Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

1 hour ago, Ne sam Safete said:

:heart:

 

Kako sam zaplakao posle ove trojke, svi oko mene lude, plaču, ja u nekom polu čučnju u masi, plačem nekontrolisano... 

 

Hvala za sve gde čuo i gde ne čuo!

  • Like 8
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

Kako brzo vreme prolazi, secam se kao juce na basketu drugari grobari komentarisu mladog klinca, koji je dobio sansu u nekoj utakmici, cini mi se da je nosio #17 kad je poceo. Tacno se secam i koji potez su komentarisali, dobija loptu na trojci, fintira igraca koji istrcava na sut, pravi jedan korak i sa poludistance sigurno i rutinski ubacuje kos.
Potpis na sve ono sto je @Chaos Is Me napisao, da nije bio toliko dobar igrac ne bi nas cigane toliko i nervirao. Barem smo imali srecu, doduse malo kratku zbog povreda, da navijamo za njega u reprezentaciji. 
Da nije bilo Divca pa da se povuce #12

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Rade Zagorac:

Quote

We shall fight on the beaches

U vremenima zla rastu i divlji cvetovi.
Veličanstvenost puta kojem sam svedočio, dostojnost svojih patnji, želja da se gospodski ratuje i pobeđuje, posebna ljubav prema porodici i timu, zahvalnost onima koji su ti pomagali, i nepristajanje na manje. Za svaku pobedu i svaki trofej, svaki govor i istrčavanje iz tunela, za ono što ostavljaš naslednicima - Novice Veličkoviću, ostaj pravi i samo svoj.

Hvala.

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko samo simbolike ima u tom kadru, sut preko Batiste-a a pored aut linije lagano rumen Zoc koji se ove godine vratio - kada se Novica povukao - da vrati ta neka vremena Grobarima.

Meni je fascinantno koliko je samo apostrofirao kako i sta ga je napravilo igracem - urodjena, "zdrava" glad za nadigravanjem i napredovanjem, ulicni basket i samopouzdanje protiv jacih, visih i talentovanijih od sebe. Valjda nema ko nije prosao taj put a da nije postao ozbiljan igrac.

Hvala na svemu legendo!
 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...