Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

1 hour ago, oubrevo. said:

 

u svakoj ekipi na planeti zemlji imaš veliki dijapazon plata, ne vidim zašto bi to odjednom u partizanu postao problem. pa i u pratizanu je bilo tako oduvek. nisu kića i praja primali isto love kao neki 9i i 10i igrač

 

Istina, ali sam siguran da Pejdz, Zli, pa cak i Dangorac sebe ne vide kao 9. i 10.igrace.

 

Kazem, nadam se da gresim oko mogucih sujeta (sa kojima se zoc u proslosti jako neslavno izborio, iako nisu bile iste vrste).

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Ne sam Safete said:

Ako Željko procjeni da su mu potrebni, ko sam ja da sumnjam.

Moje je da prebacim na drugi kanal kad je lopta kod Dangube.

 

U nekom uvrnutom scenariju, čak mogu da zamislim da Željko ostavi Dangubu, koji, ako ništa drugo, kako tako zna da igra iz drugog, trećeg plana.

 

14 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Istina, ali sam siguran da Pejdz, Zli, pa cak i Dangorac sebe ne vide kao 9. i 10.igrace.

 

 

Zagor i Danga da sebe vide kao 9. igrača ovakvog tima, bi po meni bio znak popriličnog samopouzdanja kod njih. 

 

Oni po učinki nisu bili u 5-6 igrača u prošlogodišnjem raspadu od ekipe, a kamo li u ovakvom timu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@realno *w

Lako moguće, ako procjeni da mu je odbrana dovoljno dobra da nadomjesti očigledne mane u napadu. Ja se zbog estetskih razloga nadam da se to neće dogoditi.

 

 

 

 

 

 

Nevezano za ovu priču, ne mogu dočekati pleja ... bez njega ne mogu ni da zamislim kako ćemo izgledati.

Edited by Ne sam Safete
slovo
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, realno *w said:

 

Kuruks je u Evropi čista četvorka po meni, uveren sam da neće imati sekundu na trojci u normalnim situacijama.

 

šta to znači u evropi? nije kao da na SF ovde sve lete neki brzonogi neuhvatljivi dribleri.

on može samo da bude bolji defanzivac ovde nego u nba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, oubrevo. said:

 

šta to znači u evropi? nije kao da na SF ovde sve lete neki brzonogi neuhvatljivi dribleri.

on može samo da bude bolji defanzivac ovde nego u nba.

 

Znači da se ogroman broj igrača koji dođu iz SADa, "spusti" poziciju niže, naročito oni koji su i tamo okarterisani kao tvineri i slično.

 

I nije poenta samo u odbrani, nego i u napadu. Kao neko kome bi šut mogao u teoriji da bude jedno od glavnih oružja, mnogo više će mu prijati da igra streč četvorku, nego krilo.

 

Sa 206 i nekih 105 ili kolik oveć kilograma, on je u Evropi baš prava četvorka.

Link to comment
Share on other sites

Mi se svi nadamo da ce na 3, iz poznatih razloga 😁

28 minutes ago, realno *w said:

 

Zagor i Danga da sebe vide kao 9. igrača ovakvog tima, bi po meni bio znak popriličnog samopouzdanja kod njih. 

 

Oni po učinki nisu bili u 5-6 igrača u prošlogodišnjem raspadu od ekipe, a kamo li u ovakvom timu. 

 

 

Shvatam ja to. Dok za Dangu ne mogu da kazem kako pojmi stvari oko sebe...Rade i pored konstantnog i ogromnog propadanja na poziciji kosarkasa se ni malo nije libio nekih (naravno neuspesnih) hero ball momenata i suteva. Mislim da on sebe ne sagledava objektivno.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, realno *w said:

 

Znači da se ogroman broj igrača koji dođu iz SADa, "spusti" poziciju niže, naročito oni koji su i tamo okarterisani kao tvineri i slično.

 

I nije poenta samo u odbrani, nego i u napadu. Kao neko kome bi šut mogao u teoriji da bude jedno od glavnih oružja, mnogo više će mu prijati da igra streč četvorku, nego krilo.

 

Sa 206 i nekih 105 ili kolik oveć kilograma, on je u Evropi baš prava četvorka.

 

okej, ima smisla. al' onda skapiraš da ti prvi PF i rezervni imaju po milionče-miliončeipo, i zaključiš da ga željko vidi na SF, što je jedna od dve legit opcije ali nije sad luud potez.

 

luud potez bi bio da ti backup na PF ima milionče i više, to nije ni za cska, barcu, real i koga već.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, jedibojan said:

Ja bi isto voleo Kurucsa da vidim na 3, gde njegova visina moze biti prevaga. Ako je mogao da je igra u enebea moze i u evropi

U petorci sa Mozlijem na 5, i Avramom na 1 ili 2(hipoteticki),zakaj ne...ostaje dovoljno brzine u odbrani.Hocu da kazem,da moze da ga koristi na vise nacina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Konacno mozemo potpisati neko solidno resenje za EC. 

Ovih par dana je u klubu vladao potpuni haos, svi su ocekivali da sud donese odluku u korist banke.

Pa je zbog toga otisao Stefy Jankovic, Drechsel, cak je i Siki bio na pragu San Antonija. 

Sva sreca pa smo bar njega uspeli da zadrzimo. 

 

 

Edited by Brimstone
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

 

okej, ima smisla. al' onda skapiraš da ti prvi PF i rezervni imaju po milionče-miliončeipo, i zaključiš da ga željko vidi na SF, što je jedna od dve legit opcije ali nije sad luud potez.

 

luud potez bi bio da ti backup na PF ima milionče i više, to nije ni za cska, barcu, real i koga već.

 

Kuruks ima milionče?  Dobra, dobra, koliko bi imao da je odigrao nešto seniorske košarke u životu?

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, realno *w said:

 

Kuruks ima milionče?  Dobra, dobra, koliko bi imao da je odigrao nešto seniorske košarke u životu?

 

 

 

Ja nikako da shvatim zasto komsiluk vec danima insistira da je decko legit EL igrac. U strahu velike oci, trol ili nesto trece? Zaista se nadam da nema onih koji zaista misle tako. Cak ga retroaktivno guraju u prvu petorku bruklina 🤷‍♂️

 

Lik je u NBA bio klasican kusur. A u evropi se svakako nije afirmisao.

 

Dovedes 2 skuplja pojacanja i odmah klasicno srpsko nabijanje cene.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...