Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Neće početi sigurno ovde svoj biznis jer voli državu, nego mu je isplativije. Manje plaća radnu snagu, manji porezi, manja ulaganja nego u SAD. O konkurenciji da ne pričam. Ovde napravi neki semi ekskluzivan lokal i samo ubire plodove od novokomponovane elite jer ih ima na kamare. Đoku bi tako mogao u SAD gde imaš brutalnih lokala na svakom ćošku.

 

Pretpostavljam, naravno, da je "biznis" u ugostiteljskoj sferi jer ne znam šta bi drugo mogao ovde da radi? Nekretnine? Al opet ti dođe na isto.. Manja ulaganja, a pare svakog 1. u mesecu samo ležu i ležu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam izgleda jedan od retkih koji misli da ćete biti mnogo zadovoljniji Ledeyem nego Punterom. Nema sumnje da je Punter sposobna divljačina al kad ga ne ide to baš gadno izgleda a dugme za dodavanje konstantno zaglavljeno, mislim da će biti najčešći uzrok Željkovog odlaska u purpurno. Zach je zato prava timska igračina, krpiće sve rupe a itekako je sposoban i u napadu - igrač koji bi se snašao u bilo kom timu u Evropi.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Cooper said:

Najvažniji deo sezone, kad navijači direktno pomažu u dovođenju 3 najskluplja pojačanja...

 

 

 

DenseRepulsiveDevilfish-size_restricted.

- Daj 5 karata!

- Koliko?

- Ili jednu ili ništa!

jeste bas od navijaca zavisi.. od ulaznica ne moze se pokriti ni avramovicev ugovor..

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Ja sam izgleda jedan od retkih koji misli da ćete biti mnogo zadovoljniji Ledeyem nego Punterom. Nema sumnje da je Punter sposobna divljačina al kad ga ne ide to baš gadno izgleda a dugme za dodavanje konstantno zaglavljeno, mislim da će biti najčešći uzrok Željkovog odlaska u purpurno. Zach je zato prava timska igračina, krpiće sve rupe a itekako je sposoban i u napadu - igrač koji bi se snašao u bilo kom timu u Evropi.

 

A što misliš da si u manjini po tom pitanju?  

 

Lidej je igrao odlično u 3 različita kluba u EL, pokazao da može da igra u najrazličitijim sistemima košarke, od one vojničke u Žalgirisu sa Jasikevičijusom, do ove malo slobodnije u Milanu. 

 

A što se Željka i Pantera tiče, meni iz ovog ugla divljije deluje ovaj Mur :D  Da je neki drugi i neiskusniji trener, bio bih baš zabrinut kako će to da izgleda, ali ovako ipak verujem Žocu. Imao je on već dosta tih divljaka kroz karijeru i uglavnom ih dobro hendlovao.

 

Ja sam već spominjao primer Drua Nikolasa koji je pre Željka bio školski primer divljaka koji je redovno uzimao 15-20 šuteva po tekmi, a onda postao Žocov vojnik.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Sa obzirom koliko će se mali deo naći u slobodnoj prodaji, ovo će da plane. Cene očekivano jake i to podržavam.

Pa bas da ce da plane - nece

Znao sam da ce da lupe cenu no opet je vise nego sto sam mislio 

Koliko bi bilo da igramo el ?!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, ranzo said:

Pa bas da ce da plane - nece

Znao sam da ce da lupe cenu no opet je vise nego sto sam mislio 

Koliko bi bilo da igramo el ?!

 

Pa isto, siguran sam u to.

 

Ne znam, procenjujem po svom okruženju. Rasturaju ljudi kuće i stanove tražeči onu sezonsku iz 19/20 sezone. Kad smo pričali o ceni karti, svi su očekivali oko 100ke za tribine. Ne verujem da će neko odustati zbog 25e.

 

Stvar je jasna: ako se rasprodaju sezonske, u redovnoj prodaju će se biti jako malo dnevnih karata za nivo200 u Areni i za Pionir uopšte.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...