Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 minute ago, Betolingar Misdongard said:

Sprdajte se vi, ali KKP ima trenutno jedan od najtalentovanijih timova u Evropi. Ne znam ekipu iz EL ili EK sa više prospekata u timu. 

Sprdamo se da ne bi kukali naglas. 

Zonfic smejem se a plakao bih.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Otkad je dosao cuveni reprezentivac Markovic, pala je igra i manje igraju ostala dva plejmejkera,

dovesti Petruseva usred sezone za iducu godinu za El, abu moze igrati odmah, i iduce godine probati dovesti Jovica, Nedovica, pa cak i Milijasevica ili Paunovica iz Dinamika 

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

Možda ga je ošurio ključalom vodom, otkud znam. A što se parketa tiče, Čovićevi puleni su sa rutinskih +15 i to bez da se preznoje resetovali Ostojin drim tim, i to bez da su se posebno spremali za tu utakmicu. Kad pun fokus bude na KKP kao rivalu mislim da sledi jedno rutinsko razbucavanje sa sve Majkom Zirbesom i Pefijem Markovićem. Btw, mislim da KKP plače za jednim plejmejkerom poput Markovića al to je druga tema.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Sprdajte se vi, ali KKP ima trenutno jedan od najtalentovanijih timova u Evropi. Ne znam ekipu iz EL ili EK sa više prospekata u timu. 

ne znam ko se sprda...evo chaos mozda

hej, ali bar mi nismo doveli tristana ili bilo koga da ne gusi luku i kuza

zeljku to ocigledno ne smeta, ali on je, zakljucili smo, neznalica

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Sprdajte se vi, ali KKP ima trenutno jedan od najtalentovanijih timova u Evropi. Ne znam ekipu iz EL ili EK sa više prospekata u timu. 

 

A ko će od tih prospekata igrati za KKP kad/ako stasaju u igrače? To je pravo pitanje. Ove sezone se KKP opasno kocka i mora da ide all in sa ovako skupim projektom, ako Željko ne osvoji ABA ligu ili EC ove sezone moguće je da ceo projekat završi kao "evropska zvezda" svojevremeno. 

  • Like 10
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

A ko će od tih prospekata igrati za KKP kad/ako stasaju u igrače? To je pravo pitanje. Ove sezone se KKP opasno kocka i mora da ide all in sa ovako skupim projektom, ako Željko ne osvoji ABA ligu ili EC ove sezone moguće je da ceo projekat završi kao "evropska zvezda" svojevremeno. 

Ja bih baš rekao da on gradi nešto na duže staze. Ne verujem da bi inače imao na rosteru toliko mladih igrača.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Po meni je nesto od dovodjenja Lesora ili Tristana greska. Sada imaju 4 centra. Smailagic ce na 4 uz Kuruca, a tu igra od dolaska Lesora i to izgleda lose. Od dolaska Lesora su izgubili 2 utakmice, po meni, jer su najvecu prednost koju su imali, a to je Smajli na 5 prebacili na 4. I ne znam zasto o nima pisem, ali ste vi prvi poceli kolektivnom kuknjavom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Betolingar Misdongard said:

Ja bih baš rekao da on gradi nešto na duže staze. Ne verujem da bi inače imao na rosteru toliko mladih igrača.

 

Da gradi na duže staze ne bi dovodio kapitalna pojačanja iz F4 EL tima koji su i dalje 2/3 ekipe po značaju. On ako ostane bez projektovane evrolige razbežaće se ti talenti kojekude, a i ovako ne verujem da će i početak prajma dočekati u KKP. Nego, nije ni bitno, imamo mi preča posla od KKP, večeras igramo protiv bar duplo jače ekipe od njih.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

A ko će od tih prospekata igrati za KKP kad/ako stasaju u igrače? To je pravo pitanje. Ove sezone se KKP opasno kocka i mora da ide all in sa ovako skupim projektom, ako Željko ne osvoji ABA ligu ili EC ove sezone moguće je da ceo projekat završi kao "evropska zvezda" svojevremeno. 

Apsolutno saglasan sa ovim. 
 

Ljudi misle da ce svi ovi momci ostati po 3-4 godine da igraju u KKP i razviti se u neke nove Danilovice, Divce i tako dalje. Nit je to isto vreme, nit su se takvi projekti pokazali kao nesto na sta moze da se osloni (Asvel pre par godina npr) 

 

Ne mozes ni da dovedes dva F4 EL igraca i kazes da si projekat za buducnost, to je unizavanje inteligencije ionako zaglupljene mase.

Ovaj KKP je preskupa investicija koja ide na to da ove godine udje u EL, a onda tamo - ko zna, mozda dovodjenje nekog Pengosa ili Dilejnija pod izgovorom da nisu imali para ove godine jer su igrali svi mladi momci.

 

Svakako ce to pometlati Radonja, don't worry.

Edited by mind.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Preskupa je samo ako nemaju novca, ako imaju ovo moze biti ozbiljan tim sledecih sezona,malo ko u Evropi radi long term. Ostoja se pokazao kao kvalitetan predCednik jer verovatno je samo kopao para iz sns-a, a struci prepostio posao. Zoran Savic je isto ozbiljna njuska...ako zadrze vecinu u timu sldecih par godina pa cak i nadograde,imace veoma ozbiljan i atraktivan EL tim.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Devil In My Pants said:

Preskupa je samo ako nemaju novca, ako imaju ovo moze biti ozbiljan tim sledecih sezona,malo ko u Evropi radi long term. Ostoja se pokazao kao kvalitetan predCednik jer verovatno je samo kopao para iz sns-a, a struci prepostio posao. Zoran Savic je isto ozbiljna njuska...ako zadrze vecinu u timu sldecih par godina pa cak i nadograde,imace veoma ozbiljan i atraktivan EL tim.

Jel si sad pored omiljenog trenera dobio i omiljenog biznismena? 😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Da gradi na duže staze ne bi dovodio kapitalna pojačanja iz F4 EL tima koji su i dalje 2/3 ekipe po značaju. On ako ostane bez projektovane evrolige razbežaće se ti talenti kojekude, a i ovako ne verujem da će i početak prajma dočekati u KKP. Nego, nije ni bitno, imamo mi preča posla od KKP, večeras igramo protiv bar duplo jače ekipe od njih.

 

Svi prospekti su na 3 godine potpisali. Sledeće a naročito one tamo godine većina će biti veoma ozbiljni igrači.

 

I mi imamo jednog, ima 25 godina i trinaesto je prase.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Devil In My Pants said:

Preskupa je samo ako nemaju novca, ako imaju ovo moze biti ozbiljan tim sledecih sezona,malo ko u Evropi radi long term. Ostoja se pokazao kao kvalitetan predCednik jer verovatno je samo kopao para iz sns-a, a struci prepostio posao. Zoran Savic je isto ozbiljna njuska...ako zadrze vecinu u timu sldecih par godina pa cak i nadograde,imace veoma ozbiljan i atraktivan EL tim.

 

Ko ovo ne vidi niti ima svrhe da prati košarku, a još manje da se sa takvim diskutuje. Ko da razgovaraš sa slepcem o boji mleka.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Devil In My Pants said:

Preskupa je samo ako nemaju novca, ako imaju ovo moze biti ozbiljan tim sledecih sezona,malo ko u Evropi radi long term. Ostoja se pokazao kao kvalitetan predCednik jer verovatno je samo kopao para iz sns-a, a struci prepostio posao. Zoran Savic je isto ozbiljna njuska...ako zadrze vecinu u timu sldecih par godina pa cak i nadograde,imace veoma ozbiljan i atraktivan EL tim.

 

Kakav bre kvalitetan predsednik? Pa KKP je za 5 godina njegovog predsednikovanja uzeo samo 2 kupa koraća. Ostojin jedini uspeh je što kao snsovac uspeva da bude koliko toliko pristojan, usotalom on je samo komesar tu. Željko i Savić su svakako ozbiljne njuške i ko zna kakav dil stoji vezano za njihov dolazak u KKP. Od perspektivnih pojačanja KKP samo su Vukčević i Smailagić intrigantni, Madar i Kurucs su stranci koji će gledati svoj interes. Ostali perspektivni? Nema ih, osim ako možda Balšu Koprivicu ne smatraš nekim prospektom. Moje mišljenje je da KKP ima ovu i najviše sledeću sezonu da se nekako dokopa EL, u suprotnom će ovaj projekat biti brzo zaboravljen osim po ulupavanju ogromnih para u jednu evrokup ekipu. Pošto im na putu do EL stoje najmanje KKCZ i vrlo neugodan sistem takmičenja u EC (gde znaju da izgube i od ekipa poput Turk Telekoma), sklon sam da tvrdim da im je sledeća sezona apsolutno poslednja šansa ako prethodno Željko sam ne digne ruke. Sa trofejima dolazi i ego i čisto sumnjam da bi on voleo da ga sa konkurentnom ekipom šamaraju. A ako ispuše za EL ove sezone tek treba očekivati milione za poslednji pokušaj sledeće sezone. Naravno, nit je KKCZ pri tome neka sirotanka nego će se takođe verovatno odgovoriti adekvatnim pojačanjima. Kao što sam govorio i u ranijem delu sezone, meni se naš tim više sviđa od njihovog i podseća me na sezone kad smo mi imali na papiru napadački atraktivniji tim a oni nas nabijali na odbranu, hustle, dominaciju u skoku, evroligašku čvrstinu. Jedan Tristan to neće da promeni, on tek treba da postane Vukčević.  

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...