Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Ipak, kad smo kod doslednosti..

Turobna atmosfera kod ĆP i ova kod DR je neuporediva ali možda ne može da se meri dok rezultati mogu.

Sa Radonjićem gubimo u EL na jednu loptu..

Ćelavoj prevari je glave došao poraz 30 razlike..

I mislim da je ključ bio što je ćelava prevara izgubio (bio na putu) pol poziciju u Aba, koja znamo šta donosi, dok je Radonjić suvereno drži. I to je tako.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Previše para je bačeno na doselekciju ove 2 sezone. Pefi, JOB, Energy King, Colom, Rochesti, ne znam jesam li nekoga izostavio.

 

Od Radonje sam očekivao da izvuče nekog dzokera tokom sezone koji bi nam unaprijedio nešto od slabih tačaka na EL nivou ali mrka kapa. Ostaje nada da ćemo biti dovoljno dobri da uzmemo domaće trofeje prije svega ABA-u a u EL se moramo zadovoljiti sa tim da se nećemo obrukati.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mister-no said:

Ipak, kad smo kod doslednosti..

Turobna atmosfera kod ĆP i ova kod DR je neuporediva ali možda ne može da se meri dok rezultati mogu.

Sa Radonjićem gubimo u EL na jednu loptu..

Ćelavoj prevari je glave došao poraz 30 razlike..

I mislim da je ključ bio što je ćelava prevara izgubio (bio na putu) pol poziciju u Aba, koja znamo šta donosi, dok je Radonjić suvereno drži. I to je tako.

neuporediva je zato sto je coach ra ovde ocigledno neko bozanstvo kome ne sme da se uputi rec kritike

jer, cirbesova kita

celava prevara je, u trenutku odlaska, imala vrlo slican skor radonji...pa nije moglo da se zivi od kamen-na-kamenu

a ove godine imamo sta vi znate bolje od radonje

 

i da, salo doselekcija >> radonja doselekcija

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

Tužna istina je da je Ćelafutva doselekcija imala više smisla od Radonine, s tim što su i jedna i druga dno dna.

Da li mogu da se porede te doselekcije? 

Naravno mi cigani sve mozemo, al kod Saleta O je doselekcija trajala podugo i dovodjeno je sakom i kapom kako ne treba, a u slucaju ove sezone dosao je zapusteni Pefi. Nije da su uporedive da jebe zec orla.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

Tužna istina je da je Ćelafutva doselekcija imala više smisla od Radonine, s tim što su i jedna i druga dno dna.

Pa tesko.

Mi ove godine nismo ni imali doselekciju van hodajuceg lesa.

Salo je doveo 4 igraca i sve omasio.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Losmi17 said:

Pa tesko.

Mi ove godine nismo ni imali doselekciju van hodajuceg lesa.

Salo je doveo 4 igraca i sve omasio.

 

Pazi, nama su trebala  2 (dva) igrača - kombo i centar.

 

Doveli smo Debelu Gomilu Ničega i Simpatičnog Bonvivana Sa Zvezdom U Srcu.

 

Jbg, Ćelafuto je makar doveo tri igrača i jedan podgrejani leš.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

 

Pazi, nama su trebala  2 (dva) igrača - kombo i centar.

 

Doveli smo Debelu Gomilu Ničega i Simpatičnog Bonvivana Sa Zvezdom U Srcu.

 

Jbg, Ćelafuto je makar doveo tri igrača i jedan podgrejani leš.

Cirbes je tu od pocetka sezone, nije doselekcija.

Samo je podgrejani les prava doselekcija.

Celafuto je sve omasio.

Veci je problem sto radonjic ne zeli doselekciju, tvrdoglav je ko mazga.

A precednik teska stekara. Kad ukombinujemo te 2 osobine, onda ni ne cudi sto nema igraca na trzistu za nas.

Komedija sama po sebi.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

 
Pazi, nama su trebala  2 (dva) igrača - kombo i centar.
 
Doveli smo Debelu Gomilu Ničega i Simpatičnog Bonvivana Sa Zvezdom U Srcu.
 
Jbg, Ćelafuto je makar doveo tri igrača i jedan podgrejani leš.
Legitimno, to svi vidimo, ali pitanje je da li bismo i sa ta dva igrača bili u top 8, da budemo bolji od Efesa ili CSKA, Fener smo već otpisali.. A s druge strane i bez te dvojice čistimo u Aba.
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Solidan je ovaj Octavius Ellis, upravo ga gledam protiv Partizana. Ne znam da li smo ga stvarno gledali, ali solidan igrac. I bas ono sto nam treba na 5, atleta.

Pakuj ga ako ikako moze sve sa masnicom, jer cirbesova uloga od kad obra nema ribu je izgubila smisao, jedino ako stvarno pravimo vakcinu za koronu sto neko napisa😂.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Laki21 said:

 

Pazi, nama su trebala  2 (dva) igrača - kombo i centar.

 

Doveli smo Debelu Gomilu Ničega i Simpatičnog Bonvivana Sa Zvezdom U Srcu.

 

Jbg, Ćelafuto je makar doveo tri igrača i jedan podgrejani leš.

 

Ali su sva četvorica kod njega izgledali kao leševi.  Treba i to znati.

 

Obradoviću doselekciju neki pišu plus, dok je kod mene čisti minus. Ne zato što je promašio, več zato što je na svaki problem odgovarao sa promenom u rosteru. Takav mindset mi se uopšte ne sviđa, jer  pokazuje da nema poverenje ni u igrače koje je sam doveo. Ni u svoje trenersko umeće i rad, da kroz trening i uigravanje može da ispravi slabosti u igri.

 

Radonjić se onako iz prve čini diametralno suprotan po tom pitanju. Veruje u igrače koje je birao i da če mašina raditi sve bolje kako sezona odmiče. Ali mislim da je ta percepcija o njegovoj tvrdoglavosti malo prenaglašena. Imao je on odličnih doselekcija u prošlom mandatu, koje su ekipi i igri davale novu dimenziju. Ako se ponudi prilika za nekog Millera ili Kinseya, neče se baš mnogo protiviti. Tako da je ono kako Raodnja ne voli egzotiku više neki mit. Da voli provereno, voli (kao uostalom i svi ostali u EL), ali voljan je da napravi izuzetak za dobrog igrača.

 

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, n4l1m said:

@Šarac

do kad je krajnji termin da se zna dal se ide za grcku? 😕

Sutra se putuje, pa nije Atina na  Himalajama pa ce biti zatvoren aerodrom i sutra. Jbte pao mali sneg i katastrofa, aerodrUm zatvoren mesec dana.

Jedino sto moze da odlozi put sto se pojavio COVID -19 kod njih pa ce se videti da li ima jos slucajeva.

Link to comment
Share on other sites

Dovođenje Markovića je čudan potez. Nije problem Marković kao Marković, mada se znalo da nije u dobrom stanju, veći je problem što je Radonja pokušao da riješi probleme ekipe dovođenjem klasičnog pleja, a ne nekog strijelca koji bi bio sposoban da iskreira nešto 1 na 1.  Wolters od početka igra sezone igra odlično, Ivanović očekivano promjenjivo, ali ta dva igrača su bila dovoljna da iznesu tu poziciju. Ne znam, možda je smatrao da treba tu još pojačati konkurenciju, ali ja smatram da je trebao probati sa nekim strijelcem. Je li bilo takvog na tržištu? Nemam pojma, vjerovatno se moglo nešto naći, ali izgleda da je Radonja razmišljao na drugačiji način. Samo znam da nam dovođenje Markovića nije donijelo praktično ništa. 

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Sutra se putuje, pa nije Atina na  Himalajama pa ce biti zatvoren aerodrom i sutra. Jbte pao mali sneg i katastrofa, aerodrUm zatvoren mesec dana.

Jedino sto moze da odlozi put sto se pojavio COVID -19 kod njih pa ce se videti da li ima jos slucajeva.

Njima je taj sneg ko da su na Himalajima. Moja prijateljica, koja zivi u Atini, kaze pao mali snegic, a oni uveli vanredno stanje. Autoputevi blokirani, sudari na svakom koraku,deca ne idu u skolu, radnje zatvorene.... Jednostavno nisu navikli na sneg i nemaju infrastrukturu za borbu protiv istog. Utakmica Panate je vec odlozena, a mislim da i mi ulazimo u foto finis.

Link to comment
Share on other sites

Njima je taj sneg ko da su na Himalajima.

Grci ,,lezi lebe da te jedem" i sneg. Tamo i oni Isuzu pick-up-ovi iz 1995-e što prodaju bostan na šetalištu imaju namudjene alu felne. Zimska guma i čelična felna su tamo veća retkost nego grk sa depiliranim grudima.  

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...