Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Smailagić deluje kao inteligentan igrač koji je svestan svojih limita. Dobra atletika za EL košarku, dobro otvaranje iz pika i dobro finiširanje oko obruča. Solidan asistent i skakač! Fali mu koji kilogram za poziciju 5, procente šuta može popraviti a mehanika deluje dobro. Verujem da će igrati 5 u Evropi obzirom da je tu poziciju pokrivao i razvojnoj, a i njegovi kvaliteti lakše dolaze do izražaja.

 

Ako dolazi sumnjam da se na njega računa kao na prvu opciju, te se slažem sa kolegama da nije proverena opcija i da ne možeš rizikovati celu sezonu sa jednim ovakvim potpisom. Odma bih potpisao da bude rezervna opcija na 5 kod nas, ima dovoljno utakmica i minuta za sve.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kooineeperk said:

 

Brate... Kurucs i Smajli nisu uopste konkurenti jedan drugom. Kurucs ce igrati na poziciji 3, a Smajli na 4, neko ga spusta i na 5icu, u small ball varijanti onda i Kurucs ide na 4. Dakle uvek je poziciju nize ispod kosa Smajli. 

Nisam nigde ni napisao da jesu pa ne moras da se pravis pametan. Sustina je i dobro procitaj, da Kuruc nema nicim pravo da mu je garantovano 20-30m a Smajliji ce eto da bude srecan ako igra 10minuta. 

 

Deckonja je 2000 godiste i vec je sad dobar, ali eto ima ovde strucnjaka koji sumnjaju jer eto nema 10ppg u NBA....Ko ga je gledao njemu je sve jasno..

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Devil In My Pants said:

Nisam nigde ni napisao da jesu pa ne moras da se pravis pametan. Sustina je i dobro procitaj, da Kuruc nema nicim pravo da mu je garantovano 20-30m a Smajliji ce eto da bude srecan ako igra 10minuta. 

 

Aha, ok, mislio sam da si totalno odlepio pa odredjujes minute njima dvojici unutar iste pozicije (sto, slazemo se, nisu). My bad, nisam dobro razumeo.  

 

Medjutim, izrazavati cudjenje da Kurucs zasluzuje vise minuta od Smajlija (sad prvi put pominjes 20-30 vs. max 10 minuta za Smajlija) i pitati se zasto, je takodje, pa, diskutabilno. 

 

Pa Kurucs ima skoro 140 NBA utakmica a Smajli 30 uz vise nego duplo manje minuta nego Kurucs. Uz to Kurucs je osetio i EL i EC, ACB, VTB. 

 

Naravno, minuti bi im pre svega zavisiti od konkurencije na njihovoj poziciji. 

 

I please, zaobidji me sa ovakvim upisima/obracanjima:

  

23 hours ago, Devil In My Pants said:

Sine, mislio sam da si me zaboravio.

 

7 hours ago, Devil In My Pants said:

Sad ce i porez, posle izbora..tu je..

 

36 minutes ago, Devil In My Pants said:

ne moras da se pravis pametan

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Uz to Kurucs je osetio i EL i EC, ACB, VTB. 

 

 

 

 

Ne pratis frilenseru. Igrao je sve to i dosta manje od Rebrona. nba da ne govorim...ne dolazi on kao profilisan igrac, ali svakako mislim da je dobar igrac...i da ce tek biti dobar. Samo to VTB, ACB itd je smesno..

Link to comment
Share on other sites

 

37 minutes ago, Devil In My Pants said:

Samo to VTB, ACB itd je smesno..

Lepo rekoh "osetio i EL i EC, ACB, VTB" ali ti okreces to kao da sam rekao "igrao". Odigrao je po par utakmica u tim ligama pre nego sto je otisao u NBA a tamo 140 utakmica sa po 15-16min po utakmici prema 29 utakmica Smajlija sa nekih 7min - nasao si bas sta ces da poredis i da se iscudjavas... 

 

Ali dobro, your way

Link to comment
Share on other sites

On 8/4/2021 at 9:23 AM, Cooper said:

Domaci mediji javljaju da jurimo sve dostupne domace igrace.

 

Pominju Petruševa, Smailagića, Rakočevića i Koprivicu (za njegov razvoj bolje da je Evropa nego G Liga, teško da će igrati u NBA pored Embida, Drumonda i čak Garze). Lično ne očekujem nijednog od njih u KKP.

 

Šteta za Pecarskog i Nakića, KKP bi bio gotivan sa njima u timu. 

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...