Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Just now, Filbi said:

Uvek preposteni "poći ću od sebe" najveci medju najvecim Srbima Zelimir iz Čačka

Ozbiljan manipulator.

 

On polazi od sebe samo tamo gde zaista mora poci od sebe tipa Bursa. Tamo gde ima milimetar prostora da okrivi druge ne da ne preuzima odgovornost nego je spreman i da laze. Konferencija protiv Fenerbahcea i ovo veceras to dokazuju a verovatno bi jos svasta rekao da su izgubili sto ocekujem u petak ili u eventualnom petom mecu.

 

Prikriveni lazni gospodin za milione u inostranstvu, samo tad, a i tad nije mogao da se suzdrzi.

 

Svako pokaze svoje pravo lice pre ili kasnije.

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Edward Louis Severson III said:

Ajoooooooooooj mogli bismo jednom i da ocutimo.

Uz svo postovanje tebe kao forumasa, bez lose namere, ne kapiram u kom si fazonu? Dokle bre vise da se cuti? Zbog koga, cega? Iako nasa saoptenja nece imati nikakav uticaj, treba se reagovati konstantno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Predragdjape said:

Uz svo postovanje tebe kao forumasa, bez lose namere, ne kapiram u kom si fazonu? Dokle bre vise da se cuti? Zbog koga, cega? Iako nasa saoptenja nece imati nikakav uticaj, treba se reagovati konstantno. 

 

Nema lose namere. BUKVALNO NIKAD NISMO CUTALI. Bukvalno. Ni mi ni oni. NIkad nismo cutali. Samo seremo, a samo se nama daje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ogromnu kolicinu besa izaziva ovaj mec i sve posle njega u meni, a znao sam da gubimo ovaj duel i pre pocetka. Sam odabir sudija pokazao da gospodin "vodim samo ekipe koje imaju najvece budzete" nece izgubiti 3:0. 

Toliki bes izaziva cinjenica da i pored svega toga, mogli smo da mu damo metlu, pa da vidimo sta bi onda izjavljivali svi oni. 

White je imao onu trojku otvorenu koja je mogla da prelomi mec.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Први део задатка обављен, али не могу да се отмем утиску да смо и поред свега могли да добијемо. Идемо даље, надам се да Ванилица није озбиљно повређен. Главу горе, још боље грађење коша, још која отворена тројка и све са друге стране ће бити џабе.

 

Чека се "Ој, ливадо, росна траво" да нам га забибери у петак.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Edward Louis Severson III said:

 

Mi smo do sada trebali biti izbaceni iz lige zbog tribine, a opet cemo imati publiku u eventualnoj petoj. Nas istorijat ovakvih scena je mnogo veci zbog rivalstva sa Buducnoscu. 

Brate zvucis kao kosarkaski ekvivalent Zena u crnom🤪

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gudura said:

Brate zvucis kao kosarkaski ekvivalent Zena u crnom🤪

 

Pa hvala, sta da ti kazem. Crno je elegantno na zeni.

 

Sad ozbiljno. Kako resiti ovo ako ne nekim surovim kaznama. Nece ovo da ode tek tako. Mnogo je zle krvi.

Just now, srlepajce said:

Predjimo na kosarku

Kakav faul

A tek reakcija Pantera :lol_2:

 

Ja obecao da necu da komentarisem, samo cu da buaaaaaahahahahahahahaha

Link to comment
Share on other sites

Nema prostora za tugu, naprotiv, osecam ono sto sam osecao i u prvom derbiju, i u kupu, i pre par dana...da smo TIM! 

Nisam ponosan na nase navijace, ni najmanje, ali jesam na sve nase igrace koji se ne krevelje, ne busaju, ne majmunisu...to su momci za primer, kao i trener i hvala im na tome.

U petak svi na kalis, bice prelepo!

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ja ne razumem sudije koje na ovaj nacin prekidaju utakmicu.

Cekalo se na nastavak 45 minuta, to i nije bas u redu.

Ako im je ok da ih biju, onda nema potrebe da se prekida - mogao je na primer jedan sudija da ljubi tamo gde je onaj drugi udaren da brze prodje,

U suprotnom, ako je prekid, zasto se vracati posle 45 minuta? Nije li to poziv svim mandrilima da nastave sa slicnim sranjima? 

Mogu da zamislim sta bi danas bilo da se dodeljivao pehar Lazicu za 3-0 u seriji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da je atmosfera bila nenormalna jeste, ali na neki nacin je to odgovor na atmosferu sa druge utakmice.

Tako da ni jedna ni druga strana nisu cvecke.

 

Cetvrta utakmica ce biti kao prva, vrela atmosfera ali opet mirnija jer su se sada "ispucali".

 

Ako bude pete,mozda je najrealnije bez publike ili sa dosta manjim kapacitetom publike, pa neka bolji pobedi (na terenu)

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Још једна ствар ми није јасна, и тешко да ће икада бити.

 

Откад се кошаркашки пренос свео искључиво на пренос утакмице и ништа друго? Зашто већ годинама (бар се ја не сећам) нико од коментатора не стисне мошње и каже "судија је, бар по мени, донео погрешну одлуку" или "очигледна грешка" за нешто што јесте такав случај? Чега се толико плаше и зашто баш ниједну ситуацију нису нашли за сходно да директно окарактеришу (иако је било много очигледних ствари)? Је ли то сугестија одозго, да се не заузима страна, не покваре односи са одређеним тренерима, стварно не знам шта је у питању? Где је достојанство? Колико се сећам, ова двојица су у првим годинама преноса на Арени била кудикамо отворенија. 

Link to comment
Share on other sites

Zato sto ti pricas o vremenima kada je postojalo sportsko novinarstvo i kada se ljudi nisu plasili za radno mesto ako kazu nesto sto nije po volji.

 

Secam se upada grobara u kabinu dok je Milojko Pantic prenosio Partizan na Areni. Drugo poluvreme je bio jako miran. A svi znamo Pantica.

 

Ovako je svako od njih nit smrdi nit mirise. Ne zamera se. Stavise, mislim i da ih zabole za ABA. Edin voli NBA i lepo mu je na areni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Све јасно, али нисам могао да не прокоментаришем.

 

Оф: Сећам се експеримента са Пантићем и Михајловским на Арени (Савио, мавио...и ко је тај Срђан Мијаиловић?). Донекле ми је жао што се нису одржали.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je najbolje da o sudijama, navijacima i ostalim nekosarkaskim stvarima se nastavi iskljucivo na tati.

 

Nemojmo da nase momke, koji su poneli najveci teret, stavljamo u drugi plan.

Odlicna utakmica Dede i Dobrica, imaju ono sto neki nece za dva zivota, i pravo su blago Crvene zvezde.

Dobar je bio i Markovic do pred kraj, izostala je pomoc Ivanovica i Voltersa.

Vajt nije bio vredan ni tih par minuta, Kalinic je poddbacio kao i Mitar, ali dobro nisu ljudi roboti.

Tesko je bilo po klizavom terenu i nama i njima, a to je nemar onih koji kosarku ne razumeju.

Ja sam vrlo srecan na ponasanju nasih igraca, ponosan sam najozbiljnije.

Edited by Crni
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Crni said:

Nema prostora za tugu, naprotiv, osecam ono sto sam osecao i u prvom derbiju, i u kupu, i pre par dana...da smo TIM! 

Nisam ponosan na nase navijace, ni najmanje, ali jesam na sve nase igrace koji se ne krevelje, ne busaju, ne majmunisu...to su momci za primer, kao i trener i hvala im na tome.

U petak svi na kalis, bice prelepo!

зар не калишимо после трипле круне тек

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, LakiJeMaloNervozan said:

Da je atmosfera bila nenormalna jeste, ali na neki nacin je to odgovor na atmosferu sa druge utakmice.

Tako da ni jedna ni druga strana nisu cvecke.

 

Cetvrta utakmica ce biti kao prva, vrela atmosfera ali opet mirnija jer su se sada "ispucali".

 

Ako bude pete,mozda je najrealnije bez publike ili sa dosta manjim kapacitetom publike, pa neka bolji pobedi (na terenu)

 

Da, moze ta peta bez publike, to je sigurno najpostenije. Ili jos bolje da bude samo njihova publika, da pokazemo koliko smo velikodusni.

A moze i da se ne igra jer je Z. veliki trener koji sve pobedjuje kad ima veliki budzet, pa je valjda red da tako bude i sada. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, srlepajce said:

Predjimo na kosarku

Kakav faul

A tek reakcija Pantera :lol_2:

Sto bi Uini rekao, sve okej, sve regularno, sudjenje izvrsno, jebiga, mladjarija iz Partizana je neiskusna pa proslavlja i faul sta sad. 

Edited by Redstar0356
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kvalitetniji smo od njih za dva koplja i to se vidi.

Završavamo ovo u petak gotovo sam 100% siguran.

Naša očajna igra pogotovu u prvom poluvremenu + očajni suđenje i to je to.

Čestitke Partizanu na pobedi.

Mi ne možemo da ponovimo ovako lopu partiju za dva dana.

Mandrili i sa jedne i sa druge strane kvare ovu čarobnu igru pod koševima svojim performansima pesmama i bacanjem više ne znam čega.

Naši idioti pogotovu u drugoj su dokazali koliki su idioti ali ovi večeras su naše idiote ušili bar dva puta više-

Neko je negde okačio sliku da su bacili i jedan vibrator ????????

Ja stvarno ne mogu da razumem taj trust mozgova.

Suđenje zaista je izlišno komentarisati, očigledno je morala makar jedna utakmica da se dobije i to na Željkovo ime da ne puca bruka da ga Zvezda počisti sa 3-0.

Jer prva četvrtina i poslednja četvrtina suđenje je stvarno sa ekspertizu.

I pored svega toga mogli smo ovo sve da rešimo.

Ono u Pioniru oko ventilacije i Vesića ne znam kako bih zaista iskomentarisao, još jedan dokaz da je pacov tolika štetočina da ja nemam reči.

Idemo dalje petak ponavljam Zvezda ovo rešava jer je mnogo kvalitetniji tim od Partizana.

I da mislim da će i četvrta i peta utakmica biti delovi hale prazni zbog kazni.

I nisma iskreno siguran da će mandrile na obe strane to nešto mnogo uzbuditi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, necke said:

Fan fact: Po evidenciji Aba lige vise je bilo publike u drugom mecu nego veceras. Kako onda kod nas parket nije bio klizav

To sa brojem gledalaca odavno nije reper. To neko u hali napise odokativno i nikada ne predstavlja stvaran broj gledalaca čak ni odokativno a kamoli da se stvarno prebroje.

Koliko se meni činilo onako preko tv-a bilo je sigurno 1000-1500 gledalaca više od kapaciteta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...