se ponovi.

Kod njih se samo Panter non stop klizao.

Ne kažem ja da je to nečije maslo pa da smo samo mi stime pogođeni već da nismo mogli da igramo odbranu onako kako znamo

i verujem da Radonjić u poslednjoj četvrtini neke igrače nije uvodio baš iz straha da se ne povrede.

Klizav parket nam je totalno promenio koncepciju igre (prvenstveno odbranu).

Što reče Drakon i jedni i drugi su igrali pod ručnom.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim bas suprotno da uprave nemaju kontrolu nad navijacima, jer su oni drzava u drzavi, ne moze im niko nista jer imaju aranzman sa vlastima, kada naprave neko sranje drzava im to oprosti jer rade poslove za stranku i drzavu , a drzava im daje poslove i zmuri na njihove nelegalne poslove i radnje.

 

Na primer zar neko stvarno misli da je neko iz uprave huskao najvijaca CZ da prozivaju onako Ibrahimovica. I sta se posle desilo, nista, nit se saznalo ko je to radio.

 

Ovde uprave ne mogu nista.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...