Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 hour ago, Losmi17 said:

Za luku i nejta nisam.

Za kuza je postojao maltene koncenzus na forumu.

 

Ovo sad se pefijem ako je istina je toliko lose na mnogo nivoa, i onako pravi pokazatelj zasto nikada necemo iskoraciti.

Bukvalno postoji milion zasto ne, apsolutno nikakav adding value nece doneti.

Skoro koncenzus na forumu je u vise navrata bio tatalni promasaj

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Da su se neki ovde pitali gledali bi suteve iz okreta JOB-a, ''slalome'' Obeliksa i meku ruku Tejlora....srecom pa je Dejo specifican i zna sta treba za titulu. Naravno i borba u EL ce biti u skladu nase snage i budzeta, ali na kraju gotovo sigurno dosta bolje nego proslih godina.

 

Ima da bude svakom muka kad bude igrao protiv nas. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Losmi17 said:

Mislim da ni sam kuzmic nije siguran sta se desava.

Ovo sada je 2 nivoa iznad onoga sto je igrao prethodnih par godina.

Vrlo dobro on zna, ali imenjace ne znas ti. Dejo je uvek spustao loptu dole, nikad nije bilo previs suteva za tri i Kuzmic je dobio ulogu koju nije imao kod Saloa Obradovica zvanog tuzibaba...vidis da je cak i Mitar progleda jer dobija dovoljan broj lopti i prostora od saigraca. Zvezda ima najbolji sut za dva u EL, cak neverovatnih 57.7%, jeste nam trojka losa, ali ovakvim podatkom stvarno treba da se radujem jer to nije slucajnost posle osam kola. Prosle sezone smo bili najgori u sutu za dva poena u EL...

  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Da su se neki ovde pitali gledali bi suteve iz okreta JOB-a, ''slalome'' Obeliksa i meku ruku Tejlora....srecom pa je Dejo specifican i zna sta treba za titulu. Naravno i borba u EL ce biti u skladu nase snage i budzeta, 

 

Ne, i borba za titulu ce biti u skladu nase snage i budzeta isto kao sto je i za EL. Ne moze - ABA titula bravo Radonja, a prdez u EL dole budzet.

 

A svakako da bi svaki trener pre gledao Kalinarija nego JOBa, ali ranije to nije bilo moguce. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mmajstor said:

 

Ne, i borba za titulu ce biti u skladu nase snage i budzeta isto kao sto je i za EL. Ne moze - ABA titula bravo Radonja, a prdez u EL dole budzet.

 

A svakako da bi svaki trener pre gledao Kalinarija nego JOBa, ali ranije to nije bilo moguce. 

Ne borba za titulu moj dobrucudni bold-ovani druze, vec titulu!! Za EL je broba za F8 do kraja EL vise nego dobar rezultat, nema bezanja od odgovornosti kod Radonjica,a ni plakanja po novinama kao kod nekih.. 

Link to comment
Share on other sites

On 10/26/2021 at 9:16 PM, Igor_ said:

Markose, nece se desiti dzaba se nadamo svi. Pre ce Radonjic da dovede beka koji igra odbranu nego da dovede nekog "divljaka" koji ima poene u rukama..

Ako je Pefi, i ocekivao sam nesto tako.. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Devil In My Pants said:

Vrlo dobro on zna, ali imenjace ne znas ti. Dejo je uvek spustao loptu dole, nikad nije bilo previs suteva za tri i Kuzmic je dobio ulogu koju nije imao kod Saloa Obradovica zvanog tuzibaba...vidis da je cak i Mitar progleda jer dobija dovoljan broj lopti i prostora od saigraca. Zvezda ima najbolji sut za dva u EL, cak neverovatnih 57.7%, jeste nam trojka losa, ali ovakvim podatkom stvarno treba da se radujem jer to nije slucajnost posle osam kola. Prosle sezone smo bili najgori u sutu za dva poena u EL...

Mislim da cu nauciti lekciju i ubuduce kulirati radonjiceve svedoke.

A i gazdine.

 

Vrlo dobro ja znam sta i kako radonja voli da igra, samo konstatujem da je kuzmicev napredak izuzetan i da je to malo ko ocekivao.

 

Cim je Matic preneo za pefija...kukala nam majka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ne borba za titulu moj dobrucudni bold-ovani druze, vec titulu!! Za EL je broba za F8 do kraja EL vise nego dobar rezultat, nema bezanja od odgovornosti kod Radonjica,a ni plakanja po novinama kao kod nekih.. 

 

Ok - za titulu. 

Smisao ostaje isti. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Losmi17 said:

Vrlo dobro ja znam sta i kako radonja voli da igra, samo konstatujem da je kuzmicev napredak izuzetan i da je to malo ko ocekivao.

 

A nema vise - ukopala nas celava prevara sto je potpisao 3godisnji ugovor sa njim? Da nabrajamo ko je sve to pisao?

 

Ima nesto i u tome sto je tesko ocekivati da u prvoj godini nakon nesrece covek igra isto onako kao sto igra nakon cele sezone vracanja u takmicarsku formu i letnje pauze. Upravo iz navedenog razloga, i zato sto je to malo ko to ocekivao, za vreme leta sam napisao da najvece iznenadjenje moze biti Kuzmic od cega ce nam dosta toga zavisiti. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, bodo said:

jel to znači da se Dzoni pomiče na dvojku?

 

Pa ja ne vidim gde bi drugde, pošto na kecu za njega minuta za njega sasvim sigurno neće biti. Nejt će imati nekih 25, Marković ostatak.

 

I to ne bi bio problem da Džoniju odgovara dvojka, ali jbg to mu suštinski ne leži. On je mnogo efikasniji u svakom slučaju s loptom u rukama nego bez nje. Šta više, mislim da je i kao spot up šuter lošiji nego kada sam kreira šut.

 

Ne dopada mi se ovaj potez, ali hajde da verujemo Deju.

Edited by Laki21
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sta znam, doprinece u organizaciji igre svakako. Bolji je asistent i od Voltersa i od Ivanovica.

 

Doduse, ono sto sam gledao u Virtusu, dosta je usporio. Nije mi delovao bas fizicki spreman. Mi po navici pisemo da je top defanzivac. Nije ni blizu nekadasnjeg nivoa. Ipak, plej od dva metra koji razume kretnje i timsku odbranu. Dovoljno za Radonjica.

Edited by feanorlfc
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...