Jump to content

FINALE EURA 2020


Ko osvaja titulu?  

33 members have voted

  1. 1. Sampion?



Recommended Posts

Na prvu loptu bih rekao, treba udariti po dzepu svako ko skine medalju.

 

Kada se sagledaju dugorocne posledice, samo nek se nastavi taj negativni trend u svim sportovima bez obzira na nacionalnu pripadnost.

 

To nije ekskluzivno ponasanje jedne zemlje, stoka se nalazi svuda.

Link to comment
Share on other sites

Skidanje medalja je fenomen o kojem pricam vec godinama kao nešto što je odvratno.

Ali to kreće od nas, navijača, i toga kako komentarišemo one koji izgube.
Igrači su stavljeni u poziciju da moraju da mrze poraz, to je kultura koju smo mi navijači napravili. Dodješ do finala, i izgubiš onda si luzer, pa se desi to još jednom, onda si večiti luzer.
Napravljen je pritisak da se ne računa drugo mesto, da se sve svodi na pobedu i titulu.

Sva sreća pa je neko od nas došao do finala školskog turnira, pa imamo prava da komentarišemo to i da znamo kako sve to funkcioniše u glavi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

U zadnjih 20-ak godina se težište reprezentativnog nogometa preselilo na jug Evrope.

Od 12 finalista EP od 2000.-2021. njih 10 je iz južne Evrope (iznimke samo Njemačka 2008. i Engleska 2021.), a od 10 evropskih finalista svjetskih prvenstava od 1998. do 2018. njih 7.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, drperce said:

Nista sladje nego kad nadmeni englezi ovako zavrse, kakvi veciti luzeri a busaju se da su velesila 😂

 

A i ono divljanje oko stadiona svih ovih dana, stvarno ih je Tacerka dovela u red...

 

Debilčine. Da poželiš da umesto što napadaju rendom klince nalete na neku zaista zajebanu npr. poljsku ekipu koja bi ih razvukla kao kore za pitu da im nikad više ne padne na pamet ovakvo kurčenje.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, Klotzen said:

Englezi posed lopte 34%, to je za robiju. Italijani duplo više pasova odigrali, 

Igra Engleza je za robiju. Provukli se na SP i EP protiv osrednjih ekipa pa umislili da ce im proci.

Sramota da igras uzasan fudbal sa igracima kakve Sautgejt ima, bas sramota.

Link to comment
Share on other sites

Navijao sam za Italiju i svaka im cast. Zasluzeno pa makar i ovako. 

 

Englezi mislim da iako pored pomoci su ostvarili sjajan rezultat. Mislim finale Evropskog prvenstva to jeste i njima svaka cast.

 

Ali sta su Englezi mislili sa ovakvom igrom? Imaju realno odlican tim, usli u finale Evropskog prvenstva i igras tu utakmicu na domacem terenu u svojoj zemlji i odigras ovako utakmicu? Jel se usrali prosto receno? Ne verujem da su vise od 70 minuta igrali skroz povuceno i da nista nisu pokusali? Ja rekoh ajde malo posle gola dace gas i oni, ma nista. Jedino na kraju posle malo nesto u drugom produzetku ali sve u svemu teska bruka za nacin kako su odabrali da igraju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Sramota da igras uzasan fudbal sa igracima kakve Sautgejt ima, bas sramota.

Osvojio je drugo mesto, a ima 5 reprezentacije koje su igracki, a i na papiru jace od Engleske - Italija, Spanija, Nemacka, Belgija i Francuska.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Barkley#34 said:

Debilčine. Da poželiš da umesto što napadaju rendom klince nalete na neku zaista zajebanu npr. poljsku ekipu koja bi ih razvukla kao kore za pitu da im nikad više ne padne na pamet ovakvo kurčenje.

 

Ili na one ruse u Marseju

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, diego said:

Osvojio je drugo mesto, a ima 5 reprezentacije koje su igracki, a i na papiru jace od Engleske - Italija, Spanija, Nemacka, Belgija i Francuska.

Igracki Njemacka jaca? U kom univerzumu?

Njemacka se godinama raspada.

 

Ove ostale sto si pomenuo su uglavnom Italijani izbacili tj sve osim Francuske.

 

Jel smo zaboravili zrijeb za SP? Daj bre, nemoj me zajebavat.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Barkley#34 said:

Debilčine. Da poželiš da umesto što napadaju rendom klince nalete na neku zaista zajebanu npr. poljsku ekipu koja bi ih razvukla kao kore za pitu da im nikad više ne padne na pamet ovakvo kurčenje.

 

Fasovali su od Rusa cini mi se kad su se kurcili u Marseju na Euru 2016. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ta'veren said:

Nakon osmine-finala, prvenstvo za zaborav. Od svih prvenstva, ovog cu najmanje da se secam kroz 10+ godina. Skroz je genericki i jedina dva iznenadjenja su ispadanje Holandije i Francuske. Kad bolje razmislim, prvenstvo je u osmini-finala dostiglo vrhunac. Sve nakon toga je antiklimaks.

 

Meni je ovo jedno od najuzbudljivih i najkvalitetnijih EURA ikada. Posle 2000. ne secam se da je neko bilo bolje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...