Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

48 minutes ago, Cavani said:

Neka neko obavesti Radonju da ima pravo da koristi celendz, sutere i crnce.


Bilo pitanje na KZŠ posle zelenih zašto ne korisiti i kada će da upotrebi celendz. Malo je reći da se drugaciji odgovor mogao očekivati - Onda kada mislim da je to potrebno   

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Radonjic se nadao Jovicu, ovaj je ipak daleko od povratka na teren, a Zvezda nema vise vremena da ceka.

Domaci igrac, profil kakav odgovara Radonjicu upravo je Pefi.

Radonjic je tvrdoglav, nefleksibilan i ide na sigurno. 

On je Simeone ili Murinjo, samo u kosarci, a to ume da izgleda destruktivno, posto je kosarka najlepsi sport.

Najverovatnije se ceka Lesor.

1.Volters, Markovic

2.Ivanovic, Holins, Lazic

3.Kalinic, Dobric, Lazarevic

4.Vajt, Kalinic

5.Kuzmic, Lesor, Mitrovic

Simonovic, Uskokovic, Davidovac sira rotacija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro rešenje Radonje.. ne odstupa od svoje trenerske ideologije, lično očekivao sam Pefija ili Jovića kod vas u nekom momentu.. Doduše, mislio sam da čekate Stefana da izađe iz povrede, ali dobro.. Zna Dejo šta radi... dobio je elitnog defanzivca na jedinici, odličnog pass first pleja, čoveka od poverenja, iskustvo, svlačionica, full paket... Ne vidim prostora za nezadovoljstvo kod cigana, ovim potpisom koliko god vam zvučalo smešno, dobijate procente... više kreacije za vaše spot ap šutere, poput Holinsa pa i Kobru. Pik će da vrti za Kuzmom, plus otvaranje tranzicije... Košarkaški gledano, uvek sam voleo Pefija u reprezentaciji, iako je pomalo kamen, kad se lomi ima muda... Mislim da ćete peticu čekati do NG, kad švabi istekne ugovor... Biće ovo fina sezona, Željkova izrazito ofanzivno potentna laka konjica, mlada ekipa u punoj snazi koja će rasti kao kvasac tokom sezone, na Dejovu prekaljenu domaću bazu pitbulova koji mogu biti pravi, meni lično omiljeni Bed bojsi... 

Edited by Instinkt
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Opet kazem, ne mogu da se ne obradujem Pefiju u Zvezdi.

 

Suska se i za Lesora. 

Lesor koji u EL moze da zaigra tek u Januaru?! Cak ni nas skauting nije toliko ogranicen...ili ipak jeste...Pefi?!

Cuvajte se obruci i konstrukcije diljem Evrope, kad na teren istrce nasi PVO-ci i slobodni zidari, pa odapnu svoje pracke Simon, Pefi, Holins, Laza mali i veliki, a Boza Maljkovic u transu...

evo vec saljem zenu do DM-a po dva paketa, njoj za one dane, a meni za oci napacene🙃

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Gudura said:

Lesor koji u EL moze da zaigra tek u Januaru?! Cak ni nas skauting nije toliko ogranicen...ili ipak jeste...Pefi?!

Cuvajte se obruci i konstrukcije diljem Evrope, kad na teren istrce nasi PVO-ci i slobodni zidari, pa odapnu svoje pracke Simon, Pefi, Holins, Laza mali i veliki, a Boza Maljkovic u transu...

evo vec saljem zenu do DM-a po dva paketa, njoj za one dane, a meni za oci napacene🙃

Pa tacno da zameni Zirbesa kada mu istekne ugovor. E moj ti na sve Covic misli. Lessort hteo vise para Covic ga pustio u Makabi da uzme koji evro vise dok u medjuvremenu Zirbes igra za sitnis. I na kraju Lessort prihvati manji ugovor jer je sezona u toku a ioak negde mora da se igra plus ustedjeno nekoliko plati. 

Eh sta ti je masinski fakultet.

Edited by Johnny Štulić
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Johnny Štulić said:

Pa tacno da zameni Zirbesa kada mu istekne ugovor. E moj ti na sve Covic misli. Lessort hteo vise para Covic ga pustio u Makabi da uzme koji evro vise dok u medjuvremenu Zirbes igra za sitnis. I na kraju Lessort orihvati manji ugovor plus ustedjeno nekoliko plati. 

Eh sta ti je masinski fakultet.

Neko bi rekao masinski mozak 😂.  Oprosti mi, ali je bilo jace od mene. Bice ovo zabavna sezona.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, maXa88 said:

Napokon bolhendler😁

nek ostali coskare i cekaju spotup suteve, pa ce i procenti biti veci samo da ne gledamo zabijanja holinsa i dobrica

 

sad jos samo lesor i pali se masina...

 

Ko da coskari, Holins ? Pa on i sam kao duh promasuje trojke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Crni said:

Radonjic se nadao Jovicu, ovaj je ipak daleko od povratka na teren, a Zvezda nema vise vremena da ceka.

Domaci igrac, profil kakav odgovara Radonjicu upravo je Pefi.

Radonjic je tvrdoglav, nefleksibilan i ide na sigurno. 

On je Simeone ili Murinjo, samo u kosarci, a to ume da izgleda destruktivno, posto je kosarka najlepsi sport.

Najverovatnije se ceka Lesor.

1.Volters, Markovic

2.Ivanovic, Holins, Lazic

3.Kalinic, Dobric, Lazarevic

4.Vajt, Kalinic

5.Kuzmic, Lesor, Mitrovic

Simonovic, Uskokovic, Davidovac sira rotacija.

Em je tvrdoglav em ima dva Kalinica.

  • Like 2
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Johnny Štulić said:

Pa tacno da zameni Zirbesa kada mu istekne ugovor. E moj ti na sve Covic misli. Lessort hteo vise para Covic ga pustio u Makabi da uzme koji evro vise dok u medjuvremenu Zirbes igra za sitnis. I na kraju Lessort prihvati manji ugovor jer je sezona u toku a ioak negde mora da se igra plus ustedjeno nekoliko plati. 

Eh sta ti je masinski fakultet.

 

8 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Neko bi rekao masinski mozak 😂.  Oprosti mi, ali je bilo jace od mene. Bice ovo zabavna sezona.

 

11 minutes ago, Johnny Štulić said:

 

Pre svega doktor robotike i bivsi asistent masinskog fakulteta,ps cak ga sa njegovog smera tj katedre prikazuju na nekim prezentacijama i pitaju da li neko zna ko je ovo😂,tkd covke uvek ima moju podrsku kao kolega. A ima i ono "kad je tesko covic"😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, MetalHead said:

Jos da svekolika forumska druzina pocne da javlja kako su stigle prinove :baby: i u njihove domove, i to je onda to - Deja(n) vu, Kalemegdan u junu. 

Meni se rodio sin pre par meseci ako se to računa. 🙂 Mene ako se u junu sete, to je bila moja dužnost. 

  • Like 21
  • Love 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pozitivno na terenu - Pefi donosi ballhandlinga, nesto pika i tranzicije na roster kome to treba. Ipak, njegov dolazak za glavni ofanzivni plus ima to da se svako vraca u svoje opanke, pri cemu tu najvise mislim na Dobrica, Holinsa, pa i Kalinica. Oni su znacajno bolji suteri iz spotupa neko iz driblinga, a pride ce biti olaksani za jednu porciju kreacije. Mislim da ce i Dzonijeva uloga da se bolje profilise i da je odlican parnjak za Pefija. Stoga, koliko god da je Pefi tanak suter, verujem da ce njegovim dolaskom procenti suta rasti. Sto se odbrane tice, ima sajz, moze da preuzima, inteligentan je, uklapa se.

 

Negativno na terenu - ne resava nam goruce probleme jer nit je skorer, nit fenomenalan kreator. Mozda mu sut iz spotupa vise nije bas skroz cigla, ali iz driblinga je misaona imenica. Znaci jos jedan vojnik, sistemski igrac, ne treba ocekivati nikakva cuda. On (odnosno, siguran sam da je plan bio da to bude Jovic) je samo neophodnost.

 

Pak, iz vizure van terena, po mom misljenju Markovic nad sobom ima dva upitnika - fizicku spremu i stav. Momak, iako nesumnjivo radnik, voli da uziva, nije prosao pripreme, pa me zaista zanima u kakvom je stanju fizicki... Dobro je znano kakav intenzitet Radonja trazi, a nekako mislim da je nezategnuti Pefi, kao kafa bez rakije. Sto se stava tice, Pefi je, koliko ja znam malo 'razmazen'. Ne znam kako ce reagovati na kasnjenja plate, treniranja discipline, eventualne zvizduke...

 

Svakako, dobro nam dosao!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I letos sam bio pre za Markovića nego za Jovića. Po meni bolji igrač. Nadao sam se klasičnom beku , ali i ovo će značiti.

Imaćemo sigurno dosta minuta gde ćemo igrati sa 2 pleja Pefi sa Nejtom/ Džonijem što znači da Dobrić i Holins ulaze u svoje 3/2 i 2/3 uloge koje im pašu.

Pefi je veliki igrač, šampion i nijednoj ekipi nije višak, uklapa se stilom igre u filozofiju trenera. Ja zadovoljan.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...