Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

5 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Covic je jedna najobicnija urasla dlaka koja je inicirala sva sranja koja se u regionalnoj kosarci desavaju zadnjih x godina. Najnovije saopstenje u kome Zeljka stavlja pod znake navoda kao najtrofejnijeg evropskog trenera i pravi bespotreban alibi preko njegovih ledja samo govori otkriva da je on taj koji je podstakao njegovo vredjanje u prva dva meca. Izmedju svega ostalog.

 

E sad, nije cilj da pravim tatu ovde, samo zelim da kazem da je i pored svega toga jasno zasto mu pola vas drzi stranu - rezultati. Skroz je legit da zelite da se zadrzi dokle god ima rezultata. Ali onda imate 0 prava da ikada vise kazete nesto za Duleta, ciji je udeo u ovom jebenom ratu daleko manji u poredjenju. Dule je govno koje je volelo da podjebava i koji je srao samo u svoje ime, ovaj vas je zreo za suspeziju iz sporta ili makar drakonsku finansijsku kaznu za sva ova saopstenja, pocev od onog pre prve utakmice, jer govori u ime celog vaseg kluba i prvi je odgovoran za sva ova sranja.

 

Naravno, niko nasoj stoki nije branio da se izdigne iznad svega toga sinoc.

Apropo Zeljka i vredjanja, ,gostovao je sa Fenerom dva puta pre toga, jednom u Areni, i jednom u Pioniru, oba puta je docekan sa aplauzom od strane publike, kao sto su Saras, Pesic, Trinkijeri dok je bio u Bambergu, Ako meni ne verujes , mozes pitati ovde druge zvezdase da potvrde moje reci pod uslovom da idu na  utakmice KKCZ jer za ovo svedocenje moras biti u hali minimum 20 minuta pre pocetka,

 

Zeljko se zavadio sa nasim navijacima posle utakmice gde je izgubio od nas u PIoniru ( Kuzmic rampa), do tada je sve bilo sjajno i bajno jer nas je drao na oba terena pre toga.

I onda je rekao da vise nema prijatelja u KKCZ jer je neko navodno njega vredjao tokom utakmice, a u stvari neke budaletine sa tribina su prozivale Bogdana, a on je mislio da njega vredjaju.

Do dolaska u KKP , niko ga spomenuo nije, niko ga vredjao nije, samo je nastavak njegovog  " budi ti srbin u Istanbulu"

Svako ko prihvati da dobije nalog od NC da vice nesto protiv svoje volje neka skoci sa mosta odmah. Nama u ABA ligi nema organizovanih navijaca, najveca moguca skupina unutar hale mogu biti prijatelji koji iz kafane pod gasom dodju zajedno da odgledaju i time naprave skup od 4 poznanika na jednom mestu.

Konkretno ja gde sam u Parteru B, godinama isti ljudi dolaze, sede na istim mestima od @veterana @ kum zorzo  Dragutina Topica i garantujem da ceo parter B ne uputi nijednu ruznu rec ka Zeljku niti bilo ko moze sa nama da manipulise da vicemo nesto po naredbi kluba, Prosek godina nam je preko 40 i nemoj mi vredjati intelegenciju.

Jel Zelkjko sada sveta krava kao i nas Radonjic koji ne izjavi nista tokom KZS a Zeljko koji ima bolji vokabular i bolje izrazavanje pred mikrofonom ima osnova da izjednacava jucerasnju utakmicu sa nasom kada smo bili domacini> Pa on je samim izjavama izazvao reakciju kluba da e njemu direktno obrati jer on svojim izjavama nista nije smirio tenzije nego ih je samo vise rasplamsao . sto niko od novinara da ga ne pita, kakvo je ponasanje njegovih igraca i to bivsih zvezdinih bilo sa gestikulacijama ka publici, gde je njegovo da pohvali gest igraca KKCZ koji su zastitili te iste njegove igrace koji su glumilo ludilo pre i posle utakmice. Barem ima dovoljno snimaka, ali kako nijedan snimak bilo kakve provokacije nasih igraca, bilo kakve izjave Dejana Radonjica da bi izazvao vredjanje od strane navijaca KKP. Zeljko je svojom izjavom ranije sam pokrenuo tu hajku protiv njega ( ne opravdam i smatram da je sramotno ko god da to vice), ali kako da se to spreci>>>>>>>>>>> < jel negde bio otvoren poziv od klub da se vredja bilo ko. Pa i KKP je pozvao navijace da bude samo dlanovi, a videli smo sinoc koliko su ih poslusali .



Postoji predlozi unutar naseg kluba da eventualnu 5tu igramo bez publike da bi uslovi bili sportski, i da se resi sve u 40 minuta kako se ne bi govorilo da je publika uticala na rezultat svojim divljackim ponasanjem. Smatraju da smo bolji za mnogo poena u nekim normalnim uslovim, naravno sudjenje se ne moze birati i ne postoji sudijska trojka trenutno u aba ligi sa kojom bi obe strane bile saglasne. 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Covic je jedna najobicnija urasla dlaka koja je inicirala sva sranja koja se u regionalnoj kosarci desavaju zadnjih x godina. Najnovije saopstenje u kome Zeljka stavlja pod znake navoda kao najtrofejnijeg evropskog trenera i pravi bespotreban alibi preko njegovih ledja samo govori otkriva da je on taj koji je podstakao njegovo vredjanje u prva dva meca. Izmedju svega ostalog.

 

E sad, nije cilj da pravim tatu ovde, samo zelim da kazem da je i pored svega toga jasno zasto mu pola vas drzi stranu - rezultati. Skroz je legit da zelite da se zadrzi dokle god ima rezultata. Ali onda imate 0 prava da ikada vise kazete nesto za Duleta, ciji je udeo u ovom jebenom ratu daleko manji u poredjenju. Dule je govno koje je volelo da podjebava i koji je srao samo u svoje ime, ovaj vas je zreo za suspeziju iz sporta ili makar drakonsku finansijsku kaznu za sva ova saopstenja, pocev od onog pre prve utakmice, jer govori u ime celog vaseg kluba i prvi je odgovoran za sva ova sranja.

 

Naravno, niko nasoj stoki nije branio da se izdigne iznad svega toga sinoc.

 

Ali kakva osoba treba da budeš da posle svega što se dešavalo sinoć jedino što imaš da napišeš na temi rivalskog kluba je da je predsednik tog istog kluba "urasla dlaka". Mogu samo da zamislim kako se ponašaš u masi na tribinama. 

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Џаба пишеш, ЖО је безгрешан. Увек се расправља да је срамота вређати га и онда кад се спомене та чувена будите Србин где сам и ја, немам више пријатеље, вређан сам са трибина целу утакмицу и да има снимак целе утакмице где се не чује то чувено вређање одмах сви утихну или напишу ФМП 😂😂, бежи у железник итд итд.

15 minutes ago, Šarac said:

 



Postoji predlozi unutar naseg kluba da eventualnu 5tu igramo bez publike da bi uslovi bili sportski, i da se resi sve u 40 minuta kako se ne bi govorilo da je publika uticala na rezultat svojim divljackim ponasanjem. Smatraju da smo bolji za mnogo poena u nekim normalnim uslovim, naravno sudjenje se ne moze birati i ne postoji sudijska trojka trenutno u aba ligi sa kojom bi obe strane bile saglasne. 

Јер тако смо у могућности. Кад би тако узели абу требало би опет изаћи у тачка мајицама на доделу.

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Tunji Awojobi said:

 

Ali kakva osoba treba da budeš da posle svega što se dešavalo sinoć jedino što imaš da napišeš na temi rivalskog kluba je da je predsednik tog istog kluba "urasla dlaka". Mogu samo da zamislim kako se ponašaš u masi na tribinama. 

 

Sve sto sam imao da napisem vezano za sinoc, odradjeno je na adekvatnim temama, prelistaj cisto da bi znao o cemu govoris.

 

Predsednik vam je olicenje svega loseg u jednoj osobi, a ti sugerises meni kakva sam ja osoba jer to isticem? Kakva si onda ti osoba?

 

Zamisljaj, krase me maniri, hladna glava i osecaj kada sta i koliko da kazem. Za razliku od nekih 🖤

  • Like 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Setite se 2011 said:

New znam da li je bilo? @drakon1

 

 

Кад је фаул пре извођења лопте а има мање од 2 минута до краја онда је неспортска, што смо и видели у другој утакмици. Једино питање овде да ли је био фаул (Лазић уме да флопује).

 

Мада свирали су Пантеру тако у купу фаул у нападу против ККП па није била неспортска, можда само за одбрану важи то правило.

Edited by Урош19
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Laki21 said:

 

Zna li neko koliko je ovo kapaciteta dvorane u stvari?

 

Cenim da Ostoyahh ipak neće moći da metne 9000 ljudi u ostatak, pa postoji šansa da će moći da se igra košarka umesto klizanja.

sutra ne bi trebalo da bude klizanja, posto ce biti svega 7k ljudi u hali..

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Урош19 said:

Кад је фаул пре извођења лопте а има мање од 2 минута до краја онда је неспортска, што смо и видели у другој утакмици. Једино питање овде да ли је био фаул (Лазић уме да флопује).

 

Мада свирали су Пантеру тако у купу фаул у нападу против ККП па није била неспортска, можда само за одбрану важи то правило.

То важи само за одбрану (да не би могло да се "бира" који противнички играч ће да изводи слободна бацања). Свакако чист фаул у нападу и лопта за нас, али не и два слободна бацања. 

 

Надам се нормалном паркету сутра, услед смањеног капацитета, самим тим и нормалној кошаркашкој игри у којој смо евидентно бољи. Наши играчи и тренери нека остану господа каква јесу, нека дају све од себе, као што то и раде од прве утакмице и не бринем за трофеј. Напред Звездо!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam ponovo drugo poluvreme. Gledajući košarku primetio sam da u mnogim situacijama sudije dopuste ekipi koja juri razliku nešto čvršću odbranu sa kontaktima. Takva je bila i Partizanova, ali meni je neverovatno da smo mi u tim trenucima bukvalno odlučili da čuvamo rezultat. Marković, Dobrić a i ostali carine loptu i čekaju poslednjih 5 sekundi da krenu u realizaciju. To je bila jedina ideja. Čak i kad smo napravili višak, Lazić i Kalinić umesto da šutnu a imaju otvorenu poziciju, oni prave dribling više i vreme ističe. Šteta, imali smo lepu priliku da završimo sve sinoć.

Edited by Volter
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

 

Zamisljaj, krase me maniri, hladna glava i osecaj kada sta i koliko da kazem. Za razliku od nekih 🖤

Kao i objektivnost, samokriticnost, osecaj za jednakost i gajenje istih arsina i moralnih normi, o kome god da se radi🙂

Covic je osoba sumnjivog ( da ne kazemo nepostojeceg morala), i to ce se sloziti svaki navijac Zvezde koji ima IQ veci od amebe, ili nije placen da misli drugacije, ali da li je realno da vi komsije nikada niste u stanju da pogledate u svoje dvoriste i da tu kriticnost i sagledavanje loseg medj svojim redovima, ponekad i odradite, cak i kad su sasvim na mestu ljudi u pitanju, u kakve i tebe ubrajam?

Jel to neki genetski nedostatak ili sta je, posto imam vrh drugara koji je grobar i ima potpuno iste nastupe?

Pljuvati Covica i govoriti da je izvor svakog zla u nasoj kosarci, a biti navijac kluba ciji su istaknuti funkcioneri poslednjih 20 godina bili Dragan Todoric, Sasa "dodji kume da te nabodem" Danilovic i Ostoja-politicki pacovcic limarsko-mehanicarske struke, cija je jedina referenca za poziciju partijska knjizica psihove stranke, i na to ostajati slep, je ozbiljan brain fart.

Da dodamo na to i idolopoklonstvo prema davitelju i politickom preletacu, ili coveku koga ne krasi bez razloga nadimak " robija".

Izvinjavam se moderaciji ako ovom postu nije mesto ovde, neka ga premesti, ili obrise, kako god, ali komsije, dajmo malo realnosti i poneki pogled u ogledalo😬

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Alex_Serbia said:

 

Covic je jedna najobicnija urasla dlaka koja je inicirala sva sranja koja se u regionalnoj kosarci desavaju zadnjih x godina. Najnovije saopstenje u kome Zeljka stavlja pod znake navoda kao najtrofejnijeg evropskog trenera i pravi bespotreban alibi preko njegovih ledja samo govori otkriva da je on taj koji je podstakao njegovo vredjanje u prva dva meca. Izmedju svega ostalog.

 

E sad, nije cilj da pravim tatu ovde, samo zelim da kazem da je i pored svega toga jasno zasto mu pola vas drzi stranu - rezultati. Skroz je legit da zelite da se zadrzi dokle god ima rezultata. Ali onda imate 0 prava da ikada vise kazete nesto za Duleta, ciji je udeo u ovom jebenom ratu daleko manji u poredjenju. Dule je govno koje je volelo da podjebava i koji je srao samo u svoje ime, ovaj vas je zreo za suspeziju iz sporta ili makar drakonsku finansijsku kaznu za sva ova saopstenja, pocev od onog pre prve utakmice, jer govori u ime celog vaseg kluba i prvi je odgovoran za sva ova sranja.

 

Naravno, niko nasoj stoki nije branio da se izdigne iznad svega toga sinoc.

Sta bese onomad Čović radio u vršačkoj svlačionici? Tukao sudiju ili drzao vrata?

Aha, Dule je tada podjebavao i tukao u svoje ime...

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Sta bese onomad Čović radio u vršačkoj svlačionici? Tukao sudiju ili drzao vrata?

Aha, Dule je tada podjebavao i tukao u svoje ime...

 

Aaaa šta beše ono četrespete onaj radio?

 

Dokle će izgovor za sranja koja danas radimo biti ono što su radili oni bivši?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mfmilan said:

Aaaa šta beše ono četrespete onaj radio?

 

Dokle će izgovor za sranja koja danas radimo biti ono što su radili oni bivši?

Obrati se ovom sto je pominjao DV i njegov zanemarljivi uticaj na ovakav odnos medju klubovima. On je analizirao benignost DV.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, berti said:

Obrati se ovom sto je pominjao DV i njegov zanemarljivi uticaj na ovakav odnos medju klubovima. On je analizirao benignost DV.

 

Neću.

 

Nisam zainteresovan da obrnemo još jedan krug kroz istoriju o tome ko je više kriv. Jbg, smorilo, izvini.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Gudura said:

Kao i objektivnost, samokriticnost, osecaj za jednakost i gajenje istih arsina i moralnih normi, o kome god da se radi🙂

Covic je osoba sumnjivog ( da ne kazemo nepostojeceg morala), i to ce se sloziti svaki navijac Zvezde koji ima IQ veci od amebe, ili nije placen da misli drugacije, ali da li je realno da vi komsije nikada niste u stanju da pogledate u svoje dvoriste i da tu kriticnost i sagledavanje loseg medj svojim redovima, ponekad i odradite, cak i kad su sasvim na mestu ljudi u pitanju, u kakve i tebe ubrajam?

Jel to neki genetski nedostatak ili sta je, posto imam vrh drugara koji je grobar i ima potpuno iste nastupe?

Pljuvati Covica i govoriti da je izvor svakog zla u nasoj kosarci, a biti navijac kluba ciji su istaknuti funkcioneri poslednjih 20 godina bili Dragan Todoric, Sasa "dodji kume da te nabodem" Danilovic i Ostoja-politicki pacovcic limarsko-mehanicarske struke, cija je jedina referenca za poziciju partijska knjizica psihove stranke, i na to ostajati slep, je ozbiljan brain fart.

Da dodamo na to i idolopoklonstvo prema davitelju i politickom preletacu, ili coveku koga ne krasi bez razloga nadimak " robija".

Izvinjavam se moderaciji ako ovom postu nije mesto ovde, neka ga premesti, ili obrise, kako god, ali komsije, dajmo malo realnosti i poneki pogled u ogledalo😬

 

 

Ima jedan ovde koji se ne slaze i nije placen da misli drukcije. Oko amebe, to ne znam, ali ajde da verujem.

Mislim, sve zavisi sta se podrazumeva pod sumnjivim moralom - koliko sigma od prosecnog ljudskog morala...

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...