Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Meni je ozbiljno drago za Smail-Agu što će prvo dobiti ozbiljniju minutažu i za nju ulogu i jasne smernice. On će teško iz Partizana da izadje lošiji. Biće naravno bledunjav u derbijima...ali to je već okolnost.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Meni je ozbiljno drago za Smail-Agu što će prvo dobiti ozbiljniju minutažu i za nju ulogu i jasne smernice. On će teško iz Partizana da izadje lošiji. Biće naravno bledunjav u derbijima...ali to je već okolnost.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока


Pokusavam da odgonetnem jel sarkazam ili zbilja al mi ne ide :)

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Alen Smailagić, od oca Rustema i majke Nermine ne može biti navijač Crvene Zvezde, to bi bilo protivprirodno.

Na kraju krajeva eno loži grobose po instagramu, pa možete vjerovati njemu a možete i dalje živjeti u deluzijama.
Lično ga poznajem i bio je zagriženi cigan. Ne znam što je to problem toliki, ni prvi ni poslednji.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Alen Smailagić, od oca Rustema i majke Nermine ne može biti navijač Crvene Zvezde, to bi bilo protivprirodno.

Na kraju krajeva eno loži grobose po instagramu, pa možete vjerovati njemu a možete i dalje živjeti u deluzijama.

Kakav nacionalizam brate, protivprirodno, al vrv si klinac ne znaš ti ni za Rečima, ni za Musemica, ni za sarajevsku raju za koga je navijala van Želje i Sarajeva. Brisi ovo protivprirodno stvarno je neukusno.

Edited by Misterija Organizma
Link to comment
Share on other sites

Ovo je bila zajebancija na nas racun u fazonu skupili se svi grobari ispred dzamije... samo opusteno

 

Ps ne bitno je za koga je navijao ali ako vec idemo na tu pricu, naravno da ce sad kad je potpisao za nas da objavljuje ovakve postove dajte neku od pre 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Alen Smailagić, od oca Rustema i majke Nermine ne može biti navijač Crvene Zvezde, to bi bilo protivprirodno.

 

Izvini, ali ovo je totalna glupost. Kako moze bilo ko da brani nekome za koga ce da navija?! Da, bili su neki mamlazi protiv dolaska Omica u KKCZ, ali ne pricamo o tome, nije to ta relacija. 

 

Uz sve to, decko je iz Koteza, tamo Grobari ne postoje, ili postoje "u sebi". 

 

18 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Na kraju krajeva eno loži grobose po instagramu, pa možete vjerovati njemu a možete i dalje živjeti u deluzijama.

A sta ce drugo sada da radi, kad je pre nesto jace od godinu dana pricao kako je Zvezdas i u GSW pokazivao atmosferu sa Zvezdinih utakmica? 

 

5 minutes ago, mister-no said:
25 minutes ago, Son_of_a_gun said:
Alen Smailagić, od oca Rustema i majke Nermine ne može biti navijač Crvene Zvezde, to bi bilo protivprirodno.

Na kraju krajeva eno loži grobose po instagramu, pa možete vjerovati njemu a možete i dalje živjeti u deluzijama.

Lično ga poznajem i bio je zagriženi cigan. Ne znam što je to problem toliki, ni prvi ni poslednji.

 

image.png.68e6a57a5bf3f5243c84f4294a67a458.png

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Alex_Serbia said:

 

Ako alaudiras na to da je Alen zvezdas...i Novica je bio isto, kada je bio slicnih godina. Nisam primetio nikada bledunjavost u derbijima 😇

 

Tacno. Novica je bio bledunjav u ostalim utakmicama, ali na derbiju bas nalozen. Nema to veze ciji si navijac, vec karakter igraca. Novica je u glavi pobednik, i sa takvim stavom je ulazio u derbije...dok recimo Zagorac...

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...