Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 minutes ago, mister-no said:
13 minutes ago, Kankkunen said:
ABA više nema prohodnost ka EL, i ko zna šta će se dešavati sa formatom EL u skorijoj budućnosti, neke promene su vrlo moguće.

Nema. Ali nezvanično wc ide Aba šampionu. To je najverovatniji scenario ali ne i jedini mogući. Nezvanično, zbog slučaja da postane šampion Igokea ili neki drugi manji tim pa da mogu da se ograde. Moguće su naravno i promene i sve ali to je to što trenutno imamo. Dok je tako na nama je da uradimo što je do nas i potvrdimo da smo najbolji klub u regionu.

To nezvanično može da se okači mačku o rep ... :classic_biggrin: a ni Jordi više nije što je bio.

Više će značiti jako lobiranje od titule ABA, i to mnooogo više.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kaze drugar koji je sinoc bio na utakmici (ja nisam Bogu hvala, jer sam van BG), da je ovo jedno veliko sranje i kaze, fuj, ovo je ekipa bez karaktera.

Ne bih se slozio, ovo je ekipa bez talenta, sa gomilom krvavokolenasa, rubnih EL i uglavnom EC igraca, uz par penzionera koji nisu ni za ABA ligu.

Kad se tome doda nas trener koji je divan covek i veoma analitican strucnjak, koji je ekspert da skautira protivnika, i postavi utakmicu, ali i jedno neflekisibilno stvorenje i konzervativac, koji se plasi bilo kakvog izlazenja iz sablona, i koji je sa vodjenjem utakmice, kad stvari ne idu kako je startno zamislio, na Vi, gledamo ovo sto gledamo.

Najbolji igrac nam je elitni EL prasinar, a ostali su prasinari, veliki fajteri, ali sa malo talenta. Nema igraca van sablona, nema pravog talenta, i sve se svodi na borbu, koja nas dovodi da smo stalno blizu, ali to uglavnom nije dovoljno. Ovaj tim nema ni jednog Milera, Gudurica ili Jenkinsa iz prajma, koji ce malo izaci iz opanaka, i uneti vic u igru.

Ovo je nakaradno i previse konzervativno sastavljena ekipa, i to je pre svega Radonjiceva krivica, i budzet tu nije primarni problem. Pefi Markovic u ovoj mrtvackoj fazi, je samo "cherry on top", na ceo prezvakani koncept kojim smo usli u sezonu.

Problem je tunelski vid, a tu bojim se leka nema

 

  • Like 19
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Gudura said:

Kaze drugar koji je sinoc bio na utakmici (ja nisam Bogu hvala, jer sam van BG), da je ovo jedno veliko sranje i kaze, fuj, ovo je ekipa bez karaktera.

Ne bih se slozio, ovo je ekipa bez talenta, sa gomilom krvavokolenasa, rubnih EL i uglavnom EC igraca, uz par penzionera koji nisu ni za ABA ligu.

Kad se tome doda nas trener koji je divan covek i veoma analitican strucnjak, koji je ekspert da skautira protivnika, i postavi utakmicu, ali i jedno neflekisibilno stvorenje i konzervativac, koji se plasi bilo kakvog izlazenja iz sablona, i koji je sa vodjenjem utakmice, kad stvari ne idu kako je startno zamislio, na Vi, gledamo ovo sto gledamo.

Najbolji igrac nam je elitni EL prasinar, a ostali su prasinari, veliki fajteri, ali sa malo talenta. Nema igraca van sablona, nema pravog talenta, i sve se svodi na borbu, koja nas dovodi da smo stalno blizu, ali to uglavnom nije dovoljno. Ovaj tim nema ni jednog Milera, Gudurica ili Jenkinsa iz prajma, koji ce malo izaci iz opanaka, i uneti vic u igru.

Ovo je nakaradno i previse konzervativno sastavljena ekipa, i to je pre svega Radonjiceva krivica, i budzet tu nije primarni problem. Pefi Markovic u ovoj mrtvackoj fazi, je samo "cherry on top", na ceo prezvakani koncept kojim smo usli u sezonu.

Problem je tunelski vid, a tu bojim se leka nema

 

 

e jbg, i prosle godine kada je celava prevara pokusala da izadje iz opanaka sa 9 stranaca, ni to nam nije valjalo, pa smo se brze-bolje vratili na radonjina fabricka podesavanja i konzervativno sastavljanje tima. da nam je papa franja sastavljao tim bilo bi manje konzervativno.

meni je ovo bas dosadno za gledanje, hvatam sebe kako sa nostalgijom se prisecam na energy kinga i duop rita, bar je bilo zabavno. ovo sad je... nista. al neka produze lazica, dobrica, davidovca, kuzmica, pefija, simona, cirbesa, mitrovica na jos 4 godine. treba nam ta domaca osnova.

Link to comment
Share on other sites

gledano unazad , sa malim vremenskim odmakom i hladnije glave mi smo utakmicu izgubili , odnosno bolje reći momentum koji nas je doveo do 20tak razlike u zadnjih dva i po minuta - tri. prvog poluvremena da bi se samo nastavilo početkom treće četvrtine. nekako se taj pad poklopio ulaskom Nejta krajem prvog poluvremena i postavljanjem Pefija? u startnu petorku početkom druge. to je prvo što mi pada na pamet onako iz glave bez da sam pogledao reprizu za koju iskreno nemam ni nerava ni volje da učinim.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

pričao sam još nakon dovođenja kalinića. 

pa valjda je jasno da budžet ne funkcioniše tako što imaš puno para za centra zato što ti kuzmić i mitrović ne koštaju puno.

 

kalinić košta puno, siguran sam da i white i wolters igraju za ozbiljne novce, hollins nije rastao u saksiji a zatim imaš plejadu tih domaćih, tj aba igrača, za koje valjda ljudi misle da igraju za neke minimalce godinama, džoni, dobrić, lazić.

 

ja zaista ne znam ko koliko zarađuje i ne želim da špekulišem kada već klubovi nisu transparentni ali ne mogu da zamislim da zvezda, koja ionako dobija većinu novca od države - ima da potroši 500k na centra ali neće, jer štedi pare državi.

 

Ako nema, onda nema. Ne mogu da kažem ništa. Ali i predsednik i neki ljudi koji imaju informacije tvrde da ima ali da eto kao nema na tržištu igrača koji vredi taj novac. (Ili imaju neka bizarna objašnjenja zašto neko nije potpisan, kao Noko koji je navodno imao simptome, čekao na rezultate testa, pa ga zato nismo potpisali.) To je onda druga stvar.

 

U svakom slučaju Lesor, Kuzmić, Mitrović (ili Lesor, Mitrović, Kuzmić) je sasvim druga priča nego Kuzmić, Mitrović, Cirbes, tako da se ovde ne radi uopšte o trećem centru. 

 

1 hour ago, Ridji said:


Ne mislim da je smešno ali se slažem dobrano da nije sasvim tačno. Napisah sinoć, 4 izgubljena utakmica koja je praktično bilo dobijena u poslednjih mesec - mesec ipo, sa sve takvim trećim centrom i plejmejkerom. 'Ajde taj treći plej je i imao svoj doprinos u ispuštanju pobeda ali centar nije praktično ništa uticao. Koliko god gotivio Radonjića on je sam najviše kriv za ove sunovrate koje gledamo iz utakmicu u utakmicu. Ne bi mi bilo problematično da generalno igramo loše cele utakmice već mi imamo nestvarne obrte i padove, eto na primer sinoć igramo 16-17 minuta fenomenalno, na obe strane terena, a onda se odjednom ugasimo i udjemo u neki mod aj da branimo pobedu. Od uvek je Radonjić znao da ide na hrkljuš ali baš ovoliko drastično da mu ekipa tokom utakmice promeni pristup i filozofiju nije se baš dešavalo.

 

Ali pogledaj s druge strane: Cirbes nije uticao da izbubimo, ali nedostatak "prvog" centra ili bar centra koji donosi dodatnu dimenziju u našoj igri je uticao da ne dobijemo jednu ili dve od tih utakmica, posebno jer smo bar dve izgubili zbog inferiornosti u skoku. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, uini said:

 

šta je rekao za đejmsa? slušao sam unako usput neki deo, pa nisam uhvatio to. 

*onako

Pokušao je da napravi foru u fazonu ironično dobar je dečko...ispalo je baš ljomberski

Verovatno je znao da niko od naših novinara neće ništa da napiše na temu

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drug Crni said:

Pocinje sinoc prenos..Sasa O ulazi u halu.."ocekivano" je izvizdan. Kamera snima krupnije dvojicu..pa,orangutana (mozda su eminentni clanovi Voxa,otkud znam?) koji mu vicu "U usta te jebem!"
Jel stvarno Sasa O zasluzio da mu se TO vice? Da ga jebete u usta?! Pa,ako jeste,serem se ja u takve navijace. Onako,na veliko se serendam. I onda dodje Laki i mrtav 'ladan napise ovde "mi smo palanacki klub". Laki,koji posle toga doda da je "posle duzeg vremena motivisan da ode u halu i **** sve po spisku" bivsem treneru. Ne,Laki (& osatali koji delite njegov svetonazor,a mnogo vas je ovde) - nismo mi palanacki klub..mi smo mentalna seljana..a kurcimo se nekim laznim progresivizmom.

Izvinjavam se na recniku. Nisam imao nameru da ikoga licno uvredim,ali mnogo su mi zasmetale sinocne scene,kao i pisanje koje takve postupke podstice ili opravdava.

 

Gle, nisam na kraju ni otišao na tekmu jer mi se jebanje u zdrav mozak od strane Čovića i Radonjića jednostavno smučilo. Nemam stomak više za to. Kada te neko godinama pravi budalom, postoji granica trpeljivosti.

 

Da jesam otišao, izzvižadao bih lažnu legendu™, onako kako je sopstvenim činjenjem zaslužio*. Ne bih ga jebao u usta, pa nemoj da ti padne na pamet da mi to sranje uvaljuješ.

 

*U prvom mandatu je zapalio u PG mada je čitavu godinu ovde lečen i plaćan, pa onda ode kod Mila da se zahvali klubu. A u drugom mandatu, tuži za bonuse. Legenda™ i po.

 

3 hours ago, Kankkunen said:

Šta očekivati kad je strategija kluba za EL "Šta uradimo"  i to se prepisuje već 10-ak godina.

 

Što se palanačkog kluba tiče, pokušaj da precesuiraš gornju rečenicu kojoj se sukus nalazi u "Šta uradimo" u EL.

 

Ovo E je od Evropa.

 

A onda ako ti to uspe, javi se ponovo.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Kooineeperk said:

 

A kad nisi u pravu (cesto), nestanes sa foruma na neodredjeno 😄 

Idi opet, pa se vidimo na kraju sezone, ako budes smeo da se pojavis. 

 

nestanem jer mi je muka da se ponavljam i komentarisem iste stvari

 

ove sezone nam ni najgori dusman ne bi sastavio ovakav tim

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, NikadProtivKaline said:

a ciji su izbor holins, dzoni, luka, pefi, cirbes...?

ako mislis da je covic, zasto se onda nisu dovodili primarno bivsi igraci u sezonama kada radonja nije bio trener?

 

I kada Radonjić nije bio trener dovodili smo Peru Antića, vojvodu Kešelja (dvogodišnji ugovor nakon što je sezonu pre u Ostendeu imao 3.6 ppg), Filipa Čovića, Cirbesa (za Tomićevu Evrokup sezonu), Štimca i Dženkinsa treći put, Ročestija drugi put, Kuzmića 2019-e, Simonovića 2020-e (dvogodišnji ugovor)...

 

Znači:

 

1. igrači koji su prošle-pretprošle sezone igrali u Evroligi

 

2. igrači iz ABA lige

 

3. igrači iz FMP-a

 

4. naši bivši igrači

 

5.  igrači sa kojima je trener prethodno sarađivao

 

6. naši reprezentatvci (ako uspemo da ih nahvatamo)

 

 

To su kategorije za koje ti ne treba nikakav skauting na nivou kluba i zato će takvi uvek činiti većinu naših pojačanja. Sporadičnih odstupanja je bilo kod svakog trenera, pa čak i kod Radonjića (Dženkinsov prvi dolazak, Lipovij, Kvinsi Miler, Rajan Tompson, Voltersov prvi dolazak), al' se generalno svodi na ono što nam je pred nosem.

 

Na stranu što cigani hoće da se rizikuje sa mačkom u džaku, al' kada npr. Ćelava Prevara dovede cirkuzanta-atletičara Terija, onda mu ne silaze sa kičme i predstavljaju to kao smrtni greh. Dakle ako može nekako da se rizikuje sa igračima ispod radara, al' da se sa svakim pogodi, mislim da bi to bilo zadovoljavajuće.

 

 

30 minutes ago, Gudura said:

Kaze drugar koji je sinoc bio na utakmici (ja nisam Bogu hvala, jer sam van BG), da je ovo jedno veliko sranje i kaze, fuj, ovo je ekipa bez karaktera.

Ne bih se slozio, ovo je ekipa bez talenta, sa gomilom krvavokolenasa, rubnih EL i uglavnom EC igraca, uz par penzionera koji nisu ni za ABA ligu.

Kad se tome doda nas trener koji je divan covek i veoma analitican strucnjak, koji je ekspert da skautira protivnika, i postavi utakmicu, ali i jedno neflekisibilno stvorenje i konzervativac, koji se plasi bilo kakvog izlazenja iz sablona, i koji je sa vodjenjem utakmice, kad stvari ne idu kako je startno zamislio, na Vi, gledamo ovo sto gledamo.

Najbolji igrac nam je elitni EL prasinar, a ostali su prasinari, veliki fajteri, ali sa malo talenta. Nema igraca van sablona, nema pravog talenta, i sve se svodi na borbu, koja nas dovodi da smo stalno blizu, ali to uglavnom nije dovoljno. Ovaj tim nema ni jednog Milera, Gudurica ili Jenkinsa iz prajma, koji ce malo izaci iz opanaka, i uneti vic u igru.

Ovo je nakaradno i previse konzervativno sastavljena ekipa, i to je pre svega Radonjiceva krivica, i budzet tu nije primarni problem. Pefi Markovic u ovoj mrtvackoj fazi, je samo "cherry on top", na ceo prezvakani koncept kojim smo usli u sezonu.

Problem je tunelski vid, a tu bojim se leka nema

 

 

Volters i Ivanović nisu nikakvi fajteri i krvokolenaši, nego igrači skromnih fizikalija kojima je napad zapravo dosta bolji od odbrane, Dobrić možda jeste fajter po stavu, al' mu je odbrana ispod proseka za EL nivo i veća je šansa da će nekoga da zatrpa nego da ga zaključa. Mitrović i Davidovac isto nemaju veze sa tim opisom, imaju izuzetno loše fizikalije, problematični su defanzivno i glavni kvaliteti su im IQ i nešto kreacije sa tih pozicija.

 

Jenkins iz prajma je pre svega bio elitni defanzivac na perimetru i sporadični napadač (sa periodima upadanja u duboki kanal). Kvinsi Miler nije bio samo najbolji napadač koga smo imali na poziciji 4, nego je bio i vrhunski atleta sa visinom, ručerdama, a te sezone i 2. bloker EL. Kinsey je recimo isto bio prava mačka atletski, 198 cm, top defanziva i instinkti. Jović je kod nas došao kao lockdown defanzivac od skoro dva metra, pa je u drugoj sezoni procvetao što se tiče plejmejkinga. 

 

Radonjić bi sutra doveo takve igrače da je u stanju da ih nađe, jer imaju sajz (sem Dženkinsa, koji doduše ima 200+ cm wingspan), fizikalije i two way kvalitet/potencijal. Često prizivani scenario u kome mi umesto npr. Holinsa dovodimo one way talentovanog beka, znači da ostajemo bez verovatno najboljeg defanzivca na perimetru. Prizivanim prebacivanjem Dobrića na 3 se Lazićeva minutaža značajno smanjuje, što znači da veći deo utakmice igramo i bez drugog najboljeg defanzivca na perimetru. Rezultat toga bi verovatno bio nešto bolji i potentniji napad (al' i dalje izuzetno skroman za EL nivo), ali i osetno lošija odbrana koja je jedino što nam valja i što nas održava koliko toliko konkurentnim. Osim ako recimo ne bi uboli nekog DPOY kandidata na centru tipa Hajns ili Danston, al' to je vrlo teško naći - zato uostalom kao 35-ogodišnjaci i dalje oni gule u ekipama koje su kandidati za titulu.

 

Ili pak da jednog leta napravimo totalnu rekonstrukciju rostera i to ni po babu ni po stričevima, što se naravno neće desiti... Jer trenere smo još i menjali, a neki igrači su konstanta... 

 

 

 

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

MI smo,Laki,kosarkaska palanka iz mnogo vise razloga od ovog kojeg ti potenciras.

Edit:Sasa O onakvo skandiranje nije nicim zasluzio..ja onako ne bih docekao ni najveceg neprijatelja. Ali,ja imam moral.

Imas ovde snimak kako je SO docekan.

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1591918/Zvizduci-za-Sasu-Obradovica-u-Pioniru.html

Izvizdan je, ali nikakvog horskog niti organizovanog skandiranja nije bilo.

Da sam bio tamo i ja bih mu zvizdao, to je ni manje ni vise od onog sto je zasluzio, a i patetiku na stranu  to je nesto sto je sigurno ocekivao.

Srecom po njega sada ima novac pa moze da se utesi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Guru said:

 

Ili pak da jednog leta napravimo totalnu rekonstrukciju rostera i to ni po babu ni po stričevima, što se naravno neće desiti... Jer trenere smo još i menjali, a neki igrači su konstanta... 

 

 

 

Suštinski se sa ovim slažem. Mi godinama robujemo prenatrpanom pozicijom tri sa koje nemamo pravi kvalitet, tj.komplementaran kvalitet.

Od trojica Lazić, Deda, Dobrić dvojica su višak. Sad su tu još Kalina , Holins, Lazarević, previše.

Sledeće godine ostaće svi sem Kaline i Holinsa i opet smo u situaciji da nam je ta pozicija zaključana ispodprosečnim kvalitetom za EL nivo i prenatrpana.

Da su nam na tri Kalinić, Lazić i Dobrić , a umesto Dede i Holinsa neki Đenka like igrač bilo bi mnogo bolje

Dakle moja teza je da Marković koji je defacto greška nije problem kao 3 plej i osigurač, ali Deda i Holins su mi koncepcijski promašaji u ovoj ekipi.

 

Vajt se isto tako sporo vraća iz povrede i ne pruža ono zbog čega je doveden. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ulm je strasno povezan sa americkim agencijama, stoji u kontaktu direkto sa nekoliko NBA FOa, i svake godine trener i najmanje 1 exekutivac provode leti celi mesec u Las Vegasu (vec sigurno 20 godina) gde nije samo letnja liga nego gde agencije odrzavaju campove i gde se sretnes svaki dan na business meetingu sa gomilom vaznih likova. Felicio je bio direktnu nudjen od strane agencije na osnovu tih dugogodisnjih odnosa. Igrac i agencij znaju da ne moze da ubode garantovani ugovor, cilj je sredina gde ima prime status, gde se igra slobodno, player friendly, novac nije uopste bitan, nekih 250000 $, bez out klauzule, igrac zeli da do kraja sezone ostaje u Ulmu. Niko nije primetio da je Ulm na slican nacin posle pocetka sezone dobio Thornwella, decko minimum top 10 igrac u celov evropi na 2/3. Problem je sto je cela infrastruktura (treneri, management, gledaoci, medije) u regionu needukovana, nesofisticirana, lenja. Koliko svake godine anylytics napreduje, toliko se manje barata time ovde.

Edited by zastotako
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, zastotako said:

Ulm je strasno povezan sa americkim agencijama, stoji u kontaktu direkto sa nekoliko NBA FOa, i svake godine trener i najmanje 1 exekutivac provode leti celi mesec u Las Vegasu (vec sigurno 20 godina) gde nije samo letnja liga nego gde agencije odrzavaju campove i gde se sretnes svaki dan na business meetingu sa gomilom vaznih likova. Felicio je bio direktnu nudjen od strane agencije na osnovu tih dugogodisnjih odnosa. Igrac i agencij znaju da ne moze da ubode garantovani ugovor, cilj je sredina gde ima prime status, gde se igra slobodno, player friendly, novac nije uopste bitan, nekih 250000 $, bez out klauzule, igrac zeli da do kraja sezone ostaje u Ulmu. Niko nije primetio da je Ulm na slican nacin posle pocetka sezone dobio Thornwella, decko minimum top 10 igrac u celov evropi na 2/3. Problem je sto je cela infrastruktura (treneri, management, gledaoci, medije) u regionu needukovana, nesofisticirana, lenja. Koliko svake godine anylytics napreduje, toliko se manje barata time ovde.

To je moja zamerka i na klubove za trenere. Kako može Radonjić da nema klub godinu dana i da ne zna nijednog igrača ispod radara...

Ovde ima ljudi koji gledaju više košarke nego neki treneri, o tzv.sportskim direktorima da ne pričam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:

MI smo,Laki,kosarkaska palanka iz mnogo vise razloga od ovog kojeg ti potenciras.

Edit:Sasa O onakvo skandiranje nije nicim zasluzio..ja onako ne bih docekao ni najveceg neprijatelja. Ali,ja imam moral.

mi nikada nismo bili kosarkaska palanka a sada kada smo već i ekonomski tigar ocekivano je da navijaci vise nece olinjale veterane, olupine i ojebine i decenijsko hramanje za šampinjonima

Edited by Satan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

8 hours ago, uini said:

 

mislim da ovo nije nikakav kompromis već pravilo. zvezda ga plaća do pronalaska novog kluba. eventualno dodaje razliku u visini ugovora (i obrnuto)

 

takođe, zašto on ne bi voleo zvezdu najviše na svetu a ujedno ne dozvoli da ga jebe nebojša čović? nije čović zvezda, on samo donosi sve važne odluke za zvezdu ovih godina.

 

Pravo pravilo ili nepisano pravilo? Meni bi bilo čudno da stvarni postoji pravilo za to. Valjda se takve stvari definiraju u ugovoru, ako se obe strane slože, ili dogovorom, prilikom raskida

 

Šta god je več bilo, ja samo kažem da je imo priliku (i još uvek ima) da kaže da Čović laže i da to nije tako. Evo sad kad je imo intervju pred utakmicu, kažže neče da priča o tome, a posle se požali da niko nije čuo njegovu stran priče. Pa kako da je čuje kad je nisi ispričao?! Čovek je hodajuča kontradikcija.

 

To sam napisao več u ranijem postu. Po mom mišljenju teško ti možeš nešto da voliš, ako svojim odlukama i delima direktno i svestno naudiš onome koga navodno voliš. Ok, on je odabrao da se revanšira Čoviću. Ali je time zadao udarac Crvenoj zvezdi. Po mom mišljenju, tu se svaka dalja priča o nekoj ljubavi završava.

 

 

8 hours ago, Dl91 said:

...

 

Drugo, culi smo samo Covicevu stranu price i gomila ljudi je to progutala??? 

 

 

Čović je barem ispričao svoju stran priče. Saša Obradović je imao svo vreme ovoga sveta da ga do sada postavi na laž. Nije to učinio.

 

Pored toga, šta češ da veruješ ili nečeš je stvar ličnog izbora. A da bi došao do odluke, razmatraš više faktora. I ko je rekao, i šta je rekao, i koliko je to logično, i šta druga strana kaže, a i ostale informacije i znanja koja su ti dostupna...

Ovde je ljudima glavni kontrargument, Čović je to rekao, znači laž je. S tim da večina tih istih ljudi nema nikakvih problema da Čoviću veruje neke druge stvari. Recimo, bilo je para za centra i beka šutera... Zanimljivo kako tu više ne važi da je Čović obična lažovčina.

 

8 hours ago, mmajstor said:

 

A sta sprecava Radonjica da izadje i kaze da klub nije obezbedio novac za pojacanja ili da jeste a da se njemu nijedan igrac ne dopada? 

 

Ko zna kakve su to igre, a nije sporno da klub treba da isplati visinu celog ugovora dok ne nadje novi angazman, sta je tu problem? To smo radili milion puta sa raznim igracima, problem kako sam razumeo jeste za tu isplatu bonusa. Svakako je odraz nesposobnosti rukovodstva koje nije naslo zajednicki jezik sa zaposlenim kome jednostrano otkazuje ugovor, nego je ceo ugovor stavio na teret klubu. Da li se tu neko ugradio - ne znamo. 

 

Ništa. A ne vidim ni kako je povezano sa ovim što pričamo za Obradovića.  Pošto ja nisam nijednom rekao da Čovič laže da je obezbedio sredstva za pojačanja i da bi Radonjić trebao da izađe i kaže da ih nije bilo.

 

Pa po meni je problem u ova dva boldovana dela, gde i ti jednom pričaš deo ugovora, pa posle kažeš ceo ugovor. Po mom mišljenju, razuman dogovor između kluba, i legende tog kluba je ovo prvo. Znači isplata, dok se ne pronadje novi angažman. A problem (po meni) je što su rekli da je Obradović naplatio čitav ugovor + tražio i bonuse.

I ok, i da je naplatio celi ugovor, uredu. Ali posle toga, zajebi više priču o ljubavi i zvezdinim odelima...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...