Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

– Minimum team budget of €2 for the 2021-22 season and €2.5 from 2022-23 season onwards.
– Player salary expenses limited to 65% of total expenses.
– Shareholders contributions limited to 65% of total expenses.

Znači na plate igrača oko 1.5 miliona za sezonu 21/22

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Marvin said:

 

Ja ne znam kako se medijima ne sere od samih sebe (sry ako je gramaticki neispravno). Razumem, klikovi i peezde materine, ali zar ne postoji neka mera, neka granica?

Just now, Alek The Great said:

ef812f2f71511c0cd400c10fceda1362.jpg

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

 

Malo teza nasa grupa, ali na kraju krajeva, isti djavo. Nadam se dostizanju prave forme kada krene plejof.

Link to comment
Share on other sites

http://kkpartizan.rs/sr/vest/3061/crno-beli-u-grupi-a-7days-evrokupa

Quote

 

Crno-beli u grupi A 7Days Evrokupa

Rivali Partizana NIS biće Andora, Lokomotiv Kubanj, Huventud, Lijetkabelis, Trento, Metropolitans, Turk Telekom iz Ankare, Hamburg i Slask.

KK Partizan NIS će se takmičiti u grupi A 7Days Evrokupa. Na današnjem žrebu, odreženo je da će rivali crno-belih u grupnoj fazi kontinentalnog takmičenja biti Andora, Lokomotiv Kubanj, Huventud, Lijetkabelis, Trento, Metropolitans, Turk Telekom iz Ankare, Hamburg i Slask. Raspored utakmica biće određen naknadno.

Nakon žreba, trener Partizana NIS, Željko Obradović je izjavio:

„Mislim da je najvažnije od svega da mi oformimo ekipu i krenemo sa pripremama na vreme. Nadamo se da će svi igrači biti zdravi i spremni za sve napore koji nas čekaju ove godine. Mislim da je izuzetno važno kakve ćemo pripreme obaviti zato što sistem takmičenja iziskuje da praktično od prve utakmice budemo spremni i igramo na najvišem mogućem nivou. Tako ćemo probati da uradimo pripreme. Timovi iz Evrokupa i ABA lige zaslužuju svaki respekt sa naše strane, tako ćemo se ponašati, svakom protivniku ćemo prilaziti na isti način, sa poštovanjem ali uvek svesni onoga što su ciljevi koje smo postavili ispred nas. Treba da sačekamo da oformimo ekipu i da se usredsredimo na ono što je najvažnije a to je rad na terenu“, poručio je Obradović.

Sportski direktor crno-belih, Zoran Savić je o ishodu žreba rekao:

„Ovo je veoma težak žreb. Dve grupe su veoma slične a najvažnija stvar je da se izborimo za jedno od prva dva mesta u grupi i na taj način obezbedimo prednost domaćeg terena u eliminacionoj fazi koja se igra na samo jednu utakmicu. Veoma je teško jer morate biti potpuno spremni od prvog meča grupne faze, nakon čega se u februaru i martu ulazi u fazu kada svaka utakmica znači opstanak ili nestanak iz takmičenja“, istakao je Savić.  

 

 

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ocekujem prepunu Arenu svaki put. Cak i gad dodje Slask. Osim ako krenu skandiranja V.P. Onda predvidjam nagli porast broja zarazenih i hitno uvodjenje policijskog.

Mozda zaseru oko cene sezonskih/karata (sto i ocekujem) to moze uticati na posetu pogotovo u "manjim" utakmicama

 

Ako se bude culo VP ne samo da ce skociti broj zarazenih nego ce i prijatelji kluba shvatiti da vise nemaju lovu da daju za finansiranje... koliko god sve ovo bilo lepo ne zaboravite da jedan poziv menja sve, ne moze se protiv drzave

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...