Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

3 minutes ago, mister-no said:
8 minutes ago, NikadProtivKaline said:
a na sta lici ovogodisnja doselekcija?

Na lošu doselekciju.

 

ali ujedno ne liči ni na jednu od ranije 🙃

.....

 

sve srećne doselekcije liče jedna na drugu, svaka nesrećna doselekcija, nesrećna je na svoj način.

 

hvala, biću ovde celog vikenda image.png.39511a79a94db78cae3faf712668b521.png

  • Like 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Nije baš ni izbor igrača prošle sezone bio isti kao ove. Sranje s kovidom je bilo prisutnije i što se tiče dolazaka igrača iz USA. Ni vakcine još nisu stigle. 

Da se ne zaboravi, Pengos je bio na korak do Zvezde ali je u poslednjem trenutku otisao u Zenit. Onda smo bili osudjeni na Hola koji se povredio protiv Partizana, a do tog momenta je bio sasvim korektan. Posle povrede covek nije licio na sebe. Onda kada nije dosao ocekivani prvi plej, lutali smo sa Kolomom i Rocestijem koji su promasaji potpuni. Da li smo mogli da nadjemo bolje tada i sada? Verujem da jesmo, ali smatram da nije u redu da jednom ta situacija na trzistu bude opravdanje a drugi je "celava prevara". Istina nije samo crna, niti samo bela. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mile1 said:

sve je to zasluzio samo zbog onog bonusa za kup

Dobro je sto su navijaci prepoznali situaciju i izvizdali celavu prevaru

Nema problema..zvizdite mu vi i dalje i trpajte mu ki2 u usta..ionako ste u vecini (i na forumu i uopste u Zvezdaskoj populaciji)..stoga mi nije jasno ni sto vam je toliko zasmetao moj post?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, srlepajce said:

Sasu Obradovica nikad nisam "mirisao". 

Jednostavno preovladjuju mi dogadjaji iz prvog mandata kad je ispao ljiga.

Drugog mandata, to je priča Jove Stojakovića najgoreg predsednika u istoriji Zvezde i najcrnjeg perioda kluba od osnivanja.

Ne bih ja previše verovao u te priče, ol OK.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Obradoviću finansijski nismo ostali dužni jer je to i nemoguće...manjak Pengos, manjak publike i povrede igrača su okolnost...tu nema olakšica. On za sobom ništa vredno pomena ostavio nije. Ništa se ne može smisleno porediti sa nivoom ispuštanja uzdi tima do kulminacije sa Zenitovanjem. Naravno znatno više otpora i reakcije navijača bi bilo da je Saša ,,oću svoj bonus, nećete me prevariti" Obradović biti zamenjen bilo kojim drugim trenerom do Radonje. Čović da je u trenutku kada je objavio sporazumni raskid rekao da će nas to koštati 640k, i da je to cena zamene trenera nakon tri meseca...ja bi glasao za na referendumu sekte za zvezdašenje.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Drug Crni said:

Nema problema..zvizdite mu vi i dalje i trpajte mu ki2 u usta..ionako ste u vecini (i na forumu i uopste u Zvezdaskoj populaciji)..stoga mi nije jasno ni sto vam je toliko zasmetao moj post?

 

Samo zvizduci su ok, on je covek profesionalac to mu je u opisu posla isto kao i kad trazi bonus za kup

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, propolis said:

 

Strašno koliko ljudi se slaže sa ovim bljuvotinama. 

 

Postala mi je muka kakva se sranja i pljuvačina pišu na ovom pdf-u,ali ovo je jedan od gorih koje sam pročitao.

 

 

 

Opusteno druze Propolise, ignore list je uvek tu.Cak bi mi bila cast da me neko sa ovakvim ulicarskim recnikom i nemanjem takta u razgovoru sa nekim ko je verovatno dobrih desetak godina stariji, stavi na ignore. Uzivaj u svojim verbalnim vratolomijama i idolopoklonstvu, a mene neukog slobodno preskoci, da ne remetim vas klub znalaca i pravovernih zvezdasa.Ziv bio!

Link to comment
Share on other sites

Sve ok, legalno je Obradovic naplatio novac, iskoristio je ugovor i uzeo je pare i koje je zaradio i koje nije i ojadio nas u svakom smislu svojim prisustvom.

Samo nemoj onda da prosipa jeftine fore i patetiku o nekoj bezuslovnoj ljubavi, zvezdinom  odelu i ostalim glupostima.

Ne ide jedno sa drugim.

Pritom tugaljivo kaze da niko ne zna njegovu stranu price, koju nece da iznese.

Sve ok majstore, naplatio si svoje, teraj dalje i daleko ti lepa kuca.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kankkunen said:

Drugog mandata, to je priča Jove Stojakovića najgoreg predsednika u istoriji Zvezde i najcrnjeg perioda kluba od osnivanja.

Ne bih ja previše verovao u te priče, ol OK.

Voje Stojakovića.

Ako je period kad smo osvojili titulu, igrali finale Kupa Radivoja Koraća(evropskog) i igrali Kup Šampiona posle sto godina najcrnji u istoriji kluba mi smo onda evropski Lejkersi.

Jeste Voja đubre, jeste mi se smučio sa svoja 2 batlera Borom Džakovićem i Mikijem Pavićevićem, ali da ne preterujemo.

 

Edited by pavijan2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Čović da je u trenutku kada je objavio sporazumni raskid rekao da će nas to koštati 640k, i da je to cena zamene trenera nakon tri meseca...ja bi glasao za na referendumu sekte za zvezdašenje.

 

A jel bi glasovao za to da Covic istog trenutka podnese otkaz jer je za ta 3 meseca ili nesto vise, svojim odlukama i gazdovanjem spucko 640k iz kluba? Po meni jedno bez drugog ne moze da ide. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

Opusteno druze Propolise, ignore list je uvek tu.Cak bi mi bila cast da me neko sa ovakvim ulicarskim recnikom i nemanjem takta u razgovoru sa nekim ko je verovatno dobrih desetak godina stariji, stavi na ignore. Uzivaj u svojim verbalnim vratolomijama i idolopoklonstvu, a mene neukog slobodno preskoci, da ne remetim vas klub znalaca i pravovernih zvezdasa.Ziv bio!

 

Niti sam "pravoveran" niti "znalac",ali poštujem svoj svoj klub i igrače,a znam da ih nikad nisam vređao ni nazivao prašinarima bez talenta ili drugim pogrdnim imenima.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Redstar0356 said:

Prosle godine 98% foruma  za teranje Sase Obradovica, ove godine tih istih 98% kuka kako je trebalo da mu se da sansa, jadan, nije kriv nista, zli Covic ga sjebao. 

 

nikada se nisam radovao nečijem banu ali za tvoj :krst: + :daće sveti savo: = :hoću:

 

mnogo te je lepo mali alek naučio, samo cepaj dalje.

Link to comment
Share on other sites

  A jel bi glasovao za to da Covic istog trenutka podnese otkaz jer je za ta 3 meseca ili nesto vise, svojim odlukama i gazdovanjem spucko 640k iz kluba? Po meni jedno bez drugog ne moze da ide.  

 

Bi ja...al nije bilo te opcije da se zaokruži. A tu kintu je ionako uštedeo na razlici Pengos - Hall. Prošle sezone nije bilo prvog pleja da se kupi...ove nema prvog centra...kao kod kineza da pazarimo. 

 

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...